Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 13:06)
Naudok sampunus su rozmarinu eteriniu aliejumi, nes rozmarinai stabdo slinkima. Mes visos cia megstame weledos rozmarinu losjona plaukams. Po plovimo itriname i galvos oda, isplauti nereikia:) Arna i sampunus, kuriuos naudoji, tiesiai i sauja, kai ispaudi sampuno, iislasink kelis lasiukus  rozmarinu eterinio .

aciu, isbadysiu. smile.gif
bandziau as i sampuna atsipylusi vienam plovimui isilasint sio aliejaus, apie menesi ploviau, bet pokyciu nepastebejau. gal ir sampunas buvo netinkamas. na ne is tu parduotuviniu, bet ir ne is ekologisku. bet bandysiu si metoda dar isigijus kita naturalu sampuna smile.gif

QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 13:22)
O acto kvapo nelieka? ax.gif Nidulia gerą patarimą davė dėl rozmarino nuo plaukų slinkimo, man pačiai padėjo, tik svarbu nepadaugint eterinio.
Parašyk paskui "eksperimento" rezultatus, smalsu smile.gif

nea, kvapo tikrai nelieka. uzsijaucia kazkiek, kai tik skalauji plaukus. ax.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 13:26)
Dar pamirsom naujokems pamineti, kad daromes kas savaite aliejines plauku kaukes:) Juk tai labai efektyvu, ypac, kai varnalesu milteliu istraukas aliejuje pasigaminame.
Plaukuciai ir galvos oda labiausiai megsta kokosu, avokadu, kameliju aliejus:)
Ekologiskus varnalesu miltelius ir aliejus, dazniausiai , perkame www.AromaNatural
Varnalesu miltelius uzpilame issirinktu aliejumi ir bent 2 savaites laikome ant radiatoriaus (siltai) kasdien po kelis kartus paimame ta buteli ir gerai supurtome, statome atgal, siltai
Atiduodu duokle supersenbuvems, kurios visko mane ismoke:)  4u.gif

o kokia sauni tradicija jusu ax.gif
Atsakyti
Nesinervuokit, duokit *** kelią 4u.gif
Merginos, nebuvot Nimfalyje per pastarąsias dienas? Gal matėt ar daug dar muilo pastų, o ypač juodosios, likę? Nespėju nieko, o norisi dovanom nupirkti tokį gėrį, dabar dar kai nuolaida išvis gundo blush2.gif

Tiesa, kaip jūs kvėpinate automobilius savo? Ar kuri nors naudoja Kvapų namų aromatizatorių tą mašininį? O gal bandėte Floriom medinukus? Taip noriu kava kvepiančio mašiniuko, nežinau, ką geriau pirkti
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 02, 14:19)
aciu, isbadysiu. smile.gif
bandziau as i sampuna atsipylusi vienam plovimui isilasint sio aliejaus, apie menesi ploviau, bet pokyciu nepastebejau. gal ir sampunas buvo netinkamas. na ne is tu parduotuviniu, bet ir ne is ekologisku. bet bandysiu si metoda dar isigijus kita naturalu sampuna  smile.gif
nea, kvapo tikrai nelieka. uzsijaucia kazkiek, kai tik skalauji plaukus.  ax.gif
o kokia sauni tradicija jusu  ax.gif

visas pagrindas yra galvos masazavimas, taip tikrai slinkimas liausis
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 02, 14:19)
bandziau as i sampuna atsipylusi vienam plovimui isilasint sio aliejaus, apie menesi ploviau, bet pokyciu nepastebejau. gal ir sampunas buvo netinkamas. na ne is tu parduotuviniu, bet ir ne is ekologisku. bet bandysiu si metoda dar isigijus kita naturalu sampuna  smile.gif
nea,o kokia sauni tradicija jusu  ax.gif

nu ir gudri tu:) nori, kad rezultata pamatytum po vieno galvos plovimo su rozmarinu eteriniu?? nu jau, mergyt, cia reikia ilgai, pastoviai:)
apie kokia tradicija sakai? aliejus? tai cia butinybe plaukams:)
jau po pusmecio visos giriames pastorejusiais, pagerejusiais plaukuciais:)
Papildyta:
QUOTE(dzemute @ 2010 12 02, 14:23)
visas pagrindas yra galvos masazavimas, taip tikrai slinkimas liausis

teisingai sakai, ir dar galva i apacia palenkus, kad kraujo daugiau link salnu priplustu is deguonimi aprupintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 02, 13:23)
Gal matėt ar daug dar muilo pastų, o ypač juodosios, likę?

Ar kuri nors naudoja Kvapų namų aromatizatorių tą mašininį? O gal bandėte Floriom medinukus?


tu parašyk geriau Vergine ir paklausk, ji gyvai pulsą jaučia 4u.gif

EA neprikvėpins stipriai automobilio, esam turėję tokį medinuką. Gal vos vos. Bet jis ir išsikvepia greit. Nebent ką prie nosies tvirtinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 14:28)
nu ir gudri tu:) nori, kad rezultata pamatytum po vieno galvos plovimo su rozmarinu eteriniu?? nu jau, mergyt, cia reikia  ilgai, pastoviai:)
apie kokia tradicija sakai? aliejus? tai cia butinybe plaukams:)
jau po pusmecio visos giriames pastorejusiais, pagerejusiais plaukuciais:)

O tai kiek reikia lo laiko, kad pajusti kazkoki efekta? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 14:34)
teisingai sakai, ir dar galva i apacia palenkus, kad kraujo daugiau link salnu priplustu is deguonimi aprupintu  4u.gif

as tik tokiu budu plaukus ir plaunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 02, 14:36)
O tai kiek reikia lo laiko, kad pajusti kazkoki efekta?  ax.gif
Papildyta:

as tik tokiu budu plaukus ir plaunu  ax.gif

cia individualiai,as nezinau, kiek butent tau reikes taip daryti, ber naudok pastoviai rozmarinus ir kazkada pati pamatysi pokycius:) Daryk aliejines kaukes plaukams ir galvos odai.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 14:40)
Mane irgi domina tas KN aromatizatorius automobiliui.  ax.gif


Vadinas, teks savo kailiu pačiai išbandyt. O gal ryte įlipsiu į mašina ir padvelks neišgerta rytine kava biggrin.gif
Jei išbandysiu pirma - brūkštelsiu mirksiukas.gif

Teisingai Nidulia sako, kad individualiai viskas. Man plaukai vos vos pradeda slinkti rudenį, tai aš kaskart įlašinu į šampūną rozmarinų ir matau rezultatą jau po keletos kartų, o kitom gali ir nepadėti taip staigiai.
Gal kuri naudoja lauramedžių EA būtent nuo slinkimo, šaknų stiprinimui, manau, laikas jau būtų pakeisti rozmarinus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 02 gruodžio 2010 - 13:56
QUOTE(Katherina @ 2010 12 02, 14:52)

Teisingai Nidulia sako, kad individualiai viskas. Man plaukai vos vos pradeda slinkti rudenį, tai aš kaskart įlašinu į šampūną rozmarinų ir matau rezultatą jau po keletos kartų, o kitom gali ir nepadėti taip staigiai.
Gal kuri naudoja lauramedžių EA būtent nuo slinkimo, šaknų stiprinimui, manau, laikas jau būtų pakeisti rozmarinus?

Dar kitos-juk perkasi zoliu ekstrakta saknims
http://www.eco-meta....frmArticleID/49
http://www.eco-meta....frmArticleID/48
http://www.eco-meta....frmArticleID/46
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2010 12 02, 15:11)
. tik man atrodo labai sudetinga gauti tu ivairiu alieju ir pan .. neesu naudojusi internetinemis parduotuvemis, bet noreciau pradeti.. na va, tikiuosi rasiu pas jus naudingu patarimu ir visiskai pereisiu prie ekologiskos kosmetikos  4u.gif



man tai cia maziausia problema atrodo ax.gif www.aromanatural.lt tik apsilankau ir mano saldytuvo lentynos luzta nuo ivairiausiu alieju, ea ir t.t.

Kaip tik si pirmadieni gavau siuntineli. Tai mane labai sudomino kokie ten kukuruzai supilti i pakavimo dezute, na, kad prekes nesusidauztu. Vaikai net bande valgyti, vos atemiau doh.gif . Gal cia kokie nauji ekologiski pakavimui skirti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 02 gruodžio 2010 - 14:19
QUOTE(AidaM.K. @ 2010 12 02, 15:11)
sveikos , as ir naujoke, pastaruoju metu, po vaikelio gimimo galvoju apie ekologisku prekiu naudojima tiek kosmetika tiek visa kita, skaitau jusu tema ir vis kanors panaudoju.. tik man atrodo labai sudetinga gauti tu ivairiu alieju ir pan .. neesu naudojusi internetinemis parduotuvemis, bet noreciau pradeti.. na va, tikiuosi rasiu pas jus naudingu patarimu ir visiskai pereisiu prie ekologiskos kosmetikos  4u.gif

Pasirodysiu rukšna, bet tas sakinys, kad domiuosi domiuosi, bet tas ir tas atrodo sudetinga, tampa šabloniniu. "Nedasidomėjote" matyt, nes aliejus dabar labai paprasta gauti. aromanatural.lt nebrangūs aliejai, bet kokybe nenusileidžiantys kvapunamai.lt aliejams. Šaunu, kad pradėjote domėtis, nes tik pačios geriausios kokybės gaminių yra vertas Jūsų vaikelis ir aišku Jūs. Svarbiausia, neužkibkite už "vaikams, jautriai odai" skirtų priemonių kabliuko, nes ten tiek pat visokio š...kiek ir kitoje įprastinėje kosmetikoje. Pirmame puslapyje visos parduotuvės Lietuvoje ir užsienyje, kuriose perkame tiesiogiai ir virtualiai - nepatingėkite, pasidairykite. Jei klausiate, klauskite tiksliai, pateikdama kuo daugiau informacijos, kokia oda, kokie plaukai, ko norite, ko tikitės ir pan. Turėdamos daugiau konkrečios info merginos sugaiš mažiau savo laiko ir tikrai padės
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 15:07)


Turėjau wink.gif bet man labiau patinka pačiai pasidaryti nuovirus, o ir kvapas geresnis būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2010 12 02, 14:11)
tik man atrodo labai sudetinga gauti tu ivairiu alieju ir pan ..


vienas lengviausių dalykų, prokrustė jau pasakė wink.gif Pasikaitai, pasiklausinėji, jei dar kas neaišku ar abejoji pasirinkimu, ir nusiperki wink.gif

QUOTE(ingaul @ 2010 12 02, 14:16)
Mergaites,o SEPHORA  kosmetika visa  be blogiuku?Noriu uzsisakyt is ten


reiktų atskirai žiūrėti. Tu sudėtis produktų įdėk čia, jei ką rinksiesi. Šiaip Amerikoje draudžiama daug mažiau dalykų negu Europoje, tai vien dėl to ten visko būna daugiau pridėta į priemones. Reikia tikrintis wink.gif

QUOTE(prokruste @ 2010 12 02, 14:18)
Vaikai net bande valgyti, vos atemiau doh.gif .


tai kad jie valgomi, mama tu mama laugh.gif Jie paprasti, be cukraus, tai aš ir žmonėms, kurie cukraus negali, jų atvežu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 02 gruodžio 2010 - 14:27