Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Tikli, šaunuolė thumbup.gif wub.gif (koks siūlas?)
Atsakyti
Tikli, tiesiog žavinga "varna" medyje wub.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif ....siulas-LINATE smyrna platinum...sumezgiau truputi daugiau nei puse matkiuko...apie 400m ax.gif ...skaryte apie 130cm ir 60 cm stuburiukas..mezgiau 3 nr. virbaliukais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 15, 11:59)
Tikli, tiesiog žavinga "varna" medyje wub.gif

hihihi.gif na ,kadangi jau ''pakrykstijom'' ja ''juodvarniu'' biggrin.gif ,tai fotosesija teko medyje daryt lotuliukas.gif ( bo akmenys gi stooorai apsnigti lotuliukas.gif )...tvoros irgi biggrin.gif ...o dar kaip tycia mano katiniukas visa fotosesijos laika taikesi ''ja pagaut'' lotuliukas.gif ...as skara ant tvoros-jis is paskos doh.gif ...as ant sniego ja-jis taikosi atsigult doh.gif ....ui....vat tik i plonas berzo sakas ''n eisirioglino'' lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikli - koks grazuolis juodvarnis thumbup.gif

savaitgali as saviske nesiu i lauka fotkintis, nes paprastom dienom dienos sviesos nematau biggrin.gif
Atsakyti
Tikli, skaros grozis wub.gif O tie siuliukai be blizgesio ar su? g.gif , man turbut akyse blizga biggrin.gif

Ir Amade labai grazi skara, aisku kai lauke nufotkinsi bus isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 15:19)
O kaip jus sujungiat siula, kai reikia imt nauja matkiuka? paprastai surisat mazga?
O tai kaip tada su vieta- reikia istaikyt pradzioj eiles? jauciu kitu atveju matysis mazgelis? blush2.gif

as jungiu paciam kraste,palieku ilgesni gala,kai surisu mazgiuku,kad geriau pasikavotu wink.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 15, 10:51)
na sveikutes skaryciu fejos flirt.gif ...as irgi vis dar sergu skarytemis biggrin.gif ...mano ''juodvarnis''-dovana blush2.gif

user posted image


nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
paskutine nuotrauka zada atima wub.gif
pasirodysiu ir as savo ax.gif deja nuotrauka ne tokia kokybiska. sergu, tai tik iskisau nosi ir greitai atgal moviau doh.gif

megzta 3nr virbalais is Ditekso moheros babinose. man nelabai patinka, kad labai didelis pukas... na ir...kaip istampyta, nes pritrukau adateliu darba ipusejus doh.gif bet is principo negaliu patiketi, kad galejau vistik numegzti ir nepadeti i sali blush2.gif pirmas mano tokio dydzio ir sunkumo darbelis wub.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=tiklis,2010 12 15, 11:51]
na sveikutes skaryciu fejos flirt.gif ...as irgi vis dar sergu skarytemis biggrin.gif ...mano ''juodvarnis''-dovana blush2.gif

Nežinau g.gif , kad ne to miško grožis, tai skara kaip skara unsure.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš tikiuos suprasit, kad čia pavydas, bet baltas, ne tas lietuviškasis kalbėjo
thumbup.gif Tikli
gražu une
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-gita: 15 gruodžio 2010 - 13:27
Une, šaunuolė kad nenumetei į šalį ir įveikei thumbup.gif
Atsakyti
Kokių naujų grožių padavėt wub.gif
Une, ir aš tikiuosi, kad man užteks valios ir užsispyrimo savo pirmą darbą pabaigt iki galo ir rezultatas bus bent per pus toks gražus kaip tavo 4u.gif
Atsakyti
Une wub.gif

Kaip bebūtų, gražesnės skaros už Aeolian nerandu schmoll.gif Kad žinotumėt, kaip sunku išsirinkti, kokios imtis toliau... Visos atrodo per mažai įspūdingos hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 15, 14:27)
Une  wub.gif

Kaip bebūtų, gražesnės skaros už Aeolian nerandu  schmoll.gif  Kad žinotumėt, kaip sunku išsirinkti, kokios imtis toliau... Visos atrodo per mažai įspūdingos hihihi.gif

drinks_cheers.gif
antrą vietą duočiau Gail, bet jai reikia plonos vilnelės, moheris neatskleis rašto schmoll.gif
Atsakyti