Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 12, 18:27)
Tai va issiaiskinom, kad reikia det 5 akis. Is tikruju permasciau, Gailui gal ir graziau plonas krastelis.
....
Jei ka tolliau galiu surasyt.  4u.gif

ačiū nedrasute, gavosi pabandžiau kas man labiausiai neaišku, tik supratau, kad mohera man per pūkuoti.. ir pradžioj man per sudėtinga.. vis vieną akutę pametu.. o dar kai vaikas šalia bėgioja.. tai reik matyt kur ji pabėga o su mohera.. nematau... nesu tokia įgudus.. tai kai nusipirksiu siūlų kitų.. tada padarysiu:) bet kokiu atveju labai labai ačiū. 4u.gif 4u.gif 4u.gif ..
Atsakyti
Tyliai, ramiai ir aš Jūsų virusą pasigavau smile.gif Tai atnešu parodyti kas gavosi.

user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif nu kokia ''paslaptinga ''elfyte-kaip is pasakos bigsmile.gif ...tokia lengva ir paslaptinga bigsmile.gif ..grazumelis
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2010 12 21, 21:00)
Tyliai, ramiai ir aš Jūsų virusą pasigavau smile.gif Tai atnešu parodyti kas gavosi.


Grazi... siuliukai lab geri atrodo ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2010 12 21, 22:00)
Tyliai, ramiai ir aš Jūsų virusą pasigavau smile.gif Tai atnešu parodyti kas gavosi.


user posted image

Labai grazi,o kas per siulas?
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2010 12 21, 16:42)
ačiū nedrasute, gavosi pabandžiau kas man labiausiai neaišku, tik supratau, kad mohera man per pūkuoti.. ir pradžioj man per sudėtinga.. vis vieną akutę pametu.. o dar kai vaikas šalia bėgioja.. tai reik matyt kur ji pabėga o su mohera.. nematau... nesu tokia įgudus.. tai kai nusipirksiu siūlų kitų.. tada padarysiu:) bet kokiu atveju labai labai ačiū. 4u.gif  4u.gif  4u.gif ..


Žinok, ir man mohera sunku buvo, nusipirkau Roma vilnelės, daug aiškiau matyt, tačiau tai neapsaugo nuo nuolatinio ardymo blush2.gif Tik tiek, kad pas mane pastoviai atsiranda viena akim per daug doh.gif
Atsakyti
laba diena,atsiprasau,kad braunuosi,,tyliai mezgu haruni,baigiau A shema,pradedu B pirma eile ir pries centrine aki man akiu pritruksta verysad.gif nesuprantu,ka ne taip padariau,gal kas parasytu,kiek akiu turi but pradedant B schema vienoj pusej iki centrines akies iskaitant ir 3 krastines?busiu labai dekinga
Atsakyti
g.gif o tu skaitei,kad haruni b shema turi prasideti IR BAIGTIS 2 lapukais?ir kiek tau akiu truksta?

o gal tu tiesiog per mazai a shemos lapuku numezgei? g.gif ...

Papildyta:
dabar taip-kad b shema tiktu,reikia kad a shemos lapuku butu-11 PILNAI BAIGTU ir 12 pradetu iki puses blush2.gif (tikiuos supratot biggrin.gif ) arba 9 PILNAI BAIGTI ir 10 pusiau...

as pirma kar biggrin.gif kai mezgiau-tai per mazai ju padariau,ir ''pritr biggrin.gif ukau akiu'' biggrin.gif ...gal ir tavo cia beda?nes aprasyme raso,kad reikia12 lapuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 22 gruodžio 2010 - 13:04
Ačiū mergaitės už gerus įvertinimus smile.gif Jau ir iš vinelės gatava tik nenupaveiksluota.
Siūlai Alvita SilKid su blizgučiu, sunaudojau 2,5 matkelio, megzta 4 Nr virbalais.
Atsakyti
Parodau savo Aeolian skara
Dovana anytai. Siulai ROMA 100g, virbalai 3mm, spalva juoda... uzbaigimo eile megzta kitokiais siulais, nes pritruko nepilnai vienai eilei... ax.gif


Kampelis ir soniukas is arti user posted image

user posted image
o cia visu dydziu ax.gif
user posted image
Atsakyti
aagnex- thumbup.gif ..kokia didele bigsmile.gif ...ir krastukas liuks atrodo mirksiukas.gif ...net nepastebetum,kad cia ko pritruko biggrin.gif .atrodo viskas taip ir turi but mirksiukas.gif ...manau anyta liks suzaveta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 22, 14:48)
aagnex- thumbup.gif ..kokia didele bigsmile.gif ..

as kai ja nuemiau nuo virbalu, tai irgi buvo toks ispudis biggrin.gif KOKIA DIDELE bigsmile.gif

Nors siaip tai normaliai atrodo ant peciu, kai uzsimeti... Kampelis zemiau subines, o siaip skara graziai nugara dengia ax.gif

Aciu uz pagyrima, kazkaip sunkiai man ji labai ejosi, nors rezultatu esu patenkinta wub.gif net gaila dovanot biggrin.gif
Atsakyti