Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

ryt gail pradėsiu.bus dovana.tikiuosi,kad patiks bigsmile.gif

kaizn yra tokia skara,kad galima butu uzsimerkus ja megzti?nereiktu i schemas ziureti
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 17, 15:13)
ryt gail pradėsiu.bus dovana.tikiuosi,kad patiks bigsmile.gif

kaizn yra tokia skara,kad galima butu uzsimerkus ja megzti?nereiktu i schemas ziureti


kiri skara tokia, gail ir paprasta, bet kiri - laisvai mezgas užsimerkus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 12 17, 14:45)
kiri skara tokia, gail ir paprasta, bet kiri - laisvai mezgas užsimerkus  irnesakyk.gif

nu einu dar kiri apziuresiu smile.gif

aaa,ziurejusi sita,man ji nuobodi,nes haruni tas pats motyvas man jau pabodes buvo doh.gif zodziu kuo daugiau schemu,tuo idomiau,uzsimerkt ner kada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 17 gruodžio 2010 - 14:56
as vakar pradejau Dewdrops. Tik kad neradau virbalu 3,5 numerio, tai mezgu panasiai su 2,5 gal g.gif gausis tanki, nedidele, silta... siulai Gomitolo, 100% Lana vilna... ax.gif tik ta pradzia labai nuobodi, kur vien tik paprastas kojininis mezgimas doh.gif ale sukandus dantis vakar iveikia ta dali cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif oho,jau ir uzsimerkus skaras mezgat lotuliukas.gif ...nu man iki jusu toli... lotuliukas.gif ...baigineju dar viena sokoladine angorime haruni babuni tongue.gif ...liko 10 eiliu,bet jau tiek karolikai kaip uzknisa varstyt doh.gif ...ir r doh.gif ikejo man su jais prasidet doh.gif umn.gif pe r durna galva dabar reik rankytem kentet unsure.gif
Atsakyti
Ačiū,mergaitėe,už pagalbą-nusimezgiau aeolinę skarą-man ji pati pačiausia,nei viena neprilygsta bigsmile.gif gal reiks fotografuot ir pridėt į būrį..
Atsakyti
QUOTE(juki @ 2010 12 17, 22:23)
Ačiū,mergaitėe,už pagalbą-nusimezgiau aeolinę skarą-man ji pati pačiausia,nei viena neprilygsta bigsmile.gif gal reiks fotografuot ir pridėt į būrį..

ne gal, o BŪTINAI bigsmile.gif Laukiam vaizdų smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės,
su savo Aeolian pagaliau keliaujam į pabaigą, tik dar paskutinis klausimas kilo: ką reiškia pilki langeliai priešpaskutinėje eilėje? Na kaip tai pačiai nedaeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 17, 23:44)
Sveikos, mezgėjėlės,
su savo Aeolian pagaliau keliaujam į pabaigą, tik dar paskutinis klausimas kilo: ką reiškia pilki langeliai priešpaskutinėje eilėje? Na kaip tai pačiai nedaeina  doh.gif

aš nekreipiau dėmesio-vien gerom išmezgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas. Mergaitės, tikriausiai ne toje temutėje klausiu, bet nepykite. Elfei pritrūkau siūlų. Gal yra kas iš pajūrio? Kur Klaipėdoj arba Kretingoj galima nusipirkt Angor2 siūliukų baltos spalvos? Pagelbėkit prašau. Būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 12 18, 12:03)
Labas rytas. Mergaitės, tikriausiai ne toje temutėje klausiu, bet nepykite. Elfei pritrūkau siūlų. Gal yra kas iš pajūrio? Kur Klaipėdoj arba Kretingoj galima nusipirkt Angor2 siūliukų baltos spalvos? Pagelbėkit prašau. Būsiu labai dėkinga.

bijau apsimeluot, bet lyg tilzes turguj pas viena motera maciau, bet del spalvu tai nezinau..
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 17, 14:55)
nu einu dar kiri apziuresiu smile.gif

aaa,ziurejusi sita,man ji nuobodi,nes haruni tas pats motyvas man jau pabodes buvo doh.gif zodziu kuo daugiau schemu,tuo idomiau,uzsimerkt ner kada biggrin.gif


Banditka megzk mirksiukas.gif Uzsimerkus galesi ir motyvai nenusibode thumbup.gif
Atsakyti