Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(muza @ 2010 12 09, 15:01)
zuikuli kokia skara  wub.gif  - tiesiog pagal šiandienos orą - tokia baltutė, kažkokia pasakiška... Čia 100gr.? ir kokie virbalai? Po pirmosios Aeolin, kurią žadu dovanoti, visai norėčiau tokią sau nusimegzti  bigsmile.gif

siulas su plaukeliu,taip 100 gramu,bet dar liko nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 12 09, 14:47)
editamazoji, zuikuli, super skaros wub.gif  Jus cia kepat jas kaip Kaledinius meduolius thumbup.gif


Ačiū už įvertinimą, ax.gif bet, kad jos abi numegztos negreit. Margutė rožinukė per 8 dienas. mirksiukas.gif Tada tarpe mezgiau mamai mocherinukę ir siūlą pabaigiau. unsure.gif O siūlas pirktas maždaug prieš 10 metų, pas mus kaimuke neparveža tokio. Tada paėmusi salotinukę narpliojau apie 2 sav. blink.gif Siūlas andora 68proc. angora/32proc. akrilas, metražas 650, siūlas labai švelnus, bet kas nepatiko, kad baisiai kibus prie mano šiurkštokų pirštų galiukų. Todėl taip ilgai ir narpliojau. O dabar iš Vilniaus parsivežiau vėl siūlo mocherinukei pabaigti. Na kadangi siūlas pirktas buvo prieš desėtką metelių, tai šiek tiek atspalvis skiriasi. Na bet džiaugiuosi, kad radau ir tokį. Dovaną mamai pabaigsiu laiku. thumbup.gif (megsiu didelę, su dviem agave, kad mama įsisuptų visiškai) Dabar mezgu jau antrą agave motyvą. Ir tada dar laukia skara anytai. Man liks tik margutė mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai ačiu už pagalba kibsiu i darba. Kaip akims paganyt tai tiko ir vyro vardas.Aš tyliai dairiausi į darbelius. Visų skaros labai grazios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satkiux @ 2010 12 09, 15:17)
Lyg ir tokia pati  g.gif Tik pavadinimas kitoks:

http://helloknitty.f...2/multnomah.pdf


Principas panašus tik mirksiukas.gif

Bandysiu iš foto megzt-išsišifravau raštelį biggrin.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif
Esu tik praeivė ax.gif Užkabino mane jūsų skaros, vakar iki išnakčių visas temas peržiūrėjau, o likusią nakties dalį sapanavau skaras 4u.gif Jos visos nuostabios, kokius grožius žmogaus rankos gali sukurt wub.gif wub.gif wub.gif
Tikrai neprisijungsiu prie jūsų, nes nesugebu taip megsti, bet jei pasiryžčiau pabandyti, nuo kurios patartumėt pradėti, kuri iš paprastenių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2010 12 10, 10:50)
Laba visoms  4u.gif
Esu tik praeivė  ax.gif  Užkabino mane jūsų skaros, vakar iki išnakčių visas temas peržiūrėjau, o likusią nakties dalį sapanavau skaras 4u.gif  Jos visos nuostabios, kokius grožius žmogaus rankos gali sukurt  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tikrai neprisijungsiu prie jūsų, nes nesugebu taip megsti, bet jei pasiryžčiau pabandyti, nuo kurios patartumėt pradėti, kuri iš paprastenių?  blush2.gif

Springtime bandit, Gail smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 10, 11:15)
Springtime bandit, Gail smile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2010 12 10, 11:50)
Laba visoms  4u.gif
Esu tik praeivė  ax.gif  Užkabino mane jūsų skaros, vakar iki išnakčių visas temas peržiūrėjau, o likusią nakties dalį sapanavau skaras 4u.gif  Jos visos nuostabios, kokius grožius žmogaus rankos gali sukurt  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tikrai neprisijungsiu prie jūsų, nes nesugebu taip megsti, bet jei pasiryžčiau pabandyti, nuo kurios patartumėt pradėti, kuri iš paprastenių?  blush2.gif


Ir dar kaip sugebėsi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gerą-blogą akis pažįsti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Labai smagu, kad sugundėm... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2010 12 10, 12:54)
Ir dar kaip sugebėsi.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Gerą-blogą akis pažįsti.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labai smagu, kad sugundėm... mirksiukas.gif


Bet niekad neskaičiau mezgimo rašto, tik nėrimuose gaudausi blush2.gif Jaučiu, lėčiau už vėžlį judėsiu doh.gif
AČiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wija: 10 gruodžio 2010 - 13:04
QUOTE(Wija @ 2010 12 10, 14:03)
Bet niekad neskaičiau mezgimo rašto, tik nėrimuose gaudausi  blush2.gif Jaučiu, lėčiau už vėžlį judėsiu doh.gif
AČiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš tau i a.z. papunkciui galiu surasyt. Tiesiog abi kartu schema skaitysim. As tau surasysiu, kad tarkim toj ir toj eilej mezgam 2 geras, uzmetimas, 2 geras, sumezgimas... 4u.gif
Atsakyti
Ot šaunuolė Nedrasute 4u.gif 4u.gif
Aš patariu nebijoti ir rinktis, tą kuri labiausiai patinka. Žadėjau aš pradėt nuo lengviausio, bet nėkiek nesigailiu, kad taip nepadariau. Ir po 1 sekė 2, o kai atsilaisvinsiu bus ir 3 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 12 09, 00:26)
įprastai mezginiam, ne šaliams, ne apykaklėms aš neišmezgu papildomai akies, nes platus gaunasi nuėmimas
ax.gif


Nu %^$, tik dabar is naujo perskaicius daejo kuom skiriasi nuo iprasto nuleidimo doh.gif blush2.gif Nu lyg tai ne blondine esu blink.gif Baigiau as jau savaja paprastai, jau ir istampyta tongue.gif Laukia kaledu, dovanosiu mamai smile.gif
Liko man siulu (nzn kiek, nes ant spules suvynioti buvo, gi pirkau atviniojamus nuo didziules babinos), tai pradejau Gail, megsiu iki siulai baigsis- bus dovana anytai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kiaune*: 10 gruodžio 2010 - 14:54