Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Deissy @ 2010 12 10, 22:56)
o ne visi  tie kremai  taip daro peiliukams?  ax.gif


Tikrai ne visi - kiti skysciau praslysta pro peiliuka, lengvai po srove issiplauna ir pan, o sitas AO man sunkokai issiplaudavo, tekdavo stipria srove laikyt, kad 'ismustu' krema is peiliuko tarpu.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 10, 23:32)
Ateinu su atsiliepimu Neobio vyšnių žiedų kaukei (ačiū Dovish 4u.gif ). Kaukė riebi, lengvai tepasi, malonus kvapas. Vieno pakiuko (5ml) užtenka 2 kartams. Laikiau 20 min, kaip nurodyta ant pakuotės, bet priėjusi prie veidrodžio nuvalyti pamačiau ryškiai raudoną veidą, ypač žandai ir kakta atrodo kaip degantys doh.gif Kas juokingiausia, nuvalius kaukę oda liko laaabai maloniai padrėkinta, švelni ir visai nelipni kaip pvz po Laveros, tik kad raudona kaip vėžys. Nesuprantu, ar čia kokia alergija man, ar taip turi būti unsure.gif

Bandziau IR as Neobio kauke, IR rezultatas buvo lygiai toks pat, veidas lyg nudegintas, greit visas kaukes ismeciau lauk! Gal CIA visiems toks efektas, gal taip IR turi buti, bet man tai labai nepatiko nei vaizdas, nei jausmas.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 10, 22:32)
Kaukė riebi, lengvai tepasi, malonus kvapas.
Vieno pakiuko (5ml) užtenka 2 kartams.

Matai kaip įdomiai tavo oda sureagavo unsure.gif Gal tu tikrai kažkokiems ingridientams alergiška ir tas ingridientas nuolat kaukėse kartojasi? 4u.gif

Vieno pakiuko tau tik 2 kartams užtektų? Man minimum 5 kartams į valias biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nesu naujokė nei natūralios kosmetikos vartojime, nei gaminime, tik reiškiuosi čia retokai blush2.gif Kadangi vis nepavyksta prisitaikyt gatavą natūralią krempudrą, tai sugalvojau pati pasidaryt. Sumaišiau birios mineralinės (Bellapierre) miltelius su sezamų aliejum ir trupučiu kakavos sviesto. Viskas, žinoma, iš akies blush2.gif Lyg ir neblogai gavos, net nesitikėjau, bet vistiek kažko trūksta, kažkas ne tas... Tepant iškart atrodo lyg per riebi, bet kartu ir išryškina pasausėjimus, norėtųsi ir, kad lygiau/lengviau/gražiau teptųsi. Manau, gal kokių priedų dar reiktų. Įlašinau lašiuką silikono, dar turiu šilko, glicerino... gal dar kokie pagerinimai tiktų? aišku, reikia bandyt tai su vienu, tai su kitu, žiūrėt kiekius ir pan... bet gal būtų kokių atsiliepimų jau bandžiusių darytis ar naudojančių savos gamybos krempudras? Maždaug žinot ko tikėtis. Žodžiu, laukiu bet kokių atsiliepimų 4u.gif

Pamenu Palomina darėsi, ir bloge receptukas yra, bet ten irgi panašiai - aliejai, pudros milteliai, perlamutras...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 11 gruodžio 2010 - 14:42
QUOTE(Placebo. @ 2010 12 11, 15:41)
Sveikos 4u.gif

nesu naujokė nei natūralios kosmetikos vartojime, nei gaminime, tik reiškiuosi čia retokai blush2.gif  Kadangi vis nepavyksta prisitaikyt gatavą natūralią krempudrą, tai sugalvojau pati pasidaryt. Sumaišiau birios mineralinės (Bellapierre) miltelius su sezamų aliejum ir trupučiu kakavos sviesto. Viskas, žinoma, iš akies blush2.gif  Lyg ir neblogai gavos, net nesitikėjau, bet vistiek kažko trūksta, kažkas ne tas... Tepant iškart atrodo lyg per riebi, bet kartu ir išryškina pasausėjimus, norėtųsi ir, kad lygiau/lengviau/gražiau teptųsi. Manau, gal kokių priedų dar reiktų. Įlašinau lašiuką silikono, dar turiu šilko, glicerino... gal dar kokie pagerinimai tiktų? aišku, reikia bandyt tai su vienu, tai su kitu, žiūrėt kiekius ir pan... bet gal būtų kokių atsiliepimų jau bandžiusių darytis ar naudojančių savos gamybos krempudras? Maždaug žinot ko tikėtis. Žodžiu, laukiu bet kokių atsiliepimų 4u.gif

Pamenu Palomina darėsi, ir bloge receptukas yra, bet ten irgi panašiai - aliejai, pudros milteliai, perlamutras...

aha dariau, ir visai neblogai gavosi.. aisku, prisikabinti visada imanoma (prie bet ko), bet siaip tikrai neblogai isejo tada..
galvoju, gal mineralines pudros milteliu per daug dedi? g.gif aisku tik spelioju as cia.. as viena karta seip ant durniaus pabandziau be jokiu proporciju pamaisyti vienam kartui migdolu alieju su mineralines pudros milteliais ir po to ta "krempudra" pasidazyti, tai panasus efektas ir gavosi kaip tu aprasai.. sunkiai tepesi, o va ta kur esu gaminusi (kur blog'e aprasyta) tai krempudra i krempudra panasi buvo ir tepesi labai gerai.. aisku tada proporcijas pati susikuriau, bet gal tai buvo 'naujoko' sekme lotuliukas.gif
kai turesiu reikiamu ingridientu, bandysiu daryti krema su spalva.. ax.gif tai riebumo atzvilgiu bus daug lengvesnis dalykelis..
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2010 12 11, 09:51)
Bandziau IR as Neobio kauke, IR rezultatas buvo lygiai toks pat, veidas lyg nudegintas, greit visas kaukes ismeciau lauk! Gal CIA visiems toks efektas, gal taip IR turi buti, bet man tai labai nepatiko nei vaizdas, nei jausmas....  doh.gif

Nereikėjo išmest gero daikto, reikėjo parduot ar padovanot kitoms smile.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 12 11, 13:05)
Matai kaip įdomiai tavo oda sureagavo unsure.gif Gal tu tikrai kažkokiems ingridientams alergiška ir tas ingridientas nuolat kaukėse kartojasi? 4u.gif

Matyt, tik kaip dabar atkrapštyt kuris iš tiek ingredientų smile.gif Šiaip pati kaukė 10x geresnė už kitas mėgintas, gaila, kad taip netiko.

QUOTE(Placebo. @ 2010 12 11, 15:41)
Sumaišiau birios mineralinės (Bellapierre) miltelius su sezamų aliejum ir trupučiu kakavos sviesto.

Gal sunkiai tepas dėl kakavos sviesto arba per mažai maišei? Čia, aišku, mano tik teoriniai pasvarstymai. Bet iš esmės, kaip aprašei, tai man taip tepas visos mėgintos skystos natūralios krempudros - sausina, jaučias ant veido ir pan. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 11 gruodžio 2010 - 15:22
Ateinu su komentarais apie savo bandytas priemones:
John Masters Organics’ Linden Blossom Face Creme Cleanser
user posted image
Maloniai prausia, skirtingai, nei JMO prausiklis su grūdeliais, nepelieka tokio malonaus riebumo jausmo ant veido, tačiau oda pamaitinta, sudrėkinta, po prausimo jos netempia. Tik jau kvapas doh.gif Primena seną kur nors užmestą ir jau pagedusį kremą, bet gal čia tik man taop, nes esu be galo jautri kvapams.

Argitubo žaliojo molio kaukė
Pakuotė laaaabai didelė, tačiau matau, kad greitai susinaudos, nes gana daug reikia jos. Maloni, skaniai kvepia žolelėmis ir vaistais, gerai tepasi ir gerai prausiasi. Galima naudoti kaip šveitiklį masažiukams, nes nuprausiant jaučiasi mažyčiai grūdeliai ar kažkas panašaus. Po jos jausmas malonus, tik užtepus kremo ant skruostų jautėsi deginimas, bet nesmarkus ir praėjo po kelių minučių. Stebuklų nedaro, bet ir padėties neblogina, patiko.

Ir jungiuosi prie šerpetojančių odų klubo. Mano oda irgi išsausėjo, ėmė šerpetoti, ypač vienas skruostas ir kakta. Keliskart pagudravau- užtepiau veido kremą (Argital rožių), tada tas vietas patepiau itin storai ir jam dar nesusigėrus uždėjau mineralinę. Išsausėjimai neišlindo beveik visą dieną, pasimatė tik vakarop. Ir šiaip kai būnu namie tai tas vietas kremu tepu storai ir kokius dukart per dieną, galvoju gal reikia primaitinti odą? Na, aną savaitę vaizdas buvo baisus, su pudra išvis siaubas- atrodė gabaliukais oda nusilups tose vietose, o kai lieti, tai išvis kaip švirtinis, bet šiandien jau kaip ir geriau, skruostas tik liko kiek sausokas, bet ir tai ne itin. Manau, pavyko odą prisotinti, o mano meilė Argital rožių kremui auga kasdien smile.gif
Atsakyti
kiek galioja WELEDA kuno prausiklis po atidarymo? kur laikote atidarius - vonioje, saldytuve?
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 10, 23:43)
Tai kaip ten su tuo Fragrance kazin.. cia kazkas rase,kad po tokiu uzrasu gali sleptis bet kas g.gif Gal galetu kas patarti ar cia jo bijot ar ne?

Manau tik gamintojas gali atsakyti į šį klausimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 12 11, 17:52)
kiek galioja WELEDA kuno prausiklis po atidarymo? kur laikote atidarius - vonioje, saldytuve?

galiojimo data man atrodo turetu buti ant pakuotes.. tai iki tiek ir galioja..
as laikydavau visada vonioje, kazkaip nekilo mintis kisti i saldytuva duso zele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 11, 16:22)
Nereikėjo išmest gero daikto, reikėjo parduot ar padovanot kitoms smile.gif

kadangi gyvenime nesu turejus jokiu alergiju, tai pagalvojau, kad CIA su ta kauke kazkas negerai, uztat IR ismeciau! Nes ant veiduko galedavau tept belieka- niekad nebuvo nieko panasaus! g.gif
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2010 12 11, 18:39)
kadangi gyvenime nesu turejus jokiu alergiju, tai pagalvojau, kad CIA su ta kauke kazkas negerai, uztat IR ismeciau! Nes ant veiduko galedavau tept belieka- niekad nebuvo nieko panasaus!  g.gif

visada buna pirmas kartas biggrin.gif na, aisku cia siek tiek pasijuokiau, bet jei rimtai, tai pvz., as seniau darydavausi medaus kauke veidui ir viskas labai puiku budavo, o viena karta eme ir sualergizavo man oda medus (buvau raudona kaip burokelis) ir ka, nuo to laiko nebedarau medaus kaukes veidui, nes bijau..
Atsakyti