Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Sveikutes 4u.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 10:23)
Tas ir blogiausia, kad ir man reiks per pora dienu numegzt  unsure.gif o su jusu tempais, tai man toli iki ju -cia kaikurios ir aeolian numezga per pora dienu, o as jau daugiau kaip savaite vargstu ir dar galo nematyt doh.gif

Reiks paziuret kaip ten su ta Annis  g.gif


Is pusskariu dar galimi variantai Abrazo (net as ja iveikiau per kelis vakarus)
user posted image

Anjeli
user posted image

Nuotraukos is interneto, savuju nei Aeolian, nei Abrazo dar neistampiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 12 14, 10:28)
g.gif  man rods, tokia kaip Annis per pora vakaru tai tikrai numegzt galima net letesnei mezgejai  blush2.gif
va parodau, kaip atrodo:
Annis user posted image

Marella user posted image

o kiek tokiai psskarei reikėtų siūliukų jei moheris..?
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 12 14, 11:55)
ingapoc,labai grazi skara  thumbup.gif
puskares labai grazios
baigiau dar viena Gail,tai syvakar lauks tampymas

Na pasiryzau ir as megzt aeolian skara. biggrin.gif Turiu angora2 kamuoliuka smile.gif Noriu dideles- kiek imanoma ispaust is 100 gr. Sakykit kurios mezget- kiek yuku daryt ir kiek kitu rastu, kad isnaudot maksimaliai siuliukus.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 08:31)
Galvoju gal Percy? Gal ji nedidele gautusi? o gal geriau Haruni megzt? Ka manot? blush2.gif

Ar geriau pusskare megzt? Gal pusskare greiciau nusimegztu? g.gif

Man Percy iš Angora2 siūlų (metražas kaip ir Romos lyg) gavosi 90*147, su 3,5 virbalais ax.gif Gan ilgai vargau su viduriniuoju raštu, net du vakarus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2010 12 14, 13:22)
o kiek tokiai psskarei reikėtų siūliukų jei moheris..?


siaip mazdaug prie aprasymu buna parasyta. As manyciau, kad kidmoherio 1 kamuoliuko man pakaktu biggrin.gif nu gal dar ir antro keliu metru pritruktu, ale cia kiekvienos mezgejos skirtingas mezgimo budas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 14 gruodžio 2010 - 13:55
QUOTE(coliukasv @ 2010 12 14, 14:22)
o kiek tokiai psskarei reikėtų siūliukų jei moheris..?


Man isejo beveik 2 matkeliai silkmoherio po 25 g, sakyciau kokie 45g g.gif . Mezgiau Abrazo 3cio numerio virbalais. Mezgu i laisvaja puse ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 14 gruodžio 2010 - 15:07
O kaip jus sujungiat siula, kai reikia imt nauja matkiuka? paprastai surisat mazga?
O tai kaip tada su vieta- reikia istaikyt pradzioj eiles? jauciu kitu atveju matysis mazgelis? blush2.gif
Atsakyti
Cia gal mezgejos profesionales atsakys kaip geriau jungt siuliukus. As tai paprastai surisu, pataikau kur ir taip storesne mezginio vieta, sumezgimas koks keliu akiu ir blogojoj pusej surisu. Kartais palieku ilgesnius galiukus, kuriuos primezgu kartu. Kol kas surisimu nesimato, pati nerandu, kur sujungti siulai, bet skaros dar netampytos, tai va negaliu pasakyt, kaip atrodys po istampymo, ar nesilys koks sujungimas
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 15:19)
O kaip jus sujungiat siula, kai reikia imt nauja matkiuka? paprastai surisat mazga?
O tai kaip tada su vieta- reikia istaikyt pradzioj eiles? jauciu kitu atveju matysis mazgelis? blush2.gif


as stengiuosi eiles gala, arba mazgeli padarau ir nukerpu labai trumpai - mohera plonyte, nieko nesimato mirksiukas.gif
O storesnius siulus slepiu kaip tik sugebu biggrin.gif
Atsakyti
mano suakupunkturinta buitinio vaizdelio Swallowtail ax.gif Kaledine dovana sesei. Dydis 250x120 doh.gif cool.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos auksarankes,
labai atsiprasau, neskaiciau temos, nes serga mazius ir labai neturiu laiko, bet man reikia anytai kaledines dovanos- lengvos pukines skaros, bet kad ji butu is naturaliu siulu, siltut siltutele...Gal kuri galit kazka tokio pasiulyti iki Naujuju metu ir bent kazkiek apsviesti kiek man tai kainuotu?
Dar isdrisiu paprasyti, kad parasytumete i AZ, jei turit ka pasiulyti, nes temos sekti neturiu galimybes. Aciu jums visoms LABAI is anksto!
Atsakyti
na sveikutes skaryciu fejos flirt.gif ...as irgi vis dar sergu skarytemis biggrin.gif ...mano ''juodvarnis''-dovana blush2.gif

user posted image

dukryte ja vadina''varno plunksna'' biggrin.gif

user posted image

tiesa,kazkaip nenorejo ''uzsifiksiut '' galiukai g.gif ,o standiklio neturiu ...bet iki svenciu tikrai ''pataisysiu'' biggrin.gif

user posted image

Atsakyti