Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

QUOTE(Amade @ 2010 12 06, 15:19)
mega_shok.gif koks grozis  wub.gif
ir man paciai graziausiai atrodo sviesios spalvos skaroms  ax.gif  tiksliau - sviesios prabangiausiai atrodo...  cool.gif

na ant tamsios sukneles kokiam teatre su balta skara tai man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 06, 23:55)
na ant tamsios sukneles kokiam teatre su balta skara tai  man  schmoll.gif


irnesakyk.gif kadangi i teatrus nevaikstau, tamsiu sukneliu neturiu, tai man sviesios graziausiai.
O siaip tai jo, svarbiausia derinimas 4u.gif o gal sviesios graziau (tiek sukneles, tiek skaros ir kiti mezginiai), nes ant sviesiu graziausiai matosi rastas. blush2.gif Nes man visada norisi, kad rastas isrysketu, kai tiek darbo idedi blush2.gif
Atsakyti
Stai manoji Gail is Angora2. Dydis apie 2m*90 cm.
user posted image
Atsakyti
Sveikutės, mezgėjėlės.
Jungiuosi į jūsų gražų būrį. Laikiausi laikiausi ir.... neįmanoma atsilaikyt prieš tokius grožius.
Nusipirkau Angor2 2 kamuoliukus (daugiau mūsų kaime neturėjo). Ir dabar nebežinau. Noriu visų įmanomų skarų. Bet pradėt gal nuo Gail? Atrodo paprastai mezgasi. Kaip manot? Niekada skarų nemezgiau, tai dar labai sunku susigaudyt kaip ten viskas pradedama.
Gegužyte, kiek tau suėjo siūliukų? Ir ar neperstora iš Angor2 gaunasi?
Ir nelabai suprantu, kokį variantą reikia pradėti? ten jų -kaip man -perdaug...Kiek reikia akių užmesti? Pasimečiau visai. Padėkit mergaitės, prašau.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 07, 13:24)
Stai manoji Gail is Angora2. Dydis apie 2m*90 cm.
user posted image



labai grazu wub.gif

gundausi ir as kuria nors nusimegzti smile.gif
gal galetumete Gail rasteli kuri nors imesti, arba parasykite kur galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 12 07, 14:34)
Sveikutės, mezgėjėlės.
Jungiuosi į jūsų gražų būrį. Laikiausi laikiausi ir.... neįmanoma atsilaikyt prieš tokius grožius.
Nusipirkau Angor2 2 kamuoliukus (daugiau mūsų kaime neturėjo). Ir dabar nebežinau. Noriu visų įmanomų skarų. Bet pradėt gal nuo Gail? Atrodo paprastai mezgasi. Kaip manot? Niekada skarų nemezgiau, tai dar labai sunku susigaudyt kaip ten viskas pradedama.
Gegužyte, kiek tau suėjo siūliukų? Ir ar neperstora iš Angor2 gaunasi?
Ir nelabai suprantu, kokį variantą reikia pradėti? ten jų -kaip man -perdaug...Kiek reikia akių užmesti? Pasimečiau visai. Padėkit mergaitės, prašau.

Mano skara tokia didoka, tai suejo beveik visas kamuoliukas, na 3/4 tai tikrai. Ji nera labai plona, bet pakankamai lengva. Jei megzt ant vakarines sukneles, tai man labiau patiko mohera su silku (na as apskritai isimylejusi tuos siulus blush2.gif ), bet ji puiki uzsimest ant peciu darbe ar net vesu vasaros, rudens vakara. Tinka ir prie paltuko - siek tiek storelesne, nesubliuksta, bet tikrai nera stora bobutiska. Ot prirasiau doh.gif
As mezgiau pagal 1 varianta, bet nedariau atskirai kaires ir desines pusiu(2 schemos), bet dariau centrine aki, kurios praktiskai nesimato, tik nereikia daryt 2 uzmetimu vienoje vietoje. Siaip ir ketvirtas variantas yra identiskas. As uzsidejau 5 akis (po 2 krastines, kurias abiejose mezgiio pusese mezgi gerosiomis, ir viena centrine).
GAIL SKARA http://knitting-club...gail-shawl.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 07 gruodžio 2010 - 14:10
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 07, 14:08)
Mano skara tokia didoka, tai suejo beveik visas kamuoliukas, na 3/4 tai tikrai. Ji nera labai plona, bet pakankamai lengva. Jei megzt ant vakarines sukneles, tai man labiau patiko mohera su silku (na as apskritai isimylejusi tuos siulus blush2.gif ), bet ji puiki uzsimest ant peciu darbe ar net vesu vasaros, rudens vakara. Tinka ir prie paltuko - siek tiek storelesne, nesubliuksta, bet tikrai nera stora bobutiska. Ot prirasiau doh.gif
As mezgiau pagal 1 varianta, bet nedariau atskirai kaires ir desines pusiu(2 schemos), bet dariau centrine aki, kurios praktiskai nesimato, tik nereikia daryt 2 uzmetimu vienoje vietoje. Siaip ir ketvirtas variantas yra identiskas. As uzsidejau 5 akis (po 2 krastines, kurias abiejose mezgiio pusese mezgi gerosiomis, ir viena centrine).
GAIL SKARA http://knitting-club...gail-shawl.html

Aišku, labai ačiū.
Tai suprantu kad man vieno kamuoliuko pilnai pakaks. smile.gif O tai norėjau megzt Elfę, bet išsigandau kad siūlų pritruks.
Pagaliau supratau kodėl nesigauna pradžia. doh.gif doh.gif Vis gaudavosi trikampiukas. Taigi iškart reikia 2 puses megzt. doh.gif
Ačiū, mergaitės. Kaip gerai kai yra kas padeda. 4u.gif
Atsakyti
Na va, pirmas 38 eiles Gail įveikiau.
Atsakyti
labukas
geguzyte5 ,labai grazi skara thumbup.gif
as baigiau balta Gail skara,laukia tampymas
Atsakyti
Gražios skarytės thumbup.gif thumbup.gif .
gal jūs man galit pasakyti kaip atrodo skara su abiem Agavem ? Prisikapsčiau iki čia ir dabar mąstau ar reik man tų dviejų agavių, ar jas praleisti - noriu tokios ne visai mažos skaros, bet kad ir paklodė nesigautų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 07, 22:08)
Gražios skarytės  thumbup.gif  thumbup.gif .
gal jūs man galit pasakyti kaip atrodo skara su abiem Agavem ? Prisikapsčiau iki čia ir dabar mąstau ar reik man tų dviejų agavių, ar jas praleisti - noriu tokios ne visai mažos skaros, bet kad ir paklodė nesigautų  bigsmile.gif

užteks ir vienos agave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 07, 22:08)
Gražios skarytės  thumbup.gif  thumbup.gif .
gal jūs man galit pasakyti kaip atrodo skara su abiem Agavem ? Prisikapsčiau iki čia ir dabar mąstau ar reik man tų dviejų agavių, ar jas praleisti - noriu tokios ne visai mažos skaros, bet kad ir paklodė nesigautų  bigsmile.gif


Na baiginėju skarą su dviem agave. Palauk iki vakaro nufotkinsiu.Liko 4 eilės, ale 1eilę mezgu apie 40 min. blink.gif doh.gif Taibiskį kantrybės ir mano paklodę pamatysit. biggrin.gif
Atsakyti