Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos, norejau paklausti ar kuri nors siuntetes EA is violey? Ar geri? Dabar deduosi krepseli kitu prekiu, tai galvoju gal kartu ie EA paimti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrulle: 12 gruodžio 2010 - 00:34
Sveikos merginos, as irgi susidomejau naturalia kosmetika. Dar tik skaitineju.
Informacijos tikrai nemazai pas jus.
Sugalvojau kad reiktu veido valyma aliejumi pasidaryt, tik nelabai gerai supratau jei mano oda kaktos gana sausa, o veido normali, bet jautroka. Kiek glicerino reiktu, kaip normalai 20% blush2.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Elenytė @ 2010 12 12, 02:11)
Esu išsisaugojusi Monicos postą, kuris galbūt galėtų Jums padėti:

QUOTE(Monica)
Tokį įdomų dalyką perskaičiau, kad nusprendžiau ir su jumis pasidalinti apie pelargonijos ea:). 1 mergina, pasidariusi aliejaus mišinį su juo, visai išsigydė spuogus, kurie, matyt, buvo hormoninio pobūdžio, menstruacinius, pms dalykus tvarkoma tokiu būdu: įtrinamos pažastys po 1 l. ea, nors atsargumo dėlei reiktų skiesti. Inhaliacijos ar vonios, be abejo, irgi yra labai efektyvu. 1 merginai ant veido visai plaukai dėl to nustojo augti. Šis ea reguliuoja hormoninį balansą, atstato pusiausvyrą, dar ir endokrininę sistemą balansuoja, tai moterims labai naudingas.


Pati nebandžiau, nes kol kas neturiu pelargonijos ea, bet labai norėčiau, ruošiuosi rolleyes.gif

O aš aną sav kaip tik užsakymą padariau iš Monikos, turėtų atkeliauti kitą sav. Reikės dar vieną daryti biggrin.gif Ko tik nepadarysi vardan kovos su spuogais

QUOTE(skarpionuke @ 2010 12 12, 16:35)
Sveikos merginos, as irgi susidomejau naturalia kosmetika. Dar tik skaitineju.
Informacijos tikrai nemazai pas jus.
Sugalvojau kad reiktu veido valyma aliejumi pasidaryt, tik nelabai gerai supratau jei mano oda kaktos gana sausa, o veido normali, bet jautroka. Kiek glicerino reiktu, kaip normalai 20% blush2.gif
Aciu

Ne glicerino, o ricinos. Dėk kokius 15-20proc ar net dar mažiau, nes paskui oda labai sausėja kai daugiau įdedi. Arba pirmus valymus daryk su daugiau ricinos, o paskui mažink iki minimumo
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 12 11, 22:07)
kuriuos aiejus naudoj ir kiek laiko, kaip daznai daraisi? smile.gif  ir kokia cia akcija, negi prazioplinau doh.gif
skaityti pirma temos zinute



aš tai jaučiu akla, bet taip ir neradau aprašyto valymo metodo kurį aprašė Odrey. Perskaičiau kelias temas, bet man vis tiek neaišku kokį aliejų, ar jų mišinį reiktų naudoti sausokai odai ir linkusiai spuoguotis doh.gif gal kuri galėtų dar kartelį parašyti? būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Pirmieji įspūdžiai apie šampūną Sante Brilliant Jojoba: purumo tiek, kiek Lavera šampūnai suteikdavo, Sante nesuteikė, kvapas malonus, pakankamai gerai putoja, taupus, tik šiandien plaukai labai elektrinosi, bet dar nekaltinu šito šampūno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 12, 16:28)
Pirmieji įspūdžiai apie šampūną Sante Brilliant Jojoba: purumo tiek, kiek Lavera šampūnai suteikdavo, Sante nesuteikė, kvapas malonus, pakankamai gerai putoja, taupus, tik šiandien plaukai labai elektrinosi, bet dar nekaltinu šito šampūno smile.gif

Man ir Laveros apelsininis, ir Sante jojobos panašiai plauna ax.gif Tik apelsininis skaniau kvepia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 12 12, 17:26)
aš tai jaučiu akla, bet taip ir neradau aprašyto valymo metodo kurį aprašė Odrey. Perskaičiau kelias temas, bet man vis tiek neaišku kokį aliejų, ar jų mišinį reiktų naudoti sausokai odai ir linkusiai spuoguotis doh.gif  gal kuri galėtų dar kartelį parašyti? būčiau labai dėkinga

Pačioje pirmoje šios temos žinutėje yra smile.gif
Atsakyti
[quote=Ayaan,2010 12 11, 19:38]
Čia būtų tikslinga prisiminti prarūgusius Urtekram šampūnus biggrin.gif (pasitaikė tikrai ne visoms).
[/quote]
kazkaip ,urtekram, sampunai linke prarugti, ko gero reikia juos pakankamai greitai sunaudoti. [quote=AZURA,2010 12 11, 19:49]
ant WELEDOS kuno prausiklio pakuotes galiojimo laikas iki 2012 06, bet nejau jis tiek galios ir atidarytas g.gif ; kazkaip keista, kad nera zenkliuko kiek galioja po atidarymo
[/quote]
nejau per pusmeti nesunaudosi pakuotes dukes??smile.gif[quote=Mytee,2010 12 11, 23:45]
as irgi jau kelinta diena darausi su abrikosu kauliuku aliejumi (ricininis dar tik pakeliui pas mane smile.gif) , pati procedura be galo maloni wub.gif
[/quote]
sausiaodes, nedekite visai ticinos aliejaus. Ir as, ir dauguma merginu, nededa ricinos i alieju misini.[quote=purpurinė,2010 12 12, 15:05]
Pati nebandžiau, nes kol kas neturiu pelargonijos ea, bet labai norėčiau, ruošiuosi rolleyes.gif
[/quote]

Oho, tikrai idomu...
Bandysiu ir aš.
O kurioje čia temoje buvo apie tai diskutuota, norėčiau daugiau paskaityt g.gif
[/quote]

senbuves darosi isinuka, kuriuo tepa krutis ir pilva, pertraukas darome per mm. Sis misinukas hormonu balansui:
i 50 ml (ar i 30, nebepamenu) lasiname 10 lasu pelargoniju ea ir 10 lasu ylang ylang ea lasu
[quote=skarpionuke,2010 12 12, 15:35]
Sveikos merginos, as irgi susidomejau naturalia kosmetika. Dar tik skaitineju.
Informacijos tikrai nemazai pas jus.
Sugalvojau kad reiktu veido valyma aliejumi pasidaryt, tik nelabai gerai supratau jei mano oda kaktos gana sausa, o veido normali, bet jautroka. Kiek glicerino reiktu, kaip normalai 20% blush2.gif
Aciu
[/quote]
gal visai nedek ricinos, nusisausinsi dar labiau kakta ir kitus odos plotus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 12 gruodžio 2010 - 17:12
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 19:09)
senbuves darosi isinuka, kuriuo tepa krutis ir pilva, pertraukas darome per mm. Sis misinukas hormonu balansui:
i 50 ml (ar i 30, nebepamenu) lasiname 10 lasu pelargoniju ea ir 10 lasu ylang ylang ea  lasu

Nidulia, kaip supratau tepti visą mėnesį kasdien, išskyrus mm? Realus poveikis yra?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 12, 17:09)
gal visai nedek ricinos, nusisausinsi dar labiau kakta ir kitus odos plotus.

o ka patartum naudoti geriau, galvoju rytoj uzsakyma daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2010 12 12, 17:34)
o ka patartum naudoti geriau, galvoju rytoj uzsakyma daryti  blush2.gif

Jei žadat daryti veido valymus su aliejumi rekomenduočiau pabandyti sezamų al. ax.gif Jis lengvas, skaitomas vienu iš labiausiai drėkinančių ( nors vis tik aliejai daugiau maitina), dar jojobos toks universalus ax.gif
Atsakyti
Ateinu pagirt Crazy Rumours (CR) lupu vazelino - labai skanus, nekieti, bet ir ne skystalai, lengvai tepasi, geria padrekina lupytes. thumbup.gif Sudetis manau tikrai gera, tai dristu i sia tema rasyt (jei klystu pataisykit). Naudojau toki ir pernai, naudoju ir siemet - tik skonis gana jauciasi, tai pabosta kazkiek (siaip turiu vis kelis naudojamus vazelinus, tai pasikeiciant nenusibosta). Pernai naudojau 'raspberry sherbet' skonio, o siemet turiu pradarius 'mocha' wub.gif Kolkas jie man patys paciausi is bandytu.
Jo sudetis tokia:
certified organic jojoba oil, certified organic extra virgin olive oil, certified organic shea butter, candelilla wax, soy wax, natural & organic flavors &/or pure essential oils, vitamin e, certified organic carnauba wax & natural stevia
user posted image

O vyrui visgi labiau patinka Burt's Bees vazelinas - tiksliau jam jis pats paciausias kolkas is bandytu. Man patinka, kad BB lengvi vazelinai, bet gerai padrkeina, skanus, nesunkus skoniai, tik kiek erzina kietumas - nors ir tepasi lengvai ir nereikia nieko spaust bei su jega tept, bet vistiek toks jausmas, kad kietas ir nesitepa.
user posted image


QUOTE(skarpionuke @ 2010 12 12, 15:35)
Sugalvojau kad reiktu veido valyma aliejumi pasidaryt, tik nelabai gerai supratau jei mano oda kaktos gana sausa, o veido normali, bet jautroka. Kiek glicerino reiktu, kaip normalai 20% blush2.gif
Aciu


Jau pataise jus, kad ricinos alieju deti reikia. Perskaiciau turbut visa informacija buvusia temose apie laiejini valyma, tai kiek susikonspektavus turiu, tai sausai odai iki 20% det, bet galima ir maziau ar net isvis nedet ricinos, o riebiai galima daugiau nei 20%. Mano sausa (siaip atrodo normali, neserpetoja, netmepia, bet jei kremu tepu tik karta per para, tai po keliu tokiu dienu labai pajauciu issausejima) ir jautri, tai as kolkas darau tik baziniu aliejumi. Nors ne del spuogiuku darausi, o del siaip spa malonumo bei darau kazkur 1 karta per savaite, bet matau, kad odai patinka ir tikrai grazesne ji yra (pas mane aplink nosi ir ant smakro megsta visokiu spuogiuku-guziuku-nelygumu pakylinet, o siaip spuoga toki normalu karta i kelis menesius paturiu ir tai ne visada).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 12 gruodžio 2010 - 18:06