Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(purpurinė @ 2010 12 12, 15:05)
Oho, tikrai idomu...
Bandysiu ir aš.
O kurioje čia temoje buvo apie tai diskutuota, norėčiau daugiau paskaityt g.gif

Kad apie hormoninės sistemos balansavimą tepant pažastis pelargonijos ea tik tiek ir tebuvo pasakyta — diskusija daugiau nesivystė. Diskusija vystėsi apie ten pat pateiktą, Nidulios ir ernesin jau paminėtą, pelargonijų ir ylang ylang mišinuką biggrin.gif 35 Natūralios kosmetikos gamintojų tema . Atsiprašau, nepavyko gražaus linko įdėt — SM temos neradau, tai čia surasta per Google, ir nemoku pateikti nuo reikiamo posto, tik nuo puslapio viršaus, tad susiraskite Monicos postą 4u.gif


QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 23:47)
kiek pamenu, bazinio aliejaus imti 30 ml. Per mm, daryti pertrauka. Sis derinukas hormoninei sistemai, palengvinti pms , ir oda krutines pastangrina

50 ml. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenytė: 13 gruodžio 2010 - 02:52
QUOTE(Deissy @ 2010 12 12, 23:52)
o gal kas bandete Aubrey Organics sampuna drekinamaji su sausmedziu ir rozem? kokie atsiliepimai?  ax.gif

Aš bandžiau, neblogas, bet yra geresnių šampūnų smile.gif Man labai nepatiko jo kvapas, kuris jautėsi net plaukams išdžiuvus iki kt galvos plovimo.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 12, 23:35)
Bet koks bazinis išskyrus jojobos, bet rinkčiausi kokį lengvesnį, pvz kviečių gemalų arba sezamų mirksiukas.gif 50ml  ir po 10lašų abiejų eterinių mirksiukas.gif


idomu, kodel netinka jojobos aliejus? gal
placiau papasakotumet kodel taip yra? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 13, 12:58)
Aš bandžiau, neblogas, bet yra geresnių šampūnų smile.gif Man labai nepatiko jo kvapas, kuris jautėsi net plaukams išdžiuvus iki kt galvos plovimo.

o man visai nieko tas kvapas, medaus smile.gif
as rinkaus buten sios firmos nes nera to sulfate ax.gif
Atsakyti
Ka tokio naturalaus naudojate lupoms? noreciau kazko tokio kad liktu slapias efektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2010 12 13, 17:48)
Ka tokio naturalaus naudojate lupoms? noreciau kazko tokio kad liktu slapias efektas g.gif

medųsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien sezamų aliejaus 100ml ir tik gryžus namo pamačiau, kad jo galiojimas baigiasi sausio 31 doh.gif Noriu vakare sezamų aliejų sumaišyt su ricina ir veiduka patepliot, kaip reikia atmatuot 80% sezamų ir 20Į ricinos? Ir ar juos sumaišius susipilt į kokį indelį ir turėt sekantiems kartams? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 12 13, 19:53)
Nusipirkau šiandien sezamų aliejaus 100ml ir tik gryžus namo pamačiau, kad jo galiojimas baigiasi sausio 31 doh.gif Noriu vakare sezamų aliejų sumaišyt su ricina ir veiduka patepliot, kaip reikia atmatuot 80% sezamų ir 20Į ricinos? Ir ar juos sumaišius susipilt į kokį indelį ir turėt sekantiems kartams? doh.gif


tai matematika gi cia smile.gif paskaiciuokit procentaliai pagal ta induka,kuriame susimaisysit smile.gif o koks sezamu aliejus? as tai nebedarysiu situ valymu tol kol nenusiprksiu tikrai kokybisko aliejaus.nes arba odai nepatinka pats metodas,arba jai tikrai ne tas pats kokios kokybes alieju tepti smile.gif
jei galiojimas taip greit baigias,naudociau plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 13, 20:05)
tai matematika gi cia smile.gif  paskaiciuokit procentaliai pagal ta induka,kuriame susimaisysit smile.gif o koks sezamu aliejus? as tai nebedarysiu situ valymu tol kol nenusiprksiu tikrai kokybisko aliejaus.nes arba odai nepatinka pats metodas,arba jai tikrai ne tas pats kokios kokybes alieju tepti smile.gif
jei galiojimas taip greit baigias,naudociau plaukams mirksiukas.gif


as vis tiek nesuprantu kaip pasiskaičiuoti. O aliejų pirkau iš sveikiproduktai.lt nėra jie blogi kaip pvz iš aliejai ir parduotuvės..
Atsakyti
Bandysiu afrodiziakus, ačiū už visus patikslinimus dėl pelargonijų su ylang'ais thumbup.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 22:47)
Rasmute, kas te su seima pasidare?? seimos padidejimo dar reikia?smile.gif

Atšąlo oras..o šeimoje irgi kažko vėsta doh.gif
Nesiskųsčiau visai..dar kokius 1 - 2 mažylius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 12 13, 19:53)
Nusipirkau šiandien sezamų aliejaus 100ml ir tik gryžus namo pamačiau, kad jo galiojimas baigiasi sausio 31 doh.gif Noriu vakare sezamų aliejų sumaišyt su ricina ir veiduka patepliot, kaip reikia atmatuot 80% sezamų ir 20Į ricinos? Ir ar juos sumaišius susipilt į kokį indelį ir turėt sekantiems kartams? doh.gif

Aš susimaišau ilgesniam laikui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 12 13, 20:09)
as vis tiek nesuprantu kaip pasiskaičiuoti. O aliejų pirkau iš sveikiproduktai.lt nėra jie blogi kaip pvz iš aliejai ir parduotuvės..


na tai kaip nesuprast matematikos?
tarkim,indukas,kuriame darysit misini- 30ml.
skaiciuojam 20proc ricinos:
30ml-100proc,
x-20proc
x=6
ricinos - 6ml, sezamu- 24ml.
ismatuojam to turimo 30 ml induko auksti. tarkim jis yra 2 cm
ricinos:
30ml-2cm
6 ml- x
x=0,4.
ricinos - 4 mm, sezamu - 1 cm ir 6mm
ir pilam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pamparam:): 13 gruodžio 2010 - 19:32