Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Šiandien man laiminga diena biggrin.gif Droge nusipirkau akcijinę AloeDent dantų pastą (tą paprastą) ir Sante šampūną (Brilliant jojoba). Rytoj turėčiau parašyti atsiliepimus apie šampūną, o dantų pasta kolkas lauks savo eilės smile.gif

Noriu labai labai pasidžiaugti, kad jau ryškiai matosi aliejinio veido valymo poveikis: oda žymiai gražesnė, sumažėjo inkštirų. Labai ačiū Odrey, kuri pasidalino šiuo puikiu valymo metodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 11, 22:01)
Noriu labai labai pasidžiaugti, kad jau ryškiai matosi aliejinio veido valymo poveikis: oda žymiai gražesnė, sumažėjo inkštirų. Labai ačiū Odrey, kuri pasidalino šiuo puikiu valymo metodu 4u.gif

Kas čia per valymo metodas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 11, 21:01)
Šiandien man laiminga diena biggrin.gif Droge nusipirkau akcijinę AloeDent dantų pastą (tą paprastą) ir Sante šampūną (Brilliant jojoba). Rytoj turėčiau parašyti atsiliepimus apie šampūną, o dantų pasta kolkas lauks savo eilės smile.gif

Noriu labai labai pasidžiaugti, kad jau ryškiai matosi aliejinio veido valymo poveikis: oda žymiai gražesnė, sumažėjo inkštirų. Labai ačiū Odrey, kuri pasidalino šiuo puikiu valymo metodu 4u.gif
kuriuos aiejus naudoj ir kiek laiko, kaip daznai daraisi? smile.gif ir kokia cia akcija, negi prazioplinau doh.gif


QUOTE(flixe @ 2010 12 11, 21:02)
Kas čia per valymo metodas?  g.gif

skaityti pirma temos zinute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 11 gruodžio 2010 - 21:07
QUOTE(Babi* @ 2010 12 11, 21:01)
Šiandien man laiminga diena biggrin.gif Droge nusipirkau akcijinę AloeDent dantų pastą (tą paprastą)

Priminei AloeDent, tai dabar visų naudojančių paklausiu, ar nepajutote tarp skirtingų rūšių skirtumo?
Man Sensetive, labiau patiko už paprastą, ir konsistencija skiriasi ir gaivumas, ir gamintojai skirtingi, ir net ant pakuotes užrasai skirtingose vietose parašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 11, 23:01)
Noriu labai labai pasidžiaugti, kad jau ryškiai matosi aliejinio veido valymo poveikis: oda žymiai gražesnė, sumažėjo inkštirų. Labai ačiū Odrey, kuri pasidalino šiuo puikiu valymo metodu 4u.gif

Ir man padeda- oda skaistesnė, mažiau spuoguojasi, inštirai išsivalė, tačiau tik artėja mm ir vėl visas veidas būna nusėtas dėmelėm ir spuogais... doh.gif Tada savaitę, pusantros trunka viską "užlopyti", o tada oda vėl būna graži. Matyt hormonai manyje dar siautėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 12 11, 22:07)
kuriuos aiejus naudoj ir kiek laiko, kaip daznai daraisi? smile.gif  ir kokia cia akcija, negi prazioplinau doh.gif
skaityti pirma temos zinute

Iš pradžių kokosus naudojau, nes kito neturėjau, dabar alyvuogių (abu maišiau su ricinos). Darau kiekvieną vakarą, nes taip ir makiažą nuvalau smile.gif AloeDent droge akcija buvo, Panevėžio Babilone, ir tam pačiam Babilone buvo daug staliukų su visokiais ekologiškais produktais (tiek maisto, tiek kosmetikos), kur ir šampūną gavau smile.gif
Atsakyti
Paauglei sesei užrodžiau aliejinį valymą prieš savaitę, tai šiandien telefonu gyrėsi, kad veidas labai pagražėjo. Na va kaip smagu smile.gif
O aš šiandien dariau bandymą - veidą prausiau, masažavau tibeto grybo paraugintą kefyriuką sumaišius su cukrumi - veidas paskaistėjo ir labai švelnus patapo, o nuplovus visai netraukė odos. Gal tas pas ir su paprastu kefyru, bet niekad nesu bandžiusi.
na ir tuo pačiu atsiliepimai apie XyliWhite dantų pastą. Ją naudoju jau virš 1 sav, dantukai tikrai atrodo pabalę, nors ir prieš nesiskundžiau baltumu. Tikrai švariai išvalo, apie skonį jau kalbėjau, kad jaučiasi mėtelėm tačiau ne toks šaldantis efektas kaip nuo chemichalinių būna. Nors lyginant su Weledos druskine, tai pastaroji didesnį švaros pojūtį suteikia.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 12 11, 22:12)
tuo pačiu atsiliepimai apie XyliWhite dantų pastą. Ją naudoju jau virš 1 sav, dantukai tikrai atrodo pabalę, nors ir prieš nesiskundžiau baltumu. Tikrai švariai išvalo, apie skonį jau kalbėjau, kad jaučiasi mėtelėm tačiau ne toks šaldantis efektas kaip nuo chemichalinių būna. Nors lyginant su Weledos druskine, tai pastaroji didesnį švaros pojūtį suteikia.

Lietuvoje jos yra pirkti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 11, 22:01)
Noriu labai labai pasidžiaugti, kad jau ryškiai matosi aliejinio veido valymo poveikis: oda žymiai gražesnė, sumažėjo inkštirų. Labai ačiū Odrey, kuri pasidalino šiuo puikiu valymo metodu 4u.gif


as irgi jau kelinta diena darausi su abrikosu kauliuku aliejumi (ricininis dar tik pakeliui pas mane smile.gif) , pati procedura be galo maloni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 11, 23:29)
Lietuvoje jos yra pirkti? mirksiukas.gif

Manau, jog ne..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 11, 22:10)
Priminei AloeDent, tai dabar visų naudojančių paklausiu, ar nepajutote tarp skirtingų rūšių skirtumo?

Aš mėginau paprastą ir balinančią (whitening). Pastaroji patiko labiau, nes ne toks aštrus skonis kaip paprastos (nors MB patinka), bet iš esmės abi puikios, daugiau kitokių skirtumų nepastebėjau smile.gif Po šitos žadu pirkt sensitive.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 11, 22:20)
tačiau tik artėja mm ir vėl visas veidas būna nusėtas dėmelėm ir spuogais... doh.gif Tada savaitę, pusantros trunka viską "užlopyti", o tada oda vėl būna graži. Matyt hormonai manyje dar siautėja smile.gif


Esu išsisaugojusi Monicos postą, kuris galbūt galėtų Jums padėti:

QUOTE(Monica)
Tokį įdomų dalyką perskaičiau, kad nusprendžiau ir su jumis pasidalinti apie pelargonijos ea:). 1 mergina, pasidariusi aliejaus mišinį su juo, visai išsigydė spuogus, kurie, matyt, buvo hormoninio pobūdžio, menstruacinius, pms dalykus tvarkoma tokiu būdu: įtrinamos pažastys po 1 l. ea, nors atsargumo dėlei reiktų skiesti. Inhaliacijos ar vonios, be abejo, irgi yra labai efektyvu. 1 merginai ant veido visai plaukai dėl to nustojo augti. Šis ea reguliuoja hormoninį balansą, atstato pusiausvyrą, dar ir endokrininę sistemą balansuoja, tai moterims labai naudingas.


Pati nebandžiau, nes kol kas neturiu pelargonijos ea, bet labai norėčiau, ruošiuosi rolleyes.gif
Atsakyti