Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

as pirmaja aeolain skaryte dar tik baigineju, liko 6 eiles rolleyes.gif , uztrukau 3 savaites beveik doh.gif nes ne kiekviena diena galiu megzti , o ir tai kartais tik po viena kita eile sad.gif maza to tai pirmas bandymas megzti kiaurarasti rolleyes.gif bet jau svajoju apie banditka wub.gif wub.gif gal kuri mezget ja is siek tiek kitokiu siuliuku? turiu galvoje ne moheriniu? isivaizduoju ja mazdaug is tokiu: siuliukai kazin graziai ziuretusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 12 09, 12:27)
as pirmaja aeolain skaryte dar tik baigineju, liko 6 eiles  rolleyes.gif , uztrukau 3 savaites beveik  doh.gif  nes ne kiekviena diena galiu megzti , o ir tai kartais tik po viena kita eile  sad.gif  maza to tai pirmas bandymas megzti kiaurarasti  rolleyes.gif  bet jau svajoju apie banditka  wub.gif  wub.gif  gal kuri mezget ja is siek tiek kitokiu siuliuku? turiu galvoje ne moheriniu? isivaizduoju ja  mazdaug is tokiu: siuliukai kazin graziai ziuretusi  g.gif

turėt tikti, aš mezgu dabar iš angora 2 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 09, 13:28)
turėt tikti, aš mezgu dabar iš angora 2 mirksiukas.gif


aciu , tikriausiai bandysiu 4u.gif . labai megstu tuos siuliukus o angora 2 man nieko nesako blush2.gif reikes kada parduotuvej pasiziuret, nes ne pirma karta minit smile.gif
Atsakyti
aš dabar mezgu iš angoros siūlu banditką ir man labiau patiko angora nei angora 2 blush2.gif . gražu man tos skaros nors tu ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 12 09, 12:55)
aš dabar mezgu iš angoros siūlu banditką ir man labiau patiko angora nei angora 2  blush2.gif . gražu man tos skaros nors tu ką  doh.gif

kuom geriau?, nes be dvejeto, nesu čiupinusi g.gif
Atsakyti
truputy plonesnė, minkštesnė, mažiau šiurkšti, mažiau moheros, daugiau akrilo
Atsakyti
sveikutes,manoji Gail skaryte ,siulai andora angora,metrazas 650
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 12 08, 19:16)
Na va kaip ir žadėjau keliu foto skarutės su dviem agave eilėm ir Finale agave
Ką tik nuo "prūtkų" nuimta mirksiukas.gif

O čia palyginimui kokia didelė ištampyta pasidarė tik su Finale agave motyvu.(yukkų pas abi po 10 eilių)

[Bendram vaizdui susidaryti, tai mūsų lovos plotis 160cm, ilgis 205cm.

editamazoji, zuikuli, super skaros wub.gif Jus cia kepat jas kaip Kaledinius meduolius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 12 09, 14:47)
editamazoji, zuikuli, super skaros wub.gif  Jus cia kepat jas kaip Kaledinius meduolius thumbup.gif

jau ipusejau dar viena Gail,zalsvos spavos,bet mazoji neleidzia megst,nenulipa nuo ranku biggrin.gif
Atsakyti
zuikuli kokia skara wub.gif - tiesiog pagal šiandienos orą - tokia baltutė, kažkokia pasakiška... Čia 100gr.? ir kokie virbalai? Po pirmosios Aeolin, kurią žadu dovanoti, visai norėčiau tokią sau nusimegzti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muza: 09 gruodžio 2010 - 15:01
Zuikuli wub.gif thumbup.gif super fainai...

QUOTE(alvydas @ 2010 12 09, 11:36)
Labai prašau patarimo turiu kid mocheros 4 matkelius po 25g-230m. Ar man užteks gail arba banditka skarai.Nežinau kuria dar pasirinksiu. Užkrėtėt gražiu užkratu. Nusimezgiau haruni iš pusvilnės tai labai patiko ačiu. smile.gif


is 4 matkeliu kid moheros man 2 skaros nemazos iseina biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 09, 11:51)
Ačiūūūū smile.gif
Gal kuri apėjot kur nors In the Land of Oz skaros schemą???? g.gif

Alvydai (keista kreiptis į vyrišką vardą biggrin.gif )-užteks, gal net liks, jei pvz. banditką megsi mirksiukas.gif Užtektų ir 2,5 virbalo arba 3,5 mirksiukas.gif



Lyg ir tokia pati g.gif Tik pavadinimas kitoks:

http://helloknitty.f...2/multnomah.pdf

Aš koks kas tyliai tyliai sužavėta seku šią temą, o pabaigusi visus kitus darbus, deja, visai ne iš rankdarbių srities, planuoju prisijungti prie jūsų būrio.
Atsakyti