Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Žalias grožis wub.gif bigsmile.gif

Kam čia reikėjo skaros užmerktam mezgimui g.gif Galiu rekomenduoti Undine mirksiukas.gif Elementoriškas raštas, kartojasi dvi eilės cool.gif (Pamažu jau ima darytis nuobodu blush2.gif )
Atsakyti
Man taip pat, Liniuka gražiai šios skaros žiūrisi - gal susigundysiu sau pasidovanoti, bet jau tik po švenčių..
Ką gi - baigiau Aeolian, ne be jūsų pagalbos, žinoma. Tačiau nuo žioplumo nėra vaistų sakoma... Pamačiau ką pridirbau tik baigusi - persistengiau su rašto pakartojimais ir išradau naują variantą doh.gif lotuliukas.gif . Siūlai Angora2, 3 Nr, praktiškai visas 100gr.. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 12 19, 11:48)
Pats mylimiausias rastas sakroms smile.gif Tik realiai spalva ne tokia ryski.

user posted image



nuostabi skara, jos rastas dar mane pakerejas wub.gif siandien jau antra baigiau, o cia jos rastu salikas tik tamsoka kambari buvo tai sunku buvo nufotografuoti
http://www.public.fo...i/sta72591.html
Atsakyti
saulxx,labai grazi thumbup.gif koks plonas siuliukas.ar tik taip atrodo? bigsmile.gif

kazin jei springtime bandit ta body chart kartociau ne 4, o 5 arba 6 kartus,apacia man sueitu vis tiek gerai? g.gif is 4 man ji mazoka...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 19, 23:07)
saulxx,labai grazi  thumbup.gif koks plonas siuliukas.ar tik taip atrodo? bigsmile.gif

kazin jei springtime bandit ta body chart kartociau ne 4, o 5 arba 6 kartus,apacia man sueitu vis tiek gerai?  g.gif is 4 man ji mazoka...

Sueis. Tikrai Ravelryje mačiau megztų didesnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 19, 23:18)
Sueis. Tikrai  Ravelryje mačiau megztų didesnių  4u.gif

aisq wink.gif 4u.gif einu dar ir as ten pasidairysiu,o tada jau megsiu 5 motyva
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 19, 22:02)
Ką gi - baigiau Aeolian, ne be jūsų pagalbos, žinoma. Tačiau nuo žioplumo nėra vaistų sakoma... Pamačiau ką pridirbau tik baigusi - persistengiau su rašto pakartojimais ir išradau naują variantą  doh.gif  lotuliukas.gif . Siūlai Angora2, 3 Nr, praktiškai visas 100gr..

o tai kaip cia taip gavosi? Ka kartojai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 gruodžio 2010 - 11:26
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 20, 11:25)
o tai kaip cia taip gavosi? Ka kartojai?  g.gif

gal ties kiekviena keke apacioj kartojo centrini motyva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 19, 23:07)
saulxx,labai grazi  thumbup.gif koks plonas siuliukas.ar tik taip atrodo? bigsmile.gif

kazin jei springtime bandit ta body chart kartociau ne 4, o 5 arba 6 kartus,apacia man sueitu vis tiek gerai?  g.gif is 4 man ji mazoka...


Gausis mirksiukas.gif Kiek nori tiek kartoji, nes ir vienam ir kitam charte raporte toks pat akiu skaicius. As dariau is 6 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 12 20, 12:18)
Gausis mirksiukas.gif  Kiek nori tiek kartoji, nes ir vienam ir kitam charte raporte toks pat akiu skaicius. As dariau is 6 4u.gif

is moherinio plono siulo man jinai nelabai daili kol kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 20, 12:21)
is moherinio plono siulo man jinai nelabai daili kol kas  g.gif


Isakupunkturinsi ir pagrazes mirksiukas.gif O as is visu devyniu nei vienos is moheros nemezgiau. Gal laikas butu pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 12 20, 12:46)
Isakupunkturinsi ir pagrazes mirksiukas.gif  O as is visu devyniu nei vienos is moheros nemezgiau. Gal laikas butu pabandyt g.gif

nu galetum pabandyti.bandyk is casa lanos silkmoherio,mano mylimiausio biggrin.gif
Atsakyti