Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

bigsmile.gif capri- thumbup.gif super idea...ir kokia grazi spalva wub.gif ...nu mociute labai bus patenkinta smile.gif ...o vat iskart klausymukas-kazin o jei virsu daryti lygu,kaip cia,ir tik apacia keist kita?nu kad ir ''babuni haruni''? g.gif ... topsecret.gif as cia ''cekavinuosi'',nes ir mano vyro mociute labai nori megstos skaros..ir siulus jau turiu-pilkus lotuliukas.gif kaip capricorn lotuliukas.gif ...vat tik ziurinejausi tankesne,nes nori nesiot ''kaip skara'' biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 16 gruodžio 2010 - 09:50
Tikli, dėl to ir mezgiau tankesnę, nes kaip skarutę nešios ji drinks_cheers.gif
Manau įmanoma, tik svarbiausia apsiskaičiuot kiek reikia akių turėt iš lygios dalies, kad pradėt kraštelio raštą thumbup.gif o pagal turimą haruni krašto schemą lengva tai padaryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Capricorn wub.gif
as irgi neissigydau nuo viruso. Savaitgali pradesiu Dewdrops. Tik reik virbalus 3,5 nr nusipirkt, nes jau kazkur praganiau doh.gif
Atsakyti
labukas,kiek graziu skaru uzderejo thumbup.gif wub.gif
as savosios nesubegu istampyt ,reik ssendien susiruost
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 15, 20:35)
O aš Gail numezgiau iš moherio, fantastiška skara gavosi ir raštas kuo puikiausiai matosi  thumbup.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mano abi gail is kid moherio wub.gif

user posted image

ir kid silk

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 15, 21:35)
O aš Gail numezgiau iš moherio, fantastiška skara gavosi ir raštas kuo puikiausiai matosi  thumbup.gif
Papildyta:
Mano Gail smile.gif



Labai labai grazi skara wub.gif
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 16, 10:36)
Dar skarų virusas manęs nepaliko smile.gif
Babuliuko Holden skara smile.gif



grazus siltas variantas drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
manoj iecho flower iš angoros nenori tampytis unsure.gif pusę val. pamirko vandenyj,po to dvi dienas susmaigstyta,ir kai ją išlaisvinau,tai ji vėl garbanojasi blink.gif ir kraščiukas tik vos vos pabangavęs g.gif
kas ne taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 12 16, 14:57)
manoj iecho flower iš angoros nenori tampytis unsure.gif pusę val. pamirko vandenyj,po to dvi dienas susmaigstyta,ir kai ją išlaisvinau,tai ji vėl garbanojasi blink.gif ir kraščiukas  tik vos vos pabangavęs g.gif
kas ne taip g.gif

o ant ko tu ja istempus buvai? As tai istempiau tiek, kad net bijojau, kad gali suplyst biggrin.gif Bet kokia suformavau, tokia ir liko nuemus nuo adateliu... tik sliulai pas mane vilnele ax.gif

merginos cia kazkurias mocherinukes standikliu purske... Gal tai butu iseitis?
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 12 16, 14:57)
manoj iecho flower iš angoros nenori tampytis unsure.gif pusę val. pamirko vandenyj,po to dvi dienas susmaigstyta,ir kai ją išlaisvinau,tai ji vėl garbanojasi blink.gif ir kraščiukas  tik vos vos pabangavęs g.gif
kas ne taip g.gif

Nuo siulu priklauso,jegu daug sintetikos,tai nieko nepadarysi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 16 gruodžio 2010 - 15:22
QUOTE(siaudukes @ 2010 12 16, 13:57)
manoj iecho flower iš angoros nenori tampytis unsure.gif pusę val. pamirko vandenyj,po to dvi dienas susmaigstyta,ir kai ją išlaisvinau,tai ji vėl garbanojasi blink.gif ir kraščiukas  tik vos vos pabangavęs g.gif
kas ne taip g.gif

gal per tankiai mezgei,nes sitam rastui reikia laisvumo labai.maniske is moheros irgi tankiai megzta,vos tampesi...
Atsakyti
greičiausiai per daug sintetikos, ant sofkės ištaisius buvau ir reta

dabar merino vilnos pirkau tai ,tikiuos,viskas bus ok

Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2010 12 15, 20:49)
Daili skara, Agurčike... Kiek sumezgete gramų? Kokio storio virbalais?


Sumezgiau du matkelius ir trečio mažiau nei pusę ir 4.5 mm virbalais. Siūlai mohera su šilku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 16 gruodžio 2010 - 19:06