Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(coliukasv @ 2010 12 12, 18:01)
man patį raštą, kitą aš išsiaiškinsiu gal:) o kas neaišku bandysiu ir klausiu tada:)


Tai va issiaiskinom, kad reikia det 5 akis. Is tikruju permasciau, Gailui gal ir graziau plonas krastelis.

Pati schema yra parodyta kaip "puse". Tai reiskia, kad ji turi vidurine aki, kuri visada mezgasi ir nuo jos i abi puses vienodai mezgasi schema. Zinau, kad kai kurios be vidurines mezge, bet pradedanciajai jauciu, reik anos, pataisykit mane merginos, jei ka...

Ta gi
1 eile * uzmetimas (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja (tai tavo krastine, kuri eis per visa skara), uzmetimas, vidurine akis, uzmetimas, 2 krastines)
2 eile. grizti tik blogosiomis akimis
3 eile * uzmetimas, geroji, uzmetimas (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas, vidurine akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,2 krastines)
4 eile. grizti tik blogosiomis akimis
5 eile * geroji, uzmetimas, geroji, uzmetimas, geroji (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja, geroji akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,geroji akis, vidurine akis, , geroji akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,geroji akis,2 krastines)
6 eile. grizti tik blogosiomis akimis

Tai va taip ir pasidejusi schema pamegink. Rutukiukas - uzmetimas, pagaliukas - geroji akis, pakrypes pagaliukas - 2 sumegztos.
Jei ka tolliau galiu surasyt. 4u.gif
Atsakyti
Bandau megzti, jeigu kils neaiškumų vėl klausiu 4u.gif
Ačiū už paaiškinimą
Atsakyti
QUOTE(JurgitaL @ 2010 12 12, 18:29)
Bandau megzti, jeigu kils neaiškumų vėl klausiu  4u.gif
Ačiū už paaiškinimą

Galima dar ir nuo 1 temos pradeti, man tas labai pagelbejo, nes keliose vietose nemazai mergaiciu tas pacias klaidas daro. O kai eini nuo pradziu, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 12, 17:27)
Tai va issiaiskinom, kad reikia det 5 akis. Is tikruju permasciau, Gailui gal ir graziau plonas krastelis.

Pati schema yra parodyta kaip "puse". Tai reiskia, kad ji turi vidurine aki, kuri visada mezgasi ir nuo jos i abi puses vienodai mezgasi schema. Zinau, kad kai kurios be vidurines mezge, bet pradedanciajai jauciu, reik anos, pataisykit mane merginos, jei ka...

Ta gi
1 eile * uzmetimas (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja (tai tavo krastine, kuri eis per visa skara), uzmetimas, vidurine akis, uzmetimas, 2 krastines)
2 eile. grizti tik blogosiomis akimis
3 eile * uzmetimas, geroji, uzmetimas  (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas, vidurine akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,2 krastines)
4 eile. grizti tik blogosiomis akimis
5 eile * geroji, uzmetimas, geroji, uzmetimas, geroji  (bendras vaizdas atrodytu taip. Nukeli pirmaja aki, ismezgi antraja, geroji akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,geroji akis, vidurine akis, , geroji akis, uzmetimas, geroji akis, uzmetimas,geroji akis,2 krastines)
6 eile. grizti tik blogosiomis akimis

Tai va taip ir pasidejusi schema pamegink. Rutukiukas - uzmetimas, pagaliukas - geroji akis, pakrypes pagaliukas - 2 sumegztos.
Jei ka tolliau galiu surasyt.  4u.gif


Aš kraštines abiejose pusėse mezgiau gerosiomis akimis, kad gautusi kaip ripsas. Man taip gražiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 12 gruodžio 2010 - 18:24
Turiu klausima... 4u.gif

Mezgu aeolian skara. Numezgiau 6 yukkas, tada numezgiau transition schema...
tada man pasirode, kad skara gausis per maza,tai numezgiau 2 agave schemas...

Gal kas galit pasakyt- ar agave schema reikia kartot lygini skaiciu ar nesvarbu? Bijau, kad numezgus final agave poto tolimesnes neis imontuot verysad.gif


Ir dar - gal kas galit pasakyt, kuri skara labiau tinkama kaip salikelis... ta prasme nedidele gaunasi? Echo flower nenoriu, nes jau viena mezgiau ir dar viena planuose is mocheros... O cia reikia dovanai - turiu ROMA baltu siulu ax.gif

Galvoju gal Percy? Gal ji nedidele gautusi? o gal geriau Haruni megzt? Ka manot? blush2.gif

Ar geriau pusskare megzt? Gal pusskare greiciau nusimegztu? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 08:31)
Ir dar - gal kas galit pasakyt, kuri skara labiau tinkama kaip salikelis... ta prasme nedidele gaunasi? Echo flower nenoriu, nes jau viena mezgiau ir dar viena planuose is mocheros... O cia reikia dovanai  - turiu ROMA baltu siulu ax.gif

Galvoju gal Percy? Gal ji nedidele gautusi? o gal geriau Haruni megzt? Ka manot? blush2.gif

Ar geriau pusskare megzt? Gal pusskare greiciau nusimegztu? g.gif


as nedideliam variantui rinkciausi kazka panasaus i Annis, Marella... man tokios tinkamiausios salikelio vaidmeniui ax.gif
Atsakyti
Annis tikrai greitas variantas - įveikiau per porą dienų ax.gif Ir formatas jos toks "šalikinis" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 14, 10:19)
Annis tikrai greitas variantas - įveikiau per porą dienų  ax.gif  Ir formatas jos toks "šalikinis"  cool.gif

Tas ir blogiausia, kad ir man reiks per pora dienu numegzt unsure.gif o su jusu tempais, tai man toli iki ju -cia kaikurios ir aeolian numezga per pora dienu, o as jau daugiau kaip savaite vargstu ir dar galo nematyt doh.gif

Reiks paziuret kaip ten su ta Annis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 gruodžio 2010 - 09:28
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 14, 09:23)
Tas ir blogiausia,kad ir man reiks per pora dienu numegzt  unsure.gif osujusutempais, taima`n
Papildyta:

Tas ir blogiausia, kad ir man reiks per pora dienu numegzt  unsure.gif o su jusu tempais, tai man toli iki ju -cia kaikurios ir aeolian numezga per pora dienu, o as jau daugiau kaip savaite vargstu ir dar galo nematyt doh.gif

Reiks paziuret kaip ten su ta Annis  g.gif


g.gif man rods, tokia kaip Annis per pora vakaru tai tikrai numegzt galima net letesnei mezgejai blush2.gif
va parodau, kaip atrodo:
Annis user posted image

Marella user posted image
Atsakyti
Su Aeolian tempu Annis nėra ko lyginti rolleyes.gif Tikrai ši pusskarė mezgasi daug greičiau thumbup.gif
Atsakyti
Kokių grožių vėl merginos primezgę wub.gif wub.gif wub.gif

Aš su Nedrasutės pagalba irgi pirmas akeles užmečiau, bet su mano kaubojum neįmanom susikaupt doh.gif Grįž vyras iš reiso, tegu su vaikais bovysis o aš kur aukščiau pasilypėjus narpliosiu.... ardysiu... narpliosiu... doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wija: 14 gruodžio 2010 - 10:46
ingapoc,labai grazi skara thumbup.gif
puskares labai grazios
baigiau dar viena Gail,tai syvakar lauks tampymas
Atsakyti