Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Ačiū -Rade 4u.gif už atsakymą. gal ir juokingai atrodo, bet kai su tokiais plonais siūliukais nebendravau, tai man nelabai daug ir sakė ar sudėtyje mochera ar vilna ar...
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 01, 22:50)
Ačiū -Rade 4u.gif už atsakymą. gal ir juokingai atrodo, bet kai su tokiais plonais siūliukais nebendravau, tai man nelabai daug ir sakė ar sudėtyje mochera ar vilna ar...


tai nusipirk Roma vilnelę, išbandyk mirksiukas.gif jei ką ir ardyt lengviau nei moherą, o paskui pajusi gal tą plonybę geriau rolleyes.gif
rasytes iš romos siūlų mirksiukas.gif
Liniukos gal dar g.gif nors lyg angora2, nepamenu irnesakyk.gif na, perversk temukę, mergaitės surašiusios iš kokių siūlų kurią kūrė, bendras vaizads vistiek, manau, turėtų atsirats, bent jau vizijos, o nuėjus in real jau pačiupinėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 01 gruodžio 2010 - 22:03
Angora2 puikiai tinka thumbup.gif Ir kiti panasaus storio siuliukai. Mezgiau is ditekso vilneles su kasmyru irgi graziai atrodo, tik pukelio nera jokio, bet siltumo vilnele priduoda.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 01, 20:19)
Su nauja tema, gerbiamos ligonės  santa2.gif

Liko tik 5 eilės bandito  assa.gif  assa.gif

O man 15 ax.gif Bet tos 15 eilių lauks šiandienos vakaro - kiek leis mano ligoniukai, tiek pamegsiu ax.gif Labai tikiuosi, kad išeis ją pribaigt.
Gaila, taip neparodžiusi jums, vieną skarikę margiukę jau padovanojau blush2.gif Na bet dar vieną žadu tokią gamint - tai bus proga pamatyt ir įvertint mirksiukas.gif
Atsakyti
Su nauja tema wub.gif
Liko 8 eiles echo flower ax.gif Tikiuosi siandien kaip nors pabaigt... 4u.gif
Atsakyti
Pribaigiau vakar banditą wub.gif Mezgėsi labai smagiai, rašto logika lengvai suprantama, nereikia sėdėti schemų apsikabinus lotuliukas.gif

Einu ieškoti idėjų kitam projektui - kalėdinis sąrašas kažkodėl ne trumpėja, o tik ilgėja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 02, 08:52)

Einu ieškoti idėjų kitam projektui - kalėdinis sąrašas kažkodėl ne trumpėja, o tik ilgėja  doh.gif  lotuliukas.gif

Ir man taip buvo lotuliukas.gif

Lauksim banditkos pasirodymo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 01, 21:30)
Sveikos skarų fanės ir specės  biggrin.gif ,

kaip ir susiruošiau Aeolian gaminti, nusipirkau siūlų kažkokių ir štai - reikia jūsų patarimo. Siūlai labai panašūs į Ristina Haruni-babuni. tik Ristina gal mezgėt su dvigubu siūlu, nes pas mane 100g. 750 mt. tai stai ir klausimas - ar patartumėt iš šitų siūlų gimdyti Aeolian. Tuomet gražiau būtų viengubas ar dvigubas ir kokias virbalais patartumėt (na jei sau megztumėt). Nesu mezgus nieko panašaus, tai ir rezultato neįsivaizduoju.  Bandžiau su dvigubu ir 5nr, tačiau man kažkaip nelabai lyg kol kas žiūrisi... g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
Va, dar paskaičiau jūsų forumą ir atradau, kad Rikusyte mezgė greičiausiai iš tokių  pat (Angora2) - na man gražiai žiūrisi  4u.gif . Bet čia iš viengubo, ar ne? o kokio numerio virbalais megzta?

As mezgu is angora2 Gail bet kol kas ji manes nezavi. Kazkaip mohera su silku man labiau prie sirdies, bet reikia uzbaigti, isplauti, o tada jau rezultatas bus aiskus.
Ir kaip jus taip greit mezgate. Lyg ir as nemazai sedziu prie jos, bet galo dar nematyti doh.gif
Atsakyti
Sveikinu visa skareliautojas naujuose namuose 4u.gif group.gif I naujus namus užsuku su antra kalėdine dovana ax.gif ax.gif
Megzta Angora2 siuliukais 4nr. virbalais
user posted image
user posted image

Pas mane taip pat dovanų sarašas ne trumpėja o su kiekviena diena tik iligėja ir ilgėja tongue.gif
Atsakyti
labai grazi gail is angora2 thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 12 02, 11:34)
Sveikinu visa skareliautojas naujuose namuose 4u.gif  group.gif I naujus namus užsuku su antra kalėdine dovana  ax.gif  ax.gif
Megzta Angora2 siuliukais 4nr. virbalais
user posted image
user posted image

Pas mane taip pat dovanų sarašas ne trumpėja o su kiekviena diena tik iligėja ir ilgėja tongue.gif


kokie matmenys? mano iš 9, angora du, gavosi paklodė doh.gif
Papildyta:
MERGYTĖS PRAŠAU PASIDALINKIT BANDITKOS SCHEMA, NEKANTRAUJU PRADĖT, MEKSIU IŠ MERINO VILNELĖS 4u.gif
Atsakyti
Manosios Gail skarytės matmenys 165/95
Man patinka didelės skaros biggrin.gif
Atsakyti