Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

su naujais skaru mezgamaisiais metais bigsmile.gif

as startuoju su laminaria bigsmile.gif is zalio lino rolleyes.gif
einu pradet smile.gif

user posted image
Atsakyti
nu ir pas mane ji eileje yra, tik neapsisprendziu is kokiu siulu megzti ja. o is kokio lino megsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 01 01, 23:08)
nu ir pas mane ji eileje yra, tik neapsisprendziu is kokiu siulu megzti ja. o is kokio lino megsi g.gif

is naturalaus,4 giju wink.gif
smagiai mezgasi,ir spalva grynai tokia samanine rolleyes.gif
Atsakyti
Norėčiau pasirodyti su Haruni anytai...(vaikai nukėkę nufotografavo, nes Kalėdom išnešė tik baigtą doh.gif )
user posted image
user posted image
Siūlai 100% medvilnė BBB 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 01, 18:55)

as startuoju su laminaria bigsmile.gif is zalio lino rolleyes.gif
einu pradet smile.gif



Su Naujais metais wub.gif !!!!!!!!!!

O gal is Auksaranke.net pirkai ta lina? maciau labai grazios spalvos, gundziausi paimt, bet kazkaip su linu reikalu neturejus taip ir nepaemiau doh.gif Kiek kazin skarai reiktu kamuoliuku?

As tai startuoju su Percy. Siulai balti, ROMA cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 02, 10:20)
Su Naujais metais  wub.gif !!!!!!!!!!

O gal is Auksaranke.net pirkai ta lina? maciau labai grazios spalvos, gundziausi paimt, bet kazkaip su linu reikalu neturejus taip ir nepaemiau doh.gif Kiek kazin skarai reiktu kamuoliuku?

As tai startuoju su Percy. Siulai balti, ROMA cool.gif

as babinose perku lina wink.gif
bet pamezgus vaizdelis mane labai dziugina bigsmile.gif

Percy as turiu Romos naturalios vilnos spalvos,sakiau megsiu irgi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 sausio 2011 - 13:23
Su Naujais mergaites,
Turiu prasyma - gal kas kokiam lobyne turit LazyKaty schema, ji lyg ir nuo sono ar krasto mezgasi. Niekaip nerandu, tik mokama, o gaila...
Atsakyti
labai grazi ji http://4.bp.blogspot...1600/vJqTX.jpeg bet scema mokama verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 02, 13:42)

o man krastelio rasto nesimato absoliuciai,nes tas margumas viska pakavoja doh.gif

as irgi vienos ieskau,bet niekur nemokamos nera unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 02 sausio 2011 - 15:05
galim megzt gi ir ne tokia marga mirksiukas.gif , mane forma jos labai kabina. Rupke rupke, gal ir gerai, kad paypal korteles neturiu - sumokeciau tus 5 $ lotuliukas.gif . Daba puse dienos pragaisau ir ka? - grindys neplautos blush2.gif , pietus neruosti blush2.gif ir rezultato ner doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 02, 10:20)
As tai startuoju su Percy. Siulai balti, ROMA cool.gif


sveikos, merginos 4u.gif

stebiu jusu tema nuo pat pradziu ax.gif ... ir vis gi neztsilaikiau virusui doh.gif
laukiu, kol pareis siuliukai ir siuos metus pradesiu su dvime Haruni skarom... balta ir juoda rolleyes.gif mamai ir uosvienei jubiliejai sia ziemuze - tai, manau turetu patikti sie groziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 01 02, 15:31)
galim megzt gi ir ne tokia marga mirksiukas.gif , mane forma jos labai kabina. Rupke rupke, gal ir gerai, kad paypal korteles neturiu - sumokeciau tus 5 $ lotuliukas.gif . Daba puse dienos pragaisau ir ka? - grindys neplautos blush2.gif , pietus neruosti blush2.gif  ir rezultato ner doh.gif

darbas ne vilkas,i miska nepabegs biggrin.gif
Atsakyti