Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(*Kiaune* @ 2010 12 08, 22:33)
Turiu klausimuka: Aeolian skarai paskutinej eilej reikia paprstai su virbalais nuleisti akis ar kazkaip "mandriau"? smile.gif


mandriau biggrin.gif

2a sumezgi, tuomet gautą a.gražini atgal ant pirmo virbalo - išmezgi vėl atgal ant pirmo virbalo ir vėl dvi sumezgi, išmezgi, gražini ir t.t., čia mergaitės vadino jį skariniu nuėmimu ax.gif tada netraukia, gražus laisvas kraštukas gaunas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 08 gruodžio 2010 - 21:45
QUOTE(-Radė @ 2010 12 08, 22:44)
mandriau  biggrin.gif

2a sumezgi, tuomet gautą a.gražini atgal ant pirmo virbalo -  išmezgi  vėl atgal ant pirmo  virbalo ir vėl  dvi sumezgi, išmezgi, gražini ir t.t., čia mergaitės vadino jį skariniu nuėmimu  ax.gif  tada netraukia, gražus laisvas kraštukas gaunas  4u.gif


Hm g.gif o tai kuo tai skiriasi nuo iprasto akiu nuleidimo? As taip visada akis nuleidineju blink.gif Net mezgimo knyga issitraukiau, ten taip pat aprasytas akiu nuleidimas. Ar man jau visai smegeneles susisuko ir as jau nieko nebesuprantu blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kiaune* @ 2010 12 08, 23:52)
Hm g.gif  o tai kuo tai skiriasi nuo iprasto akiu nuleidimo? As taip visada akis nuleidineju  blink.gif  Net mezgimo knyga issitraukiau, ten taip pat aprasytas akiu nuleidimas. Ar man jau visai smegeneles susisuko ir as jau nieko nebesuprantu  blink.gif  blink.gif  blink.gif


įprastai mezginiam, ne šaliams, ne apykaklėms aš neišmezgu papildomai akies, nes platus gaunasi nuėmimas
ax.gif
Atsakyti
Šilinge, lyg mezgei banditką g.gif Primink kiek pakartojimų darei ir kokie išmatavimai gavos g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Vakar pradejau dar vieno moherinuke Kregzdutes uodegele megzt (Swallowtail) sokiai.gif ganetinai smagiai einasi, manyciau, neuztruksiu biggrin.gif spalva tokia sviesiai rusva, tai iskart labai graziai rastas matosi, nepalyginsi su pirmaja margai violetine cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 09, 09:42)
Šilinge, lyg mezgei banditką g.gif Primink kiek pakartojimų darei ir kokie išmatavimai gavos g.gif

Aha, mezgiau. Body chart pakartojimai 4, kaip aprašyme. Siūlai Drops Alpaca (50 g/167 m, 2 matkeliai), virbalai 5 nr., mezgu gana glaudžiai. Dydis po tampymo 128 cm x 60 cm. 4u.gif
Atsakyti
Labai prašau patarimo turiu kid mocheros 4 matkelius po 25g-230m. Ar man užteks gail arba banditka skarai.Nežinau kuria dar pasirinksiu. Užkrėtėt gražiu užkratu. Nusimezgiau haruni iš pusvilnės tai labai patiko ačiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alvydas @ 2010 12 09, 11:36)
Labai prašau patarimo turiu kid mocheros 4 matkelius po 25g-230m. Ar man užteks gail arba banditka skarai.Nežinau kuria dar pasirinksiu. Užkrėtėt gražiu užkratu. Nusimezgiau haruni iš pusvilnės tai labai patiko ačiu. smile.gif


Laisvai užteks mirksiukas.gif 4u.gif ir dar liks.
Atsakyti
pamiršau paklaust kokiais virbaliukais megst kid mochera 4nr užtenka ar didiasniu reik
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 09, 10:28)
Aha, mezgiau. Body chart pakartojimai 4, kaip aprašyme. Siūlai Drops Alpaca (50 g/167 m, 2 matkeliai), virbalai 5 nr., mezgu gana glaudžiai. Dydis po tampymo 128 cm x 60 cm.  4u.gif

Ačiūūūū smile.gif



Gal kuri apėjot kur nors In the Land of Oz skaros schemą???? g.gif

Alvydai (keista kreiptis į vyrišką vardą biggrin.gif )-užteks, gal net liks, jei pvz. banditką megsi mirksiukas.gif Užtektų ir 2,5 virbalo arba 3,5 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 09 gruodžio 2010 - 11:52
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 09, 11:51)
Ačiūūūū smile.gif
Gal kuri apėjot kur nors In the Land of Oz skaros schemą???? g.gif



Ravelryje mokama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 12 09, 12:04)
Ravelryje mokama  schmoll.gif

cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti