Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(JurgitaL @ 2010 12 29, 10:13)
Labas rytas  4u.gif
Norėjau pasiklausti kaip ištampyti skarą, ją reikia papraščiausiai išplauti ir su adatytėm ištampyti, ar dar reikia kokio skysčio įpilti į vandenį?


as paprasciausiai isplaunu su sampunu (moherines skaras), istampau, ir ant dregnu galu uzpurskiu tokio standiklio ax.gif man taip geriau uzsifiksuoja, o kartu ir nesijaucia kietumo ax.gif

nors maniske Kiri skaryte po istampymo ta pacia diena uzsidejus issitiesino "snapeliai" blink.gif doh.gif

QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 29, 10:27)
O jei... doh.gif As silk mocheri uz 13 lt. gaunu. O paprastas mocheris nezinau, kiek kainuotu.  g.gif Pardej maciau po 18 yra, bet as zmogus paprastas, turgelyje ta pati siuliuka visada pigiau nusiperku. O dar kaip nuolatinei klientei nuolaidas visada pritaiko...  blush2.gif



na va, o as kazkaip nepataikau i tokius turgelius doh.gif bandziau Urmo bazej pirkt, bet pastebejau, kad ten ne velnio ne pigiau siulai. O kitose parduotuvese Kaune tie siulai +/- panasiai kainuoja. Arba as kazkokiu tasku nezinau... g.gif
sakiau, reik bandyt internetu pirkt g.gif ale irgi tuomet reik kooperuotis su mama gal, kad siuntimo islaidos atsipirktu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 29 gruodžio 2010 - 11:03
QUOTE(Amade @ 2010 12 29, 12:03)
as paprasciausiai isplaunu su sampunu (moherines skaras), istampau, ir ant dregnu galu uzpurskiu tokio standiklio  ax.gif  man taip geriau uzsifiksuoja, o kartu ir nesijaucia kietumo  ax.gif

nors maniske Kiri skaryte po istampymo ta pacia diena uzsidejus issitiesino "snapeliai"  blink.gif  doh.gif
na va, o as kazkaip nepataikau i tokius turgelius  doh.gif bandziau Urmo bazej pirkt, bet pastebejau, kad ten ne velnio ne pigiau siulai. O kitose parduotuvese Kaune tie siulai +/- panasiai kainuoja. Arba as kazkokiu tasku nezinau...  g.gif
sakiau, reik bandyt internetu pirkt  g.gif  ale irgi tuomet reik kooperuotis su mama gal, kad siuntimo islaidos atsipirktu...  unsure.gif


Nu nors vienas provincijos privalumas - visus taskus vienu kartu apeini zmogau vezimuka stumdamas ir issirenki prienamiausia varianta... biggrin.gif O kad turi but pigiau, tai merginu klausk. g.gif Man, pvz. drauge is Gariunu Maxi po 6 lt. parveza. ax.gif Tik reik imt visa poka, 6 vnt., bet tai vasara tarkim kokiems kriksto rubeliams - pats tas... O pardese - be 10 lt. nerasi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 29, 10:03)
g.gif  nu ten, kur as perku, tai silkmoheris apie 19 lt uz 25 gramus  ax.gif  Internete gal pigiau rasciau...  blush2.gif o paprasta kidmoheri perku uz 10 lt.

kid seta ir pas mane tiek...dabar draugei pirksiu po 13, 28 proc šilko, pavadinimą užmiršau, gal kidsilk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 29, 12:58)
kid seta ir pas mane tiek...dabar draugei pirksiu po 13, 28 proc šilko, pavadinimą užmiršau, gal kidsilk g.gif


Taip, kid silk. As is sitos mezgu, man liuks... blush2.gif Brungesnes dar nenusipelniau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 29, 12:24)
Taip, kid silk. As is sitos mezgu, man liuks... blush2.gif Brungesnes dar nenusipelniau... blush2.gif


g.gif cia kidsilk tokie ?
turbut kai ieskosiu su silku, reiks gerai paieskot... ale jei aplink Kauna vazinesiu, tai kuro isdeginsiu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 29, 13:27)
g.gif  cia kidsilk tokie ?
turbut kai ieskosiu su silku, reiks gerai paieskot... ale jei aplink Kauna vazinesiu, tai kuro isdeginsiu  lotuliukas.gif  doh.gif

kad ne, ne tokie g.gif etiketė ne tokia g.gif
Atsakyti
Ot varna, ne ne kid silk, o silk mochair as ivaldzusi... blush2.gif Vat tie
http://www.midara.lt...s...r=28&lng=lt

Man is vis lietuviski labai prie dusios, ir pusvilne nenusipumpuruoja, ir siaip... Pirk preke lietuviska. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 29, 14:55)
Ot varna, ne ne kid silk, o silk mochair as ivaldzusi... blush2.gif Vat tie
http://www.midara.lt...s...r=28&lng=lt

Man is vis lietuviski labai prie dusios, ir pusvilne nenusipumpuruoja, ir siaip... Pirk preke lietuviska.  biggrin.gif

Manau kad jie nelietuviski siulai, tik ta firma juos suvynioja i kamuoliukus smile.gif ir perparduoda.
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 29, 14:55)
Ot varna, ne ne kid silk, o silk mochair as ivaldzusi... blush2.gif Vat tie
http://www.midara.lt...s...r=28&lng=lt

Man is vis lietuviski labai prie dusios, ir pusvilne nenusipumpuruoja, ir siaip... Pirk preke lietuviska.  biggrin.gif


o, radau, kur juos internetu pardavineja thumbup.gif

QUOTE(Bazile @ 2010 12 29, 15:12)
Manau kad jie nelietuviski siulai, tik ta firma juos suvynioja i kamuoliukus smile.gif ir perparduoda.


tai taip daug kas daro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 29, 16:12)
Manau kad jie nelietuviski siulai, tik ta firma juos suvynioja i kamuoliukus smile.gif ir perparduoda.


Nu lietuviams irgi nubyra, ne tik gamintojams. O kad zinotumet, kiek kas negamina, o tik perparduoda... doh.gif

Priedo man patinka ju kokybe. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 29, 10:07)
O dar smagesnis iš šilko moherio wub.gif

As ne i tema blush2.gif Kada pamatysim tavo suknele ax.gif O gal praziurejau.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 29, 19:01)
As ne i tema blush2.gif Kada pamatysim tavo suknele ax.gif O gal praziurejau.

fotosesija dar neįvyko-draugutė serga mirksiukas.gif
Atsakyti