Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

une- thumbup.gif ....labai grazuuu thumbup.gif ...o tas pukutis-man kaip tik siai elfukei labai tinka wub.gif -ta ''migla'' ''priduoda toki mistiska prieskoni'' bigsmile.gif ...tokia pasakiska bigsmile.gif ...

o tu ziuriu,kaip ir as prdejai nuo vienos is sunkesniu lotuliukas.gif ...zinok ,jei pabaigei sita-gali drasiai imtis bet kurios kitos- irnesakyk.gif zinok haruni-babuni ''kaip semkes'' gliaudysi... mirksiukas.gif


Papildyta:
[quote=mama-gita,2010 12 15, 14:25]
[quote=tiklis,2010 12 15, 11:51]


Nežinau g.gif , kad ne to miško grožis, tai skara kaip skara unsure.gif
lotuliukas.gif

[/quote]

lotuliukas.gif pilnai su tavim sutinku lotuliukas.gif ...o apie pavyda-kam kalbet,o kam patylet mirksiukas.gif ...pati darbstuolyte mirksiukas.gif ...

o del skaros pateikimo- lotuliukas.gif geras mokytojas turiu flirt.gif ...yra i ka lygiuotis ir pasitempt biggrin.gif ...kaip sakant-nera negrazaus daikto-yra tik netinkamas pateikimas blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 15 gruodžio 2010 - 14:37
[quote=tiklis,2010 12 15, 15:33]
As labai dziaugiuos, kad mano bjaurus juokelis neizeide. Tikiuos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek grožių sniegynuose bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 15, 14:28)
drinks_cheers.gif
antrą vietą duočiau Gail, bet jai reikia plonos vilnelės, moheris neatskleis rašto schmoll.gif



O aš Gail numezgiau iš moherio, fantastiška skara gavosi ir raštas kuo puikiausiai matosi thumbup.gif
Papildyta:
Mano Gail smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Daili skara, Agurčike... Kiek sumezgete gramų? Kokio storio virbalais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.narus: 15 gruodžio 2010 - 20:57
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 15, 14:27)
Une  wub.gif

Kaip bebūtų, gražesnės skaros už Aeolian nerandu  schmoll.gif  Kad žinotumėt, kaip sunku išsirinkti, kokios imtis toliau... Visos atrodo per mažai įspūdingos hihihi.gif

man ajomajo irgi pati paciausia skara.pirmoji ir pati wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 15, 14:28)
drinks_cheers.gif
antrą vietą duočiau Gail, bet jai reikia plonos vilnelės, moheris neatskleis rašto schmoll.gif

jeigu gera,plona,ne kudlota mohera su silku,tai tikrai atskleis rasta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 15, 21:25)
jeigu gera,plona,ne kudlota mohera su silku,tai tikrai atskleis rasta wink.gif

galbūt, bet truputuką storėlesnis ir be pūko siūlelis mano akim geriau, labiau, ryškiau gal... g.gif reiktų suguldyt dvi iš skirtingo materialo šalia, tada gal pasimatytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 15, 21:31)
galbūt, bet truputuką storėlesnis ir be pūko siūlelis mano akim geriau, labiau, ryškiau gal... g.gif reiktų suguldyt dvi iš skirtingo materialo šalia, tada gal pasimatytų smile.gif

as kazkaip nenoriu is kitokio siulo,apart silkmoherio situ skaru megzti rolleyes.gif
Atsakyti
blush2.gif na o man graziausios-percy ir filigrano wub.gif wub.gif

o tada echo flower wub.gif


filigrano-tai isvis- aukstaaaasis pilotazas doh.gif ..gal,kada nors...po kokiu 20 metu intensyvaus mezgimo as irgi rysiuosi ja nurakinet blush2.gif ...bet dabar tik pasvajot unsure.gif


siaip dabar laaabai noriu ''gelytes'' wub.gif ..baltos wub.gif ...labai jau olaivos ir aagnex grazuoles uzkabino wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 15 gruodžio 2010 - 22:14
Tikli - koki grazuole varnyte Haruni wub.gif

As kazkaip neprisiruosiau sitos isbandyt... Vis dar kankinu anytai dovanu aeolian, ir ji man visai neteikia dziugesio verysad.gif


Del echo flowerr, tai labai grazi ir man, labai smagiai mezgesi, tai reiks dar ateityj sau macherinuke nusimegzt... ax.gif Tikli - rekomenduoju - nes tikrai lengvai mezgasi ir labai grazi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 gruodžio 2010 - 22:29
QUOTE(tiklis @ 2010 12 15, 22:13)
blush2.gif  na o man graziausios-percy ir filigrano wub.gif  wub.gif

o tada echo flower wub.gif
filigrano-tai isvis- aukstaaaasis pilotazas doh.gif ..gal,kada nors...po kokiu 20 metu intensyvaus mezgimo as irgi rysiuosi ja nurakinet blush2.gif ...bet dabar tik pasvajot unsure.gif
siaip dabar laaabai noriu ''gelytes'' wub.gif ..baltos wub.gif ...labai jau olaivos ir aagnex grazuoles uzkabino wub.gif

filigrano? negirdejusi tokios.einu pagooglinsiu.
man po ajomajo echo flower arba laminaria wub.gif
filigrano man visiskai negrazi ax.gif
o percy interesna bigsmile.gif

na vkus i cvet tovarišč net smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 15 gruodžio 2010 - 23:24
Dar skarų virusas manęs nepaliko smile.gif
Babuliuko Holden skara smile.gif

user posted image

Atsakyti