Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Bazile @ 2010 12 27, 15:28)
tokia reikia megzt is medvilniniu siulu- jei ne kaip skarą- tai bent kaip staltiese bus galima panaudot  biggrin.gif


g.gif man kazkaip labai patiko ir nagai niezti is kidmoherio megzt ax.gif butu lengvute, silta, didele... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 27, 15:33)

man kazkaip labai patiko ir nagai niezti is kidmoherio megzt  butu lengvute, silta, didele... 

<{POST_SNAPBACK}>

As bandziau šali megzt pakalnuciu rastu su nupsais... darbo nemazai, o rezultatas nebuvo toks stulbinantis. schmoll.gif Sita ant foto graziai atrodo... bet visas akiu surinkimas aplinkui visas krastines ir krasto mezgimas kazkaip nedziugina... Jau taip reikia viska čiki padaryt, kad nedingtu puse grožio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 27 gruodžio 2010 - 16:12
QUOTE(Bazile @ 2010 12 27, 16:12)
As bandziau šali megzt pakalnuciu rastu su nupsais... darbo nemazai, o rezultatas nebuvo toks stulbinantis.  schmoll.gif Sita ant foto graziai atrodo... bet visas akiu surinkimas aplinkui visas krastines ir krasto mezgimas kazkaip nedziugina... Jau taip reikia viska čiki padaryt, kad nedingtu puse grožio  biggrin.gif


na, as Swallowtail mezgiau su nuppsais is kidmoherio. tai tie nuppsai is pirmo zvilgsnio tokie skystoki atrode, ale paskui bendram vaizde man jie labai patiko. ax.gif
tik tas akiu surinkimas krazto apmesgimui mane irgi biski baugina doh.gif bet vis tiem, manau, kad sviesus kidmoheris turetu puikiai ziuretis toj skaroj-staltiesej biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, labai jau noriu nusimegzti Aeolian skarą, kuri parodyta pirmame puslapyje. Bet jau trečia diena bandau savom jėgom aiškintis kaip ir ką čia reikia megzti (žiūrėjau ir rusiškus paaiškinimus ir lietuvišką aprašymą, kuri pateikė Capricorn), bet man niekaip neaiški pati pradžia. Gal kas turės kantrybės man pagelbėti blush2.gif

Pagal šį Capricorn paaiškinimą pasidariau pradžią
,,PRADŽIA:
Principiniai paveiksliukai kaip padaryti skarai pradžią yra čia
Uždėk 3 akis, numegzk 17 eilių vien gerom t.y. ripsu, tada iš kraštinių akių surink 7 akis, ir iš pradžios (t.y. uždėtų akių) dar 3 akis. Viso 13 akių.“


Taigi, ant virbalo turiu 13 akių ir kas toliau???
Kaip suprantu pirmos ir paskutinės trys akys bus mezgamos ripsu. Taigi pirmą nukėliau, dvi išmezgiau gerosiomis ir kaip toliau megzti? niekaip nesuprantu kaip čia įstot su tuo mezgimu pagal tą Set-up Chart schemą. Gal kas galėtų mane užvest ant kelio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 28, 15:03)
Sveiki, labai jau noriu nusimegzti Aeolian skarą, kuri parodyta pirmame puslapyje. Bet jau trečia diena bandau savom jėgom aiškintis kaip ir ką čia reikia megzti (žiūrėjau ir rusiškus paaiškinimus ir lietuvišką aprašymą, kuri pateikė Capricorn), bet man niekaip neaiški pati pradžia. Gal kas turės kantrybės man pagelbėti blush2.gif 

Pagal šį Capricorn paaiškinimą pasidariau pradžią
,,PRADŽIA:
Principiniai paveiksliukai kaip padaryti skarai pradžią yra čia
Uždėk 3 akis, numegzk 17 eilių vien gerom t.y. ripsu, tada iš kraštinių akių surink 7 akis, ir iš pradžios (t.y. uždėtų akių) dar 3 akis. Viso 13 akių.“


Taigi, ant virbalo turiu 13 akių ir kas toliau???
Kaip suprantu pirmos ir paskutinės trys akys bus mezgamos ripsu. Taigi pirmą nukėliau, dvi išmezgiau gerosiomis ir kaip toliau megzti? niekaip nesuprantu kaip čia įstot su tuo mezgimu pagal tą Set-up Chart schemą. Gal kas galėtų mane užvest ant kelio.
user posted image

ti turi 13 akiu, numezgi 3 krastines ripsu, toliau savo idetos shemos 1 eile, 1 akis gerai(ji bus skaros vidurys) toliau dar karta setup shema ir vel 3 ripsu. Antra eile isvirksciosiomis, trecia vel: 3 krastines , setupshema, 1 gera ir vel setup shema ir 3 krastines ir tt. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 28 gruodžio 2010 - 15:15
QUOTE(Bazile @ 2010 12 28, 15:15)
ti turi 13 akiu, numezgi 3 krastines ripsu, toliau savo idetos shemos 1 eile, 1 akis gerai(ji bus skaros vidurys) toliau dar karta setup shema ir vel 3 ripsu. Antra eile isvirksciosiomis, trecia vel: 3 krastines , setupshema, 1 gera ir vel setup shema ir 3 krastines ir tt.  biggrin.gif


kiek pamenu, man pacioj pradzioj skaros mezgimas pasirode neikandama misle doh.gif ale pabandziau ir nieko sunkaus cool.gif po to ilgai ikalbinejau savo mama, kad ji nusimegztu skara, tai irgi koki menesi ji spardesi, nes irgi galvojo, kad nieko nesupranta, kaip megzti biggrin.gif bet pabande, patiko ir jau pas ja planuose 2 skaros, o dar keliasdesimt apie kurias masto, tik nezino, kaip spet doh.gif
O as irgi - minciu milijonas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės mezgejėlės 4u.gif Ar mezgė kas nors šią skarą:
http://knitting-club...zen-leaves.html ?
Šiandien 5 kartus ardžiau cry.gif nesigauna man niekaip su lapelių pridėjimu...
Pradedu nuo dviejų. O po to arba vienas prie kito eina verysad.gif negražu, arba nedidėja.Gal kuri galėtų paaiškinti kaip ten darosi g.gif
Atsakyti
Dėkui, Amade, dabar supratau, bandau megzti tikiuosi viskas gausis.
Iš pat pradžių nesupratau, kad čia tik puse schemos doh.gif ir taip ir taip sukau galvą, kurgi čia tas skaros centras... einu bandyt toliau
Atsakyti
kas man galėtų paaiškinti ką reiškia tas ženklas prieš tai mano nurodytos schemos 15 eilėje ties viduriu? kaip jį megzti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 28, 20:41)
kas man galėtų paaiškinti ką reiškia tas ženklas prieš tai mano nurodytos schemos 15 eilėje ties viduriu? kaip jį megzti ax.gif

3 sumegztos- 2sumegzti i kaire o trecia uzmauti ant gautos akies
Atsakyti
dėkui, su jūsų pagalba net šviesą tunelio gale pradėjau matyti 4u.gif
nesitikėjau, kad man pavyks.
jau pabaigiau Set-up Chart schemą, ir du kart numezgiau Yucca Chart schemą. Ryt darbus pratęsiu.
Jei kils klausimų kreipsiuos 4u.gif
tik va bemezgant pradėjau gailėtis, kad tokius plonus siūlus nusipirkau (kid mochera) paveikslėlyje ta skarytė daug stambiau atrodo, norėčiau ir aš tokio storumo. Bet gal ir iš kid mocheros neblogai žiūrėsis g.gif Nes dabar kol mezginys suglebęs, tai sunku ir tą raštą įžiūrėti
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 12 29, 00:58)
dėkui, su jūsų pagalba net šviesą tunelio gale pradėjau matyti 4u.gif
nesitikėjau, kad man pavyks.
jau pabaigiau Set-up Chart schemą, ir du kart numezgiau Yucca Chart schemą. Ryt darbus pratęsiu.
Jei kils klausimų kreipsiuos 4u.gif
tik va bemezgant pradėjau gailėtis, kad tokius plonus siūlus nusipirkau (kid mochera) paveikslėlyje ta skarytė daug stambiau atrodo, norėčiau ir aš tokio storumo. Bet gal ir iš kid mocheros neblogai žiūrėsis g.gif Nes dabar kol mezginys suglebęs, tai sunku ir tą raštą įžiūrėti


O man kaip tik labai patiko skaros is kid moheros. nors aisku, cia jau nuo skaros priklauso. As is kid moherio mezgiau Kiri ir Swallowtail - tai man jos idealios. O dabar is storesnes vilneles baigineju Dewdrops - is moheros ji gal ne tokia grazi butu...
Bet man smagesnis pats procesas tai is kit moherio... ax.gif
Atsakyti