Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 18:20)
Papuoliau... biggrin.gif
Cia kuri skara? Gail? Si vakara ir as isbegu.... O rytoj bendrom jegom, manau issifruosim.. 4u.gif Ir is kur emet idekit nuoroda... 4u.gif

http://knitting-club...gail-shawl.html man norisi, kad būtų kaip antra..
ir ta pati pati graži, kur pirmuose psl dominuoja..
Aeolian...bet po šitos jei pavyks..
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(saulxx @ 2010 12 10, 18:23)
nu ir as rodausi su ka tik naujai iskepta skara ir


wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 11, 11:41)
notworthy.gif  notworthy.gif
Jug paprasta, kaip dvi kapeikos, o as greituoju budu paziurojau, ai galvoju, nepradesiu dabar, ner laiko... O dabar ziuri i mane siulai, lipa ant sazines.... unsure.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 12 gruodžio 2010 - 10:35
Ateinu ir as su skara smile.gif
tik jau spalva- nu niekaip neena nufotografuot doh.gif
user posted image
Atsakyti
Coliukas o tu nuo pat pradzios, nuo siulu uzmetimo nori.
Cia reik 7 akiu, kaip suprantu. As konkreciai sitos nemezgiau, bet bandysiu surasyt, kurios mezge tikiuos pataisys, jei ku "grybausiu"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nedrasute: 12 gruodžio 2010 - 11:07
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Liniuka @ 2010 12 12, 10:24)
Atsinesu kaledinem eglutem kvepiancia skara is angora2.



QUOTE(ingapoc @ 2010 12 12, 10:41)
Ateinu ir as su skara  smile.gif
tik jau spalva- nu niekaip neena nufotografuot  doh.gif



abi skarytes labai grazios wub.gif

o as jau i pabaiga Swallowtail varau. Ale dydis gausis jos blink.gif doh.gif tikra paklode is kidmoherio. Bet uztai smagu bus isivyniot i ja. Bus Dovana sesei wub.gif

simet pas mane megztos dovanos moteriskajai gimines daliai biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 12 gruodžio 2010 - 13:37
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 12, 11:07)
Coliukas o tu nuo pat pradzios, nuo siulu uzmetimo nori.
Cia reik 7 akiu, kaip suprantu. As konkreciai sitos nemezgiau, bet bandysiu surasyt, kurios mezge tikiuos pataisys, jei ku "grybausiu"...

Gail aš užsidėjau 5 akis, kaip mergaitės ir patarė, gavosi 1 centrinė, ir raštas iš abiejų pusių.
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 12 12, 15:00)
Gail aš užsidėjau 5 akis, kaip mergaitės ir patarė, gavosi 1 centrinė, ir raštas iš abiejų pusių.


O krasta daret is 2 akiu? Ar 3 vistik?
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 12, 14:03)
O krasta daret is 2 akiu? Ar 3 vistik?

2.
Papildyta:
Tiesa, padariau vieną esminę klaidą -pasirinkau pačius plonuosius virbaliukus. Tai baigiu prasikeikt, taip lėtai judu į priekį, skara vis maža ir maža. O siūlai Angor2.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Aš irgi susirgau skarų mezgimo virusu ir norėčiau, kad man padėtumėte. Aš dabar pradėjau megzti pačią pirmąją skarą aeolian ir gal kuri galėtų man aiškiau paaiškinti kaip megzti yucca, ar reikia dar palikti po 2 akis iš kraštų kurios yra mezgamos vien geromis akimis?

Iš anksto didelis ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaL @ 2010 12 12, 16:23)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Aš irgi susirgau skarų mezgimo virusu ir norėčiau, kad man padėtumėte. Aš dabar pradėjau megzti pačią pirmąją skarą aeolian ir gal kuri galėtų man aiškiau paaiškinti kaip megzti yucca, ar reikia dar palikti po 2 akis iš kraštų kurios yra mezgamos vien geromis akimis?

Iš anksto didelis ačiū  smile.gif

krastines akys lieka per visa mezgini
Atsakyti
Gal galit parašyti kaip megzti Aeolian YuccaChart pirmąją eilę?
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 12, 12:07)
Coliukas o tu nuo pat pradzios, nuo siulu uzmetimo nori.
Cia reik 7 akiu, kaip suprantu. As konkreciai sitos nemezgiau, bet bandysiu surasyt, kurios mezge tikiuos pataisys, jei ku "grybausiu"...

man patį raštą, kitą aš išsiaiškinsiu gal:) o kas neaišku bandysiu ir klausiu tada:)
Atsakyti
user posted image
ar sita?
nuo pradziu, tada kartoji apibrezta motyva iki centrines akies tiek kiek tau reikia kartu, tada likusia 'uodegele', po centrines vel ta pati darai.
atsiprasau , jei nelabai suprantamai, nes tikrai tikrai nemoku aiskit-rasyt.
Galiu pakviest sveciuosna ir parodyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti