Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

sveiki 4u.gif
aš jau mezgu aeolian skaros transition schart dalį, bet man vėl prireikė jūsų pagalbos ax.gif
gal galėtumėte aiškiau man paaiškinti kaip megzti:
- 7 eilės antrąją akį?
ir
- 17 eilėj ten N raidele pažymėta akis. Pagal anksčiau pateiktą paaiškinimą, tai tą N reikia megzti taip : “gumbelis” (nupp gerojoj pusėj iš vienos akies išmegzti 7 arba 9 akis, ištempiant kiek įmanoma ilgesnes, išvirkščioj pusėj jas visas sumegzti išvirkščiai)
tai čia tas 7 akis išmegzti taip, kaip pvz. mezgamas muselinis raštas, o išvirkščioj pusėj, kaip supratau, tai jas visas iškart sumegzti/sutraukti į vieną akį?

gal kai kam ir juokingi mano klausimai blush2.gif , bet jei neklausiu, bijau, kad privelsiu klaidų
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 30, 01:04)
sveiki 4u.gif
aš jau mezgu aeolian skaros transition schart dalį, bet man vėl prireikė jūsų pagalbos ax.gif
gal galėtumėte aiškiau man paaiškinti kaip megzti:
- 7 eilės antrąją akį?
ir
- 17 eilėj ten N raidele pažymėta akis. Pagal anksčiau pateiktą paaiškinimą, tai tą N reikia megzti taip : “gumbelis” (nupp gerojoj pusėj iš vienos akies išmegzti 7 arba 9 akis, ištempiant kiek įmanoma ilgesnes, išvirkščioj pusėj jas visas sumegzti išvirkščiai)
tai čia tas 7 akis išmegzti taip, kaip pvz. mezgamas muselinis raštas, o išvirkščioj pusėj, kaip supratau, tai jas visas iškart sumegzti/sutraukti į vieną akį?

gal kai kam ir juokingi mano klausimai blush2.gif , bet jei neklausiu, bijau, kad privelsiu klaidų

taip, teisingai supratot. As sau palengvinau gumbelio mezgima kartu su virbalu paimdama vaseli, ir iskart ismezgusi 7 akis jas iskart sumegzdavau. Nebereikedavo vargt isvirksciojoj pusej. smile.gif
Atsakyti
tai dabar beliko išsiaiškinti, kaip reikia megzti 7 eilės antrą akį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 30, 09:29)
tai dabar beliko išsiaiškinti, kaip reikia megzti 7 eilės antrą akį ax.gif


Nu jei atmintis manes nepaveda cia tiesiog 3 akys sumegztos. 4u.gif
Atsakyti
kasdien paslapčia nedrąsiai pasižiūrėdavau ką naujo numezgė šio puslapiuko auksarankės.
Įsidrąsinau... pabandžiau... dabar ir aš turiu Gail iš Angora2 siūliukų.
Neesu pradedančioji mezgėja, bet prisipažinsiu, kad klysti ir net ardyti teko blush2.gif , bet... visgi rezultatas yra thumbup.gif
AČIŪ Jums visoms čia diskutuojančioms ir parodančioms savo šedevrus.
Išties darbščios moterys, žaviuosi Jumis, o ir pati savimi,
kad truputi po truputi, bet rezultatą turiu.
Šiandien nusipirkau Super Kids Hohair 25g. 250 m. 3 matkelius.
Vėl kažkas turėtų "užgimti", nors dar nežinau kas.
truputėli prisibijau tokių plonų siūliukų, dar neteko iš tokių megzti
bet tas plonų skarų/šalių mezgimas pabandžius, darosi "chroniška liga".
Atsakyti
QUOTE(dilailaila @ 2010 12 30, 13:22)

smagus virusas thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergickos,

Gal pasakysite kur jus tuos Angora 2 siulus perkat? blush2.gif As is Vilniaus.

Dar klausimelis - ar kas yra bande is "vasariniu" siulu megzti skarele kokia? Kazkaip gundausi su kokiu blizgiu siulu alia viskoziniu nusimegzt, kazi kaip gautus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kiaune* @ 2010 12 30, 22:39)
Dar klausimelis - ar kas yra bande is "vasariniu" siulu megzti skarele kokia? Kazkaip gundausi su kokiu blizgiu siulu alia viskoziniu nusimegzt, kazi kaip gautus  g.gif

manau nelabai laikytųsi forma, ištampymas schmoll.gif
vat iš kokio lino ar plonos medvilnės-tada taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kiaune* @ 2010 12 30, 23:39)
Labas mergickos,

Gal pasakysite kur jus tuos Angora 2 siulus perkat?  blush2.gif  As is Vilniaus.

Dar klausimelis - ar kas yra bande is "vasariniu" siulu megzti skarele kokia? Kazkaip gundausi su kokiu blizgiu siulu alia viskoziniu nusimegzt, kazi kaip gautus  g.gif


va cia yra mirksiukas.gif
http://www.siuluoaze.lt/lt/kontaktai
Atsakyti
su naujais visas mezgėjėles smile.gif

išduokit paslaptį, Gail skarai kaip kraštines akis megzti? ir kaip ten persukti tas akis kai du užmetimai šalia gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2011 01 01, 14:50)
su naujais visas mezgėjėles smile.gif

išduokit paslaptį, Gail skarai kaip kraštines akis megzti? ir kaip ten persukti tas akis kai du užmetimai šalia gaunasi?


aš kraštines dariau geras geroje pusėje blogas blogoje, o jei neišeina du užmetimai gali daryti vieną akį centrinę bus paprasčiau thumbup.gif
Atsakyti
su naujaisiais mielosios mezgejeles
Atsakyti