Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2010 12 11, 17:38)
galiojimo data man atrodo turetu buti ant pakuotes.. tai iki tiek ir galioja..
as laikydavau visada vonioje, kazkaip nekilo mintis kisti i saldytuva duso zele  biggrin.gif


ant pakuotes yra tik neatidarytos pakuotes galiojimo laikas, o atidarytos nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 12 11, 18:58)
ant pakuotes yra  tik neatidarytos pakuotes galiojimo laikas, o atidarytos nera  g.gif

pvz. dr.Hauschka ir Madara taip pat raso galiojimo pabaigos data.. kazkada net emaila Hauschkai rasem, kad issiaiskinti kiek galioja po atidarymo, tai mums atrase, kad iki tiek kiek parasyta ant pakuotes, nesvarbu ar buvo atidaryta ar nebuvo.. Manau ir pas Weleda toks pats principas..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 12 11, 14:55)
aha dariau, ir visai neblogai gavosi.. aisku, prisikabinti visada imanoma (prie bet ko), bet siaip tikrai neblogai isejo tada..
galvoju, gal mineralines pudros milteliu per daug dedi?  g.gif  aisku tik spelioju as cia.. as viena karta seip ant durniaus pabandziau be jokiu proporciju pamaisyti vienam kartui migdolu alieju su mineralines pudros milteliais ir po to ta "krempudra" pasidazyti, tai panasus efektas ir gavosi kaip tu aprasai.. sunkiai tepesi, o va ta kur esu gaminusi (kur blog'e aprasyta) tai krempudra i krempudra panasi buvo ir tepesi labai gerai..  aisku tada proporcijas pati susikuriau, bet gal tai buvo 'naujoko' sekme  lotuliukas.gif
kai turesiu reikiamu ingridientu, bandysiu daryti krema su spalva..  ax.gif  tai riebumo atzvilgiu bus daug lengvesnis dalykelis..


Tai dabar jau nenaudoji tos savos gamybos krempudros?

Gal ir per daug miltelių įdėjau, man mat reikia daugiau maskavimo, ir šiaip megėja aš "iš akies" daugmaž gaminti biggrin.gif Matyt, svarbu tikslios proporcijos, bet kažkokio tikslesnio recepto nesu niekur užtikus, ir saviškės sakai pati susikūrei... gal kur A-Z yra g.gif

kaip darysi kremą su spalva? kaip įprastą kremą su emullsiniu vašku ir mineralinės milteliais?

QUOTE(Honey @ 2010 12 11, 15:22)
Gal sunkiai tepas dėl kakavos sviesto arba per mažai maišei? Čia, aišku, mano tik teoriniai pasvarstymai. Bet iš esmės, kaip aprašei, tai man taip tepas visos mėgintos skystos natūralios krempudros - sausina, jaučias ant veido ir pan. smile.gif


Nemanau unsure.gif tik truputį dėjau kakavos sviesto, pudros konsistencija gavos gera, kaip tik galvoju daugiau kakavos bandyt (arba net nilinio sviestmedžio) šaltajam sezonui. Tik ant veido norėtųsi gražesnio vaizdo. Bet nežiūrint į tai ši savos gamybos labiau patiko iš visų bandytų natūralių, todėl ir nenoriu užmest šios idėjos bigsmile.gif bandysiu tobulint biggrin.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 11, 16:30)
... o mano meilė Argital rožių kremui auga kasdien smile.gif


drinks_cheers.gif šį ir aš dabar naudoju, labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 12 11, 18:03)
pvz. dr.Hauschka ir Madara taip pat raso galiojimo pabaigos data.. kazkada net emaila Hauschkai rasem, kad issiaiskinti kiek galioja po atidarymo, tai mums atrase, kad iki tiek kiek parasyta ant pakuotes, nesvarbu ar buvo atidaryta ar nebuvo.. Manau ir pas Weleda toks pats principas..


hm, as galvoju, kad gal atidaryta naturali, ekologika kosmetika galioja zymiai trumpiau, na, gal daugiausia kokius 6 menesius; tai idomu, kaip su WELEDA kuno prausikliu; ieskojau informacijos internete, neradau
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 12 11, 19:12)
Tai dabar jau nenaudoji tos savos gamybos krempudros?

kaip darysi kremą su spalva? kaip įprastą kremą su emullsiniu vašku ir mineralinės milteliais?

Bet nežiūrint į tai ši savos gamybos labiau patiko iš visų bandytų natūralių, todėl ir nenoriu užmest šios idėjos bigsmile.gif  bandysiu tobulint biggrin.gif

Nebenaudoju nei saviskes (ten ir labai nedaug buvau pasidariusi ir supyliau i nepatogu indeli, tai neisejo iki galo isnaudoti, nes krempudra sutirstejo labai ir pro dozatoriu nebenorejo lysti), nei pirktines nebenaudoju.. Dabar naudoju Hauschkos krema su spalva.. Sis kremas man kiek tamsokas, atrodau kaip idegusi, o ne visada as tokio vaizdo noriu, tai pasidarysiu dar sviesu krema su spalva.. Bandysiu daryti krema su BTMS vasku ir su mineralines pudros milteliais maisysiu.. irgi bus toks eksperimentinis variantas biggrin.gif Ataskaita atsiras ir blog'e kazkada..
Man taip pat savos gamybos krempudra patiko daug labiau nei pirktines naturalios krempudros.. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(AZURA @ 2010 12 11, 19:14)
hm, as galvoju, kad gal atidaryta naturali, ekologika kosmetika galioja zymiai trumpiau, na, gal daugiausia kokius 6 menesius; tai idomu, kaip su WELEDA kuno prausikliu; ieskojau informacijos internete, neradau

paprastai jei buna toks trumpas galiojimas po atidarymo, tai visada uzdeda zenkliuka, o jei nera to zenkliuko (su menesiais kur parasyta), tai galioja iki galutines datos nurodytos ant pakuotes..
Atsakyti
Čia būtų tikslinga prisiminti prarūgusius Urtekram šampūnus biggrin.gif (pasitaikė tikrai ne visoms).
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 12 11, 18:24)
paprastai jei buna toks trumpas galiojimas po atidarymo, tai visada uzdeda zenkliuka, o jei nera to zenkliuko (su menesiais kur parasyta), tai galioja iki  galutines datos nurodytos ant pakuotes..

ant WELEDOS kuno prausiklio pakuotes galiojimo laikas iki 2012 06, bet nejau jis tiek galios ir atidarytas g.gif ; kazkaip keista, kad nera zenkliuko kiek galioja po atidarymo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 11 gruodžio 2010 - 18:54
QUOTE(AZURA @ 2010 12 11, 18:49)
ant WELEDOS kuno prausiklio pakuotes galiojimo laikas iki 2012 06, bet nejau jis tiek galios ir atidarytas g.gif ;  kazkaip keista, kad nera zenkliuko kiek galioja po atidarymo

Atidaryta reikėtų sunaudoti per pusmetį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 11, 18:50)
Atidaryta reikėtų sunaudoti per pusmetį mirksiukas.gif

cia jau kazkas panasaus, mazdaug ir as taip galvojau, dekui 4u.gif
pati naudoji Laveros sampunus, kaip su ju galiojimu po atidarymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 11 gruodžio 2010 - 19:01
QUOTE(AZURA @ 2010 12 11, 18:59)
va, cia kazkas panasaus, dekui 4u.gif  pati naudoji Laveros sampunus, kaip su ju galiojimu po atidarymo?

Manau panašiai, šiaip nesu ilgiau išturėjusi jų nei 4mėn, nors naudoji visuomet kelis pamainomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 11, 19:50)
Atidaryta reikėtų sunaudoti per pusmetį mirksiukas.gif

Iš kur žinai? Jei patys Dr.H sako, kad galima naudoti iki tiek, kiek ant pakuotės parašyta...
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 11, 19:32)
Iš kur žinai? Jei patys Dr.H sako, kad galima naudoti iki tiek, kiek ant pakuotės parašyta...

Nežinau. Ant visų produktų yra galiojimo laikas, bet dažniausiai būna dar ir nupiešta per kiek laiko atidarius sunaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti