Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Muscade @ 2010 12 12, 16:26)
aš tai jaučiu akla, bet taip ir neradau aprašyto valymo metodo kurį aprašė Odrey. Perskaičiau kelias temas, bet man vis tiek neaišku kokį aliejų, ar jų mišinį reiktų naudoti sausokai odai ir linkusiai spuoguotis doh.gif  gal kuri galėtų dar kartelį parašyti? būčiau labai dėkinga

http://love-eco.lt/blogas/?p=69

QUOTE(shopingas @ 2010 12 12, 17:56)
Jau pataise jus, kad ricinos alieju deti reikia. Perskaiciau turbut visa informacija buvusia temose apie laiejini valyma, tai kiek susikonspektavus turiu, tai sausai odai iki 20% det, bet galima ir maziau ar net isvis nedet ricinos...
isiterpsiu-ricina pati turi valanciu savybiu, todel ir yra dedama. jos nenaudojant gali ir efektas but mazesnis, bet aisku, nereikia vardan efekto nusausinti odos iki begalybes. bandymu keliu atsirinkti galima toki ricinos kieki, koks tinka. siaip tiesa, sausaodems iki 20% rekomenduojama
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 12, 18:56)
O vyrui visgi labiau patinka Burt's Bees vazelinas - tiksliau jam jis pats paciausias kolkas is bandytu. Man patinka, kad BB lengvi vazelinai, bet gerai padrkeina, skanus, nesunkus skoniai, tik kiek erzina kietumas - nors ir tepasi lengvai ir nereikia nieko spaust bei su jega tept, bet vistiek toks jausmas, kad kietas ir nesitepa.

BB lupu balzama naudoju siuo metu.. Patinka ir man drinks_cheers.gif Del kietumo.. galetu vos vos minkstesnis buti (nes kai salta, tai dar kietesnis pasidaro doh.gif ), bet siaip tai ir toks sueina.. Va, kas man patinka, kad labai skalsus.. jau menesi ji naudoju ir dar net neipusejau, kai tuo tarpu John Masters Organics ir Aubrey Organics balzamai man per menesi sueidavo.. biggrin.gif Lupas daznai tepu.. Gal ne kiek is poreikio, bet is ipratimo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Rasydama atsakyma i sekanti posta prisiminiau toki dalyka apie nerolio eliksyra - tiksliau, guodziausi cia koks nemalonus jo kvapas man. Tai eterinio ilasint taip ir neprisiruosiau, bet naudoju kiekviena vakara neroli, tai baigiu priprast - kvapas netapo skanus, bet pasiteplioju juo, tada kremu (bekvapiu) ir kazkaip to nerolio nejauciu, tik vos vos kai stengiuosiu uzuost. thumbup.gif Kazkaip numusa kremas jo kvapa, neutralizuoja, o gal tiesiog pasiskirsto labiau nerolis. g.gif Bet kai bandziau padeti taisyt vaniles eliksyru, tai tik blogiau tapo. Matyt saukstas deguto tikrai statine medaus sugadina biggrin.gif

O siaip pastebiu, kad gana daug uzsivarvinu nerolio - greitokai jis man naudojasi, nes nepatogus buteliukas, tai vis daugiau nei reikia isbega (vakar isvis rankas pasitepiau ir dar vistiek servetele nusisausinau veiduka). doh.gif Nors ir ne pats paciausias kvapas, bet gaila bereikalingai pylinet, tai jau nesiuosiu pipete i vonia ir jos pagalba lasus skaiciuosiu.

QUOTE(Etama @ 2010 12 12, 19:09)
isiterpsiu-ricina pati turi valanciu savybiu, todel ir yra dedama. jos nenaudojant gali ir efektas but mazesnis, bet aisku, nereikia vardan efekto nusausinti odos iki begalybes. bandymu keliu atsirinkti galima toki ricinos kieki, koks tinka. siaip tiesa, sausaodems iki 20% rekomenduojama


Kolkas kol salciau bijau naudot ricina, kad nepasausintu... Na ir kolkas rimtu problemu nera, tik malonumui naudoju, tai pilnai uztenka bazinio aliejaus. Nors idomu ir su ricina butu pabandyt. O siuo metu, tai po to aliejinio valymo lyg ir lieka riebumo plevele ant veiduko, bet dar eliksyro kokio uztepu ir puikiai uztenka to odai per nakti, papildomai nebetepu kremo ta vakara. thumbup.gif Tai galvoju, jei su ricina taip, tai turbut issausintu kazkiek.... Bet tik bandymu keliu atrandamas idealus variantas.... ax.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 12 12, 19:10)
BB lupu balzama naudoju siuo metu..
.....
Va, kas man patinka, kad labai skalsus.. jau menesi ji naudoju ir dar net neipusejau,


Jo, skalsus tai tikrai - pas mus jo like maziau nei puse jau, bet naudojamas 3 menesius kasdien. Stovi vonioje, tai po kiekvieno dantu valymo, veido prausimo ir siaip praejimo pro vonia jis tepamas, plius naudoju pries miega. Vyras taip pat pasiteplioja juo kai nepamirsta. O siaip as megstu riebiau pasitepliot (na kad jausciau ant lupu, o jis toks lengvas, vos jauciasi, tai kartais tenka save stabdyt ir sakyt, kad jau gana), tai sakyciau gerai laikosi su savo skalsumu vazelinas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 12, 00:08)
Aš mėginau paprastą ir balinančią (whitening). Pastaroji patiko labiau, nes ne toks aštrus skonis kaip paprastos (nors MB patinka), bet iš esmės abi puikios, daugiau kitokių skirtumų nepastebėjau smile.gif Po šitos žadu pirkt sensitive.

O man atvirkščiai ta paprasta kažkokia nusikvėpusi, o Sensitive buvo tokia stipri unsure.gif Kokios spalvos pas jus paprasta pasta? Pas mane tokios išblukusios žalios rolleyes.gif

QUOTE(Muscade @ 2010 12 12, 16:26)
aš tai jaučiu akla, bet taip ir neradau aprašyto valymo metodo kurį aprašė Odrey. Perskaičiau kelias temas, bet man vis tiek neaišku kokį aliejų, ar jų mišinį reiktų naudoti sausokai odai ir linkusiai spuoguotis doh.gif  gal kuri galėtų dar kartelį parašyti? būčiau labai dėkinga

Odrey postai čia ir čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 12, 18:34)
Nidulia, kaip supratau tepti visą mėnesį kasdien, išskyrus mm? Realus poveikis yra?

merginos sake, kad poveikis yra, man kantrybes pritruko ir labai jau pasireiske "kitas" poveikis:) ylangai ir pelargonijos veikia kaip afrodiziakas:)

QUOTE(skarpionuke @ 2010 12 12, 18:34)
o ka patartum naudoti geriau, galvoju rytoj uzsakyma daryti  blush2.gif



QUOTE(baltagėlė @ 2010 12 12, 18:55)
Jei žadat daryti veido valymus su aliejumi rekomenduočiau pabandyti sezamų al. ax.gif Jis lengvas, skaitomas vienu iš labiausiai drėkinančių ( nors vis tik aliejai daugiau maitina), dar jojobos toks universalus ax.gif

drinks_cheers.gif dar nakvisu:) as tai maisau kokius 2,3 aliejus.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 19:53)
labai jau pasireiske "kitas"

Kaip tuos ylang'us su pelargonijom maišyt, kur tept..prašom plačiau biggrin.gif Gal šeimą išgelbėtumėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 12 12, 23:23)
Kaip tuos ylang'us su pelargonijom maišyt, kur tept..prašom plačiau biggrin.gif Gal šeimą išgelbėtumėt biggrin.gif


QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 19:09)
senbuves darosi isinuka, kuriuo tepa krutis ir pilva, pertraukas darome per mm. Sis misinukas hormonu balansui:
i 50 ml (ar i 30, nebepamenu) lasiname 10 lasu pelargoniju ea ir 10 lasu ylang ylang ea  lasu


O man pačiai dabar toks klausimas kilo. Sakot šitas mišinys veikia kaip afrodiziakas. Jis taip veiks tik mane kai pasitepsiu, ar ir tą, kas užuos kažką? g.gif Dirbu grynai vyriškam kolektyve, tai žinot, maža kas, man nereikia, kad jie apsiuostytų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 12 gruodžio 2010 - 21:29
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 12, 21:29)
O man pačiai dabar toks klausimas kilo. Sakot šitas mišinys veikia kaip afrodiziakas. Jis taip veiks tik mane kai pasitepsiu, ar ir tą, kas užuos kažką? g.gif Dirbu grynai vyriškam kolektyve, tai žinot, maža kas, man nereikia, kad jie apsiuostytų biggrin.gif

Nemanau, kad visus jis veikia, man asmeniškai tai tas kvapas ne iš maloniausių lotuliukas.gif
Šiaip tai kažkada šis receptas buvo įdėtas kaip krūtinės stangrintojas/didintojas biggrin.gif Pamenu kad negalimas bazinis jojobos aliejus šiam mišiniui.
Taip pat šis mišinys kartu reguliuoja moterišką harmoninę sistemą už tai ir galimas spuogų dingimas. Dar užrašuose perskaičiau, kad hormoninių spuogų gydymui tinka tamanų al.+pelargonijų ea smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 gruodžio 2010 - 21:36
o mane tas receptas suzavejo, krutine man reiktu pateplioti ax.gif
o kokio aliejaus? ar avokadu ar migdolu tinka? keik ten ml ar 50 ar 30 aliejaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 12, 21:49)
o mane tas receptas suzavejo, krutine man reiktu pateplioti  ax.gif
o kokio aliejaus? ar avokadu ar migdolu tinka? keik ten ml ar 50 ar 30 aliejaus?  blush2.gif

Bet koks bazinis išskyrus jojobos, bet rinkčiausi kokį lengvesnį, pvz kviečių gemalų arba sezamų mirksiukas.gif 50ml ir po 10lašų abiejų eterinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 gruodžio 2010 - 22:35
QUOTE(ernesin @ 2010 12 12, 22:25)
Anksčiau kai buvo šio "projekto" manija, tai (.)(.) visos tepėsi biggrin.gif

aha, ir pilva, lyg ir:)

QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 12, 22:29)
O man pačiai dabar toks klausimas kilo. Sakot šitas mišinys veikia kaip afrodiziakas. Jis taip veiks tik mane kai pasitepsiu, ar ir tą, kas užuos kažką? g.gif Dirbu grynai vyriškam kolektyve, tai žinot, maža kas, man nereikia, kad jie apsiuostytų biggrin.gif

nu jau, tikrai kvapo sleifas nesitesia kilometrinis:)
kiek pamenu, bazinio aliejaus imti 30 ml. Per mm, daryti pertrauka. Sis derinukas hormoninei sistemai, palengvinti pms , ir oda krutines pastangrina, man kvapas nuostabus, mano MB taip pat laaaabai jis pritiko:) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2010 12 12, 22:23)
Kaip tuos ylang'us su pelargonijom maišyt, kur tept..prašom plačiau biggrin.gif Gal šeimą išgelbėtumėt biggrin.gif

Rasmute, kas te su seima pasidare?? seimos padidejimo dar reikia?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 12, 23:35)
Bet koks bazinis išskyrus jojobos, bet rinkčiausi kokį lengvesnį, pvz kviečių gemalų arba sezamų mirksiukas.gif 50ml  ir po 10lašų abiejų eterinių mirksiukas.gif

aciu 4u.gif

o gal kas bandete Aubrey Organics sampuna drekinamaji su sausmedziu ir rozem? kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti