Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(nelita @ 2010 12 02, 11:09)

MERGYTĖS PRAŠAU PASIDALINKIT BANDITKOS SCHEMA, NEKANTRAUJU PRADĖT, MEKSIU IŠ MERINO VILNELĖS  4u.gif


Pavasaris banditas lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 11 26, 15:37)
user posted image

Merginos, paaiskinkit kaip cia Zuviukas pagamino ta pumpura skaros kampe - man visi keturi lapeliai prasideda vienoje vietoje, o cia tas pumpuras toks wub.gif
Zuviukas paaiskino, jog dare 14 lapelių pilnų ir tuomet B schemą pradėjo, bet as ir taip ziuriu ir taip, ir nezinau, kaip cia gali taip gautis.
Atsakyti
dėl banditkos persigalvojau, liksiu prie pirminio varianto - haruni, butu įdomu sužinot kaip tas lapelis centre gaminamas, labai jau sudomino jis mus wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 12 02, 10:34)
naujus namus užsuku su antra kalėdine dovana  ax.gif  ax.gif
Megzta Angora2 siuliukais 4nr. virbalais

nagi nagi, gražuu..
Taigi, Angora2 visai neprastas pasirinkimas smile.gif, pasižiūriu į Rikusyte ir kt. darbus, ramiau pasidaro smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2010 12 01, 22:00)
na, perversk temukę, mergaitės surašiusios iš kokių siūlų kurią kūrė, bendras vaizdas vistiek, manau, turėtų atsirats, bent jau vizijos, o nuėjus in real jau pačiupinėsi  mirksiukas.gif

Dar kartą ačiū -Rade - iš pirmosios sulaukiau pagalbos, kuri padėjo greitai susiorientuoti. Truputį paskubėjau, nes greičiau norėjau pradėti megzti, bet galų gale gavosi taip, kad visą vakarą prasėdėjau bestudijuodama jūsų darbus nuo pirmos temos, kurioje tikrai daug informacijos smile.gif)). Visų skaros labai wub.gif , tikiuosi ir man kažkas bent panašaus gausis.
Atsakyti
Sveiki vis ziurejau kaip cia puikiai visom sekas ir as pameginau ,labai puiki tema aciu sukurusiom ja thumbup.gif thumbup.gif
ir štai kas man išėjo,mezgiau nedidukes sumazinau
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar šlapias Banditas pavasaris hihihi.gif Siūlai Drops Alpaca (2 matkeliai po 50 g), 5 nr. virbalai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Labas užkrato nešiotojos 4u.gif
Skaičiau, skaičiau, grožėjausi, grožėjausi ir neatsilaikiau, bet visai neliūdna dėl to.
Dabar rezgu aeolian agave dalį, kadangi tai mano pirmas mezginys kiauraraščiu tai judu vėžlio greičiu ir dar nežinia kada pabaigsiu. Labai padeda šios temos pavartymas. Pažiūriu kokios gražios jau baigtos skaros ir vėl imu virbalus.
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2010 12 02, 20:09)
Sveiki vis ziurejau kaip cia puikiai visom sekas ir as pameginau ,labai puiki tema aciu sukurusiom ja  thumbup.gif  thumbup.gif
ir štai kas man išėjo,mezgiau nedidukes sumazinau


jos akupunkturintos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 02, 20:48)
Dar šlapias Banditas pavasaris hihihi.gif  Siūlai Drops Alpaca (2 matkeliai po 50 g), 5 nr. virbalai  rolleyes.gif


grazuole wub.gif o spalva tai pavasarine wub.gif
Atsakyti
[quote=Šilingė,2010 12 02, 21:48]
Dar šlapias Banditas pavasaris hihihi.gif Siūlai Drops Alpaca (2 matkeliai po 50 g), 5 nr. virbalai rolleyes.gif

Kai už lango pusto ir šaltą tai tokioje sakaroje norėčiau ir aš susisupusi pasišidyti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
pirmoji maniske Kiri ax.gif siulai Online Hommage, nepilnai 2 matkeliai po 25 g. dydia 190 x 90 cm ax.gif spalva praktiskai tokia kaip fotkese ax.gif o savaitgali padarysiu fotosesija ant sniego wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 02 gruodžio 2010 - 21:38
Baigiau savo Echo flower ax.gif

Nors mezgiau ir ne pati maziausia varianta, bet gavosi mazute - 135/65cm rolleyes.gif

Smagiai labai megesi ir visai nesudetinga... jeigu kas nemezge rekomenduoju wub.gif


Dar del siulu norejau pastebejima toki ax.gif Megiau is Smyrnos raudonos spalvos. Tai, kai pradejau skalbt vanduo buvo ryskiai raudonas... Gal kas zinot kaip spalva uzfiksuot? ax.gif Del skalbimo, tai man negaila, tegul dazo, bet jauciu sudrekus dazys rubus, oda doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 02, 21:48)
Dar šlapias Banditas pavasaris hihihi.gif  Siūlai Drops Alpaca (2 matkeliai po 50 g), 5 nr. virbalai  rolleyes.gif


thumbup.gif Labai gražus banditas wub.gif O kokio dydžio skara gavosi jums? Pas mane jiani mažoka išėjo - mezgiau iš Angora 2 , 3,5 nr.virbaliukais....
Atsakyti