Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

laaabas rytas biggrin.gif ...neuzpuste?pas mus ,po vakarykstes pugos,gamtovaizdis pasikeite kardinaliai lotuliukas.gif -dabar galim dziaugtis ''sniego kopomis'' wub.gif ...

vat truputi ''pasisaldinti'' biggrin.gif sokoladine haruni ax.gif ...su 170 karoliuku blush2.gif ...kadangi bendras vaizdas jau visoms iki skausmo zinomas-ikeliu tik kampuka biggrin.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Tikli, nu jau tikra asė ant skarų dailumo būsi wub.gif O taip rėkavai iš pradžių kad tau nepavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 21, 11:45)
laaabas rytas biggrin.gif ...neuzpuste?pas mus ,po vakarykstes pugos,gamtovaizdis pasikeite kardinaliai lotuliukas.gif -dabar galim dziaugtis ''sniego kopomis'' wub.gif ...

vat truputi ''pasisaldinti'' biggrin.gif sokoladine haruni ax.gif ...su 170 karoliuku blush2.gif ...kadangi bendras vaizdas jau visoms iki skausmo zinomas-ikeliu tik kampuka biggrin.gif )

user posted image

Tikli, labai graži skarytė wub.gif Kokius siūliukus pasirinkus buvai? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=nelita,2010 12 20, 23:00]
noriu šalikėlio schemutės mergytės hellp lens.gif



user posted image
cia yra skaros Echo flower rastas
Atsakyti
Ateinu garsiai garsiai pasikeikt cry.gif
Pritruko siulo maziau nei pusei eiles verysad.gif

Kadangi reikia ekstra siandien uzbaigt, tai uzbaigiau kitokiu siulu ir dar vaseiu aneriau, bet rezultatas jau ne toks cray.gif

Nu bet yra kaip yra - baigiu apnerdinet ir eisiu salbt ir tampyt - paziuresim kas per paklode gausis, kad 100g siulu maza cool.gif
Atsakyti
o as tai turesiu nedidele vilnone tankia skara doh.gif taip norejau megzt, kad net nelaukiau kol iki parduotuves nuleksiu didesniu virbalu, tai mezgu su 2,5 arba 3 nr virbalais. gaunasi tanki ir nedidele. Ale 100% Lana vilna, tai bus silta wub.gif tik kazkaip letai einasi lyginant su moherinem...
Bet jau daugiau ateity megsiu tik kiaurarasciais skaras cool.gif
Atsakyti
Na parodau ir as savo darbeli. Didinau didinau... kol pamaciau kad pritruksiu siulu... tai "nusukau" kelias eiles ir uzbaigiau vaseliu lotuliukas.gif
user posted image
Angora2 siulai, 1 kamuoliukas, 5,5 nr virbalai.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 21, 15:07)
Na parodau ir as savo darbeli. Didinau didinau... kol pamaciau kad pritruksiu siulu... tai "nusukau" kelias eiles ir uzbaigiau vaseliu  lotuliukas.gif

Kokio dydzio skara gavosi?

O tai man vis maza, maza buvo, tai dabar istampiau ir pamatavau - kazkur gaunasi 190/95cm

na gal paleidus nuo adatu sumazes siek tiek, bet vis tiek paklode gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 21, 14:23)
Kokio dydzio skara gavosi?

O tai man vis maza, maza buvo, tai dabar istampiau ir pamatavau - kazkur gaunasi 190/95cm

na gal paleidus nuo adatu sumazes siek tiek, bet vis tiek paklode gavosi doh.gif


g.gif man tai toks dydis joks ne paklode schmoll.gif pats tas... O geriausia tai 250x120 cm. Cia tokia mano Swallowtail gavosi sesei dovanu ax.gif
o dabar mezgu tokia, kur itariu gausis kokia 150x70 panasiai ir jau stresuoju, kad bus labai maza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 21, 14:23)
Kokio dydzio skara gavosi?

O tai man vis maza, maza buvo, tai dabar istampiau ir pamatavau - kazkur gaunasi 190/95cm

na gal paleidus nuo adatu sumazes siek tiek, bet vis tiek paklode gavosi doh.gif

Mano ir apie 190 cm...
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 12 21, 14:07)
Na parodau ir as savo darbeli. Didinau didinau... kol pamaciau kad pritruksiu siulu... tai "nusukau" kelias eiles ir uzbaigiau vaseliu  lotuliukas.gif
user posted image
Angora2 siulai, 1 kamuoliukas, 5,5 nr virbalai.

nu grazi dicke bigsmile.gif thumbup.gif bet visas matkelis angora2? ohoho
kol maze miega,einu gal banditka pafotkinsiu pusnynuose.mazute ji tokia gavosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 21, 12:23)
Tikli, nu jau tikra asė ant skarų dailumo būsi wub.gif O taip rėkavai iš pradžių kad tau nepavyks biggrin.gif

blush2.gif nu su asem tai dar gerokai per anksti man skraidyt biggrin.gif ...as dar tik save ''sausu balu kapitone '' laikau biggrin.gif ...isejo viskas tik todel,kad pradzioj taip garsiai sukavau lotuliukas.gif ...prisigaminau streso ''hormonu'' ir -vualia biggrin.gif ...jau ir nebetaip baisu.siaip tai cia ir jusu nuopelnas mirksiukas.gif .kazi kaip ten be jusu pagalbos butu buve unsure.gif ...

QUOTE(angulyte @ 2010 12 21, 12:29)
Tikli, labai graži skarytė  wub.gif  Kokius siūliukus pasirinkus buvai?  mirksiukas.gif

aciu uz pagyras blush2.gif ..siuliukai-angora2... biggrin.gif bet man jie niekur netruko ir megst visai patiko ax.gif ...

aagnex-cia suveike ''kiaulystes desnis'' cool.gif ..bet tu gi isradinga mirksiukas.gif .ir tikrai tikiu vaizdas nenukentejo mirksiukas.gif ..

na ir truputi ''ne i tema'',bet akytem paganyt...''dzukiskos kopos'' biggrin.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti