Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(prokruste @ 2010 12 02, 15:58)
Sausos ir serpetojancios veido odos problemu sildymo sezono metu nebeturiu.

O kuo tepi veido odą dabar? Nes man jau kaip ir norėtųsi riebesnio kremo, bet labai bijau tept, nes vėl išbers.
Papildyta:
QUOTE(Diamond'e @ 2010 12 02, 16:10)
pritariu, pati nelabai ka gero randu klaipedoje  schmoll.gif dabar nusipirkau aubrey organics kauke plaukams, kaip keista, ant sausu plauku ja reikia deti biggrin.gif as ipratus  kai tas parduotuvines, privarytas visko, reikia ant slapiu det  lotuliukas.gif

Kokia kaukė ir kaip poveikis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 02, 15:35)
a apie parduotuves visoje lietuvoje esancias pavadinimu "aliejus"
http://www.aliejus.com/
va sita turejau omenyje  4u.gif

asmeniskai as is jos neuzsisakinejau
Atsakyti
Aliejuje daug rafinuotų, nevertingų aliejų...
Atsakyti
uzsiregistravau aromanatural thumbup.gif
bandysiu povaliai suprasti kas cia kaip ir su kuo..
esu daugiausia girdejusi apie taukmedzio sviesta, bet siuo metu jo nera. gal kas turit patarimu kaip butu galima pasidaryti ziemai krema veidui?
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2010 12 02, 16:18)
uzsiregistravau aromanatural  thumbup.gif 
bandysiu povaliai suprasti kas cia kaip ir su kuo..
esu daugiausia girdejusi apie taukmedzio sviesta, bet siuo metu jo nera. gal kas

paziurek, gal siuo metu yra nilininio sviestmedzio, jis dar smagesnis uz tradicini taukmedi:)
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 02, 13:23)
Tiesa, kaip jūs kvėpinate automobilius savo? Ar kuri nors naudoja Kvapų namų aromatizatorių tą mašininį? O gal bandėte Floriom medinukus? Taip noriu kava kvepiančio mašiniuko, nežinau, ką geriau pirkti


As naudoju masinoj ta KN aromatizatoriu ir turiu is AN kavos EA. Irgi isivaizdavau, kad pakvips man masinoj svieziai plikyta kava biggrin.gif
O pakvipo tokia issikvepusia kava ir tikrai kvapas neilgai laikos. Kiek geriau kokis apelsinu EA. Tik EA reikia pastoviai vis palasint jei norisi kad kvapas jaustusi...
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 16:12)
O kuo tepi veido odą dabar? Nes man jau kaip ir norėtųsi riebesnio kremo, bet labai bijau tept, nes vėl išbers.
Papildyta:




siuo metu turiu Lakshmi su ciberzole. Bet jei yra problemu su isberimai, tai net nezinau. Zinau, kad Lietuvoj jau yra Lakshmi Iris linija skirta jautriai odai. Kuri tai laika pati sau gaminau kremus, o pries tai dar Madaros turejau giliai drekinanti. Man labai patiko. Ziemai drekinantis gal ir nelabai tinka, bet man tai thumbup.gif
Atsakyti
Beje kadangi visos dalinasi patirtimi apie sampunus, noriu ir as savo atsiliepimus parasyt - man geriausias is naturaliu buvo BEMA sampunas riebiems plaukams. As visus sampunus perku riebiems plaukams, kad man geriau isplautu, o galams visada kondicionieriu naudoju. Tai nuo bemos graziausi, svelniausi, blizgiausi plaukai buna. O kondicionieriai vis delto geriausi AO. ir uztenka laaaaabai ilgam net atsibosta...
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 12 02, 16:24)
siuo metu turiu Lakshmi  su ciberzole. Bet jei yra problemu su isberimai, tai net nezinau. Zinau, kad Lietuvoj jau yra  Lakshmi Iris linija skirta jautriai odai. Kuri tai laika pati sau gaminau kremus, o pries tai dar Madaros turejau giliai drekinanti. Man labai patiko. Ziemai drekinantis gal ir nelabai tinka,  bet man tai thumbup.gif

O tavo oda šiaip sausa? Man šiais metais jau truputį geriau negu pernai, ne tokia super sausa, bet drėkinančią kaukę vis tiek reikės naudoti. Tik nežinau kokią iš natūralių pamėgint, nes nuo Laveros rožių bėrė.
Ot vargelis, galėjo tas oras ir nesikeist, kai jau priemones atitaikiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 02 gruodžio 2010 - 15:29
Dar norejau paklaust ar kosmetologe Elyte gerai veido valyma padaro? Jau nebezinau, ka su ta isberta oda daryt. Galvoju gal verta butu jos pagalbos prasyt???
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 02, 14:23)

Tiesa, kaip jūs kvėpinate automobilius savo? Ar kuri nors naudoja Kvapų namų aromatizatorių tą mašininį? O gal bandėte Floriom medinukus? Taip noriu kava kvepiančio mašiniuko, nežinau, ką geriau pirkti


Labutis visoms, kaip pasiilgau, taip seniai prisijungusi buvau smile.gif

Naudoju savo mašiniuke tą garintuva iš KN - esu labai patenkinta, dabar dar kai sloga kamuoja, tai tikrai jaučiasi, kad palengvėja pabuvus mašinoj smile.gif Ir vyrui tokį nupirkau, nes kai įsigijo naują mašiną, man taip smirdėjo visos tos plastmasės schmoll.gif

Reiks pagaliau prisiruošti ir įsigyti ir namams garintuvą, - seniai planuose, tik paskutiniu metu niekam laiko neturėjau.

Atėjau kartu pasidalinti paskutiniais išbandytais pirkiniais:

Rankų kremas Alva Naturk. - labai patiko, kaip tik šaltam periodui, jis toks riebesnis nei dauguma bandytų, bet puikiai susigeria:
user posted image

Išbandžiau ir Rasmos išgirtas Lavere apmules veidui:
user posted image
Odelė tikrai paskaistėjo, pagražėjo. Man nesijautė jokios kaukės nat veido, kaip rašė kažkuri ankstesnėj temoj, iš principo poveikis patiko, nepatiko kratyti tų ampulių turinį iš ampulės, gal kada pakartosiu ax.gif

Veido prausiklis Lavere:
user posted image
Pats prausklis švelnus, odos nesausina, malonus naudoti, tik tas saldaininis kvapas man nelabai - bet dabar aš labai priekabi kvapams, gal todėl. Ir iš principo prausiklių nelabai mėgstu, tai svarstau, pasilikti, ar į išparduotuvę dėti ax.gif

Hauschkos kūno losjonas rožių - labai patiko, jis toks lengvas, labai vasarai tiks, ir kvapas labai subtilus.

Aplamai Hauschkos produkcija man Nr. 1 - kiek visko išbandžiau, tai vėl veido priežiūrai susipirkau Hauschka ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Vakar tik pirmą kartą pabandžiau Dr.Hauschka Regenerating Serum - truputį vėliau bus atsiliepimai, o po pirmo panaudojimo pasirodė panašus į tas Lavere ampules, tik naudoti patogiau - išsispaudi kiek reikia, nereikia nieko kratyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 16:28)
O tavo oda šiaip sausa? Man šiais metais jau truputį geriau negu pernai, ne tokia super sausa, bet drėkinančią kaukę vis tiek reikės naudoti. Tik nežinau kokią iš natūralių pamėgint, nes nuo Laveros rožių bėrė.
Ot vargelis, galėjo tas oras ir nesikeist, kai jau priemones atitaikiau biggrin.gif


aksciau mano oda buvo misri. T zona riebi, o kitur labai issausedavo, o oda pleiskanidavo. Dabar oda tapo normali.T zonoje dar siek tiek kemsasi poros, bet kitur tai be priekaistu.
Atsakyti