Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3


O aš ateinu pabumbėti apie Angora 2 iš Midaros unsure.gif Nuvariau pusskarę (jos gi prasideda nuo apačios, prisiminkim - kur ažūras ir pats gražumas, akis dedam). Šiurkštus nemielas siūlas, šiaip sau smagumas megzti. O tampant tą ažūrinį kraštelį, be viso kito, tas siūlas ėmė ir... trūko blink.gif blink.gif blink.gif Uždedamasis... pirma eilė... pačioj matomiausioj vietoj doh.gif Pusskarė tinkama tik ardymui ph34r.gif angel_sadangel.gif O buvo numatyta dovanojimui. Atsidūriau dovanų minuse lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 20 gruodžio 2010 - 14:47
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 20, 14:32)
O aš ateinu pabumbėti apie Angora 2 iš Midaros  unsure.gif  Nuvariau pusskarę (jos gi prasideda nuo apačios, prisiminkim - kur ažūras ir pats gražumas, akis dedam). Šiurkštus nemielas siūlas, šiaip sau smagumas megzti. O tampant tą ažūrinį kraštelį, be viso kito, tas siūlas ėmė ir... trūko  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Uždedamasis... pirma eilė... pačioj matomiausioj vietoj  doh.gif  Pusskarė tinkama tik ardymui  ph34r.gif  angel_sadangel.gif  O buvo numatyta dovanojimui. Atsidūriau dovanų minuse  lotuliukas.gif

aš irgi ką tik pabumbėjau kad nelabai man ta angora2 doh.gif man nemielas tas siūlas čiupinant mezginį...


Šilinge, pričiom čia tas pacituotas postas apie orchidėjas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 20 gruodžio 2010 - 14:39
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 20, 14:38)
Šilinge,  pričiom čia tas pacituotas postas apie orchidėjas hihihi.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif Buvau pasiėmusi citatą ir neparašiau, ir pamiršau...
Atsakyti
Sveikos,

Vakar is naujo isskalbiau ir istampiau savo violetine Kiri moherinuke. ax.gif uzsidejau siandien i darba. po pusdienio ziuriu, kad istampytu snapeliu ne kvapo blink.gif doh.gif kazi kodel? siulai Kidmoheris, ne sintetika g.gif unsure.gif


QUOTE(Capricorn @ 2010 12 20, 14:38)

Šilinge,  pričiom čia tas pacituotas postas apie orchidėjas hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
beee.gif beee.gif beee.gif

Kad nebūtų ne į temą - gabalėlis Annis cool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 20, 14:52)
beee.gif  beee.gif  beee.gif

Kad nebūtų ne į temą - gabalėlis Annis  cool.gif



g.gif as turbut nebemegsiu daugiau skaru, kur yra lygaus mezgimo schmoll.gif klaikiai nuobodu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 20, 16:07)
g.gif  as turbut nebemegsiu daugiau skaru, kur yra lygaus mezgimo  schmoll.gif  klaikiai nuobodu  doh.gif

aha,nuobodybe.lygiai geriausia masina megzti smile.gif lingupji,.linguoji,o paskui krasta tik apmezgi kiaurarasciu ir psio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 20, 14:52)
beee.gif  beee.gif  beee.gif

Kad nebūtų ne į temą - gabalėlis Annis  cool.gif
user posted image

grazi skara,miela spalyte,o kodel i nupsus po karoliuka neimezgei? bigsmile.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos... ax.gif
Jei mezgiau 8 Yucca Chart tai dabar reikia Transition Chart megzti ir paskui Agave Chart? Nelabai suprantu pirmame puslapyje paaiškinimo. blush2.gif
Pirmą skarą mezgiau su 4 Yuccomis tai buvo aišku, o dabar pasiklydau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 12 20, 20:16)
Prašau pagalbos...  ax.gif
Jei mezgiau 8 Yucca Chart tai dabar reikia Transition Chart megzti ir paskui Agave Chart? Nelabai suprantu pirmame puslapyje paaiškinimo.  blush2.gif
Pirmą skarą mezgiau su 4 Yuccomis tai buvo aišku, o dabar pasiklydau...  blush2.gif

Gali ir be agave chart megzt, cia jau kaip nori ax.gif As su 6 yuccom dar agave chart pakartojau 2 kartus... nes apsiziurejau, kad bus maza, o ardyt gailejau jau...

O dabar bus turbut beda... truks siulu doh.gif Nors kol kas dar gal 15g like unsure.gif
Atsakyti
baigiau banditka bigsmile.gif
kokia sekanti/ gal baktusa savo pabaigsiu,ner cia ko kaupti nebaigtukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 20, 16:23)
aha,nuobodybe.lygiai geriausia masina megzti smile.gif lingupji,.linguoji,o paskui krasta tik apmezgi kiaurarasciu ir psio smile.gif
Papildyta:

grazi skara,miela spalyte,o kodel i nupsus po karoliuka neimezgei?  bigsmile.gif

Nešiotoja bus ne karoliukinio stiliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 12 19, 22:28)



noriu šalikėlio schemutės mergytės hellp lens.gif
Papildyta:
aš ką tik pabaigiau banditką, dariau ją kitaip interpretavau savaip, pabaigiau aš ją GAIL pabaigos raštu thumbup.gif , ištampysiu ryt ir pateiksiu jūsų teismui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelita: 20 gruodžio 2010 - 21:57