Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(*Kiaune* @ 2010 12 10, 14:49)
Nu %^$, tik dabar is naujo perskaicius daejo kuom skiriasi nuo iprasto nuleidimo  doh.gif  blush2.gif Nu lyg tai ne blondine esu  blink.gif Baigiau as jau savaja paprastai, jau ir istampyta  tongue.gif  Laukia kaledu, dovanosiu mamai smile.gif
Liko man siulu (nzn kiek, nes ant spules suvynioti buvo, gi pirkau atviniojamus nuo didziules babinos), tai pradejau Gail, megsiu iki siulai baigsis- bus dovana  anytai smile.gif


lotuliukas.gif skamba gerai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 14:06)
Aš tau i a.z. papunkciui galiu surasyt. Tiesiog abi kartu schema skaitysim. As tau surasysiu, kad tarkim toj ir toj eilej mezgam 2 geras, uzmetimas, 2 geras, sumezgimas... 4u.gif

man irgi vašeliu daug lengviau.. mezgu nemaž-ai bet paprastai ne jokių ten raštų.. šiandien baigiu suknytę mergytei o tada šitą bandysiu.. bet jei galėtum paaiškint papunkčiui būtų labai fainiai.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://3.bp.blogspot...art_2sticks.jpg
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2010 12 10, 17:31)
man irgi vašeliu daug lengviau.. mezgu nemaž-ai bet paprastai ne jokių ten raštų.. šiandien baigiu suknytę mergytei o tada šitą bandysiu.. bet jei galėtum paaiškint papunkčiui būtų labai fainiai.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
http://3.bp.blogspot...art_2sticks.jpg


Papuoliau... biggrin.gif
Cia kuri skara? Gail? Si vakara ir as isbegu.... O rytoj bendrom jegom, manau issifruosim.. 4u.gif Ir is kur emet idekit nuoroda... 4u.gif
Atsakyti
nu ir as rodausi su ka tik naujai iskepta skara ir mazaja manikene leikau ant lovytes pasivartyti biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 12 10, 18:23)
nu ir as rodausi su ka tik naujai iskepta skara ir mazaja manikene leikau ant lovytes pasivartyti biggrin.gif
user posted image
user posted image

Jeckau peckau, o jau monekenės šypsena.... wub.gif

Čia olaivos baltoji? Turiu schemas, bet dar nenagrinėjau. Kaip ten tos 3 is 9, ir 2 is 9 mezgasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 13:06)
Aš tau i a.z. papunkciui galiu surasyt. Tiesiog abi kartu schema skaitysim. As tau surasysiu, kad tarkim toj ir toj eilej mezgam 2 geras, uzmetimas, 2 geras, sumezgimas... 4u.gif


Jetus tu ir be manęs pakankamai užimta doh.gif blush2.gif
Bet tikrai klausiu, jei jau prasidėsiu, tik turiu dukrai beretę nunert - seniai žadėta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 17:20)
Papuoliau... biggrin.gif



Per mane doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 18:31)
Turiu schemas, bet dar nenagrinėjau. Kaip ten tos 3 is 9, ir 2 is 9 mezgasi?  blush2.gif

ne 3 is 9, o is 3 padaryt 9. principas toks:
kabinat per 3 akis is karto, traukiat aki (tos 3 akys lieka ant virbalo), tada uzmetimas, tada vel per tas pacias 3 akis istraukiat aki, tada vel uzmetimas ir t.t, kol gaunasi 9 akys (5 akys ir 4 uzmetimai)

Tas pats ir kur is 2 ismegzt 9, tik, tiek, kad megzt reikia ne per 3, o per 2akis mirksiukas.gif

ar aisku? g.gif

saulxx - kokia grazi skara, bet aisku manekene nustelbia visa grozi vis tiek... wub.gif
Kokia cia skara? Percy gal? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 gruodžio 2010 - 18:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 10, 19:40)

Kokia cia skara? Percy gal?  g.gif


ne , ne percy - man rods echo flower
Atsakyti
taip cia yra echo flower skara arba olaivos baltoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 10, 19:40)
ne 3 is 9, o is 3 padaryt 9. principas toks:
kabinat per 3 akis is karto, traukiat aki (tos 3 akys lieka ant virbalo), tada uzmetimas, tada vel per tas pacias 3 akis istraukiat aki, tada vel uzmetimas ir t.t, kol gaunasi 9 akys (5 akys ir 4 uzmetimai)

Tas pats ir kur is 2 ismegzt 9, tik, tiek, kad megzt reikia ne per 3, o per 2akis mirksiukas.gif

ar aisku? g.gif

saulxx - kokia grazi skara, bet aisku manekene nustelbia visa grozi vis tiek...  wub.gif
Kokia cia skara? Percy gal?  g.gif

notworthy.gif notworthy.gif
Jug paprasta, kaip dvi kapeikos, o as greituoju budu paziurojau, ai galvoju, nepradesiu dabar, ner laiko... O dabar ziuri i mane siulai, lipa ant sazines.... unsure.gif
Atsakyti
Atsinesu kaledinem eglutem kvepiancia skara is angora2.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 12 12, 10:24)
Atsinesu kaledinem eglutem kvepiancia skara is angora2.


Gražu gražu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti