Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(AidaM.K. @ 2010 12 02, 15:11)
ik man atrodo labai sudetinga gauti tu ivairiu alieju ir pan .. neesu naudojusi internetinemis parduotuvemis, bet noreciau pradeti.. na va, tikiuosi rasiu pas jus naudingu patarimu ir visiskai pereisiu prie ekologiskos kosmetikos  4u.gif

lengviau lengvo:) pigiausi ir tikrai ekologiski, musu patikrinti, pas , seimininke, Monika - www.aromanatural.lt ten rasi dar ir visokiu priedu, kuriuos galesi i aliejus isideti i hidrolatus isimaisyti ir kitas priemones pasigerinti:)
Atsakyti
tiek daug snekat, tiek daug info, tai as tik copy paste dominancia info ir i worda blush2.gif man taip kazkaip lengviau kaupt ax.gif

kad niekur nesnekat apie ta aliejaus parduotuve, tai susidarau nuomone, kad ten aliejai nieko verti demesio/ nekokybiski?
Atsakyti
[quote=prokruste,2010 12 02, 15:18]
[quote=Deissy,2010 12 02, 15:28]
tiek daug snekat, tiek daug info, tai as tik copy paste dominancia info ir i worda blush2.gif man taip kazkaip lengviau kaupt ax.gif

kad niekur nesnekat apie ta aliejaus parduotuve, tai susidarau nuomone, kad ten aliejai nieko verti demesio/ nekokybiski?
[/quote]
tai mes visos konspektavomes, nes tiek naujos info prisiminti neimanoma. Apie kuria tu parduotuve sneki?
Atsakyti
a apie parduotuves visoje lietuvoje esancias pavadinimu "aliejus"
http://www.aliejus.com/
va sita turejau omenyje 4u.gif
Atsakyti
SATURA,nerandu ten sudeties,tik raso pvz.pudra ,kad be siti blogiuku
Parabens
- Sulfates
- Synthetic Fragrances
- Synthetic Dyes
- Petro-Chemicals
- Phthalates
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 12 02, 14:38)
SATURA,nerandu ten sudeties,tik raso  pvz.pudra ,


parašyk pudros gamintoją, pudros pavadinimą ir įkelk linką. Gal ką pavyks kituose puslapiuose surasti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 02, 15:40)
parašyk pudros gamintoją, pudros pavadinimą ir įkelk linką. Gal ką pavyks kituose puslapiuose surasti wink.gif

Geriau paziurejau,cia tik sephora psl,o pudra bare escentuals.Nu tikrai blondine doh.gif
http://www.sephora.c...ldPaginate=true
Papildyta:
Jei teisingai suprantu,tai dar sita galima imt.Irgi be blogiuku ane?
http://www.sephora.c...ldPaginate=true
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 12 02, 14:42)
Geriau paziurejau,cia tik sephora psl,o pudra bare  escentuals.Nu tikrai blondine doh.gif
http://www.sephora.c...ldPaginate=true


BE:

Active Ingredients: Titanium Dioxide, Zinc Oxide. Inactive Ingredients: Lauroyl Lysine, Silica, Calcium Silicate, Soil Minerals. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides

viskas su ja gerai mirksiukas.gif


užtat antroji jau su silikonais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 02 gruodžio 2010 - 14:47
QUOTE(Satura @ 2010 12 02, 15:46)
BE:

Active Ingredients: Titanium Dioxide, Zinc Oxide. Inactive Ingredients: Lauroyl Lysine, Silica, Calcium Silicate, Soil Minerals. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides

viskas su ja gerai  mirksiukas.gif
užtat antroji jau su silikonais  blink.gif

Aciu labai,buciau pavarius, nes zalias lapelis uzdetas prie jos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaul: 02 gruodžio 2010 - 14:53
nežiūrėkit į tuos lapelius smile.gif Jų bet kas dėl grožio gali pripiešti smile.gif
Atsakyti
cia trumpai apie mano patirti naudojant eko kosmetika smile.gif

Po 3 metu naudojimosi eko tusu mano blakstieno pagaliau sustiprejo, o keliose vietose, kur buvo iskritusios ir visai neaugo, pradejo augti.

Sausos ir serpetojancios veido odos problemu sildymo sezono metu nebeturiu.

Plauku galiukai daug maziau luzineja, o galvos oda maziau riebaluojasi. Plaukus dabar galiu plauti kas trecia diena.

Atsivere naujas ir platus naturaliu kvapu pasaulis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 12:35)
Matau, kad klaipėdietė esi, tai turiu nuliūdint, kad mažas pasirinkimas pas mus tokių dalykų, vis tiek greičiausiai kažkada teks siųstis biggrin.gif
Pasižiūrėk Sveikuose Produktuose Aubrey Organics (pvz, drėkinantį su ramunėlėm, taip pat su sausmedžiu ir rožėm neblogas, tik pauostyk prieš pirkdama, nes AO kvapai, bent jau mane, labai erzina), dar Rimi būna Urtekram, bet vienintelė Rimi, kur radau juos yra Arenoje ir tai periodiškai.

pritariu, pati nelabai ka gero randu klaipedoje schmoll.gif dabar nusipirkau aubrey organics kauke plaukams, kaip keista, ant sausu plauku ja reikia deti biggrin.gif as ipratus kai tas parduotuvines, privarytas visko, reikia ant slapiu det lotuliukas.gif
Atsakyti