Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

[quote=mėnulis,2010 12 01, 18:16]
Sveikos, kaip manot ar Natura Siberica kosmetika tikrai gera ir naturali? Ant kai kuriu indeliu yra ecosert zenklas, ant kaikuriu icea sertifikatas...rasoma kad tai bio kosmetiak, ekologine. nu ir nebrangi tokia palyginus. pirkau kai ka, tai labai patinka. sudetyje matosi, yra kazkokiu medziagu, kurios nera aliejai ar augalu vandenys, bet dazniausiai su zvaigzdute, jog gauta is ekologisku medziagu.
Papildyta:

Gal sudetis ju ir ne pati blogiausia, bet jau kad kvapai naturalus tai tikrai netikiu. Beje ir sudety raso parfum ir neivardina kokios jis kilmes. bet nusipirkus turiu kelias priemones, tai net nervas ima del to stipraus sintetinio kvapo. Po ilgo naudojimo priemoniu su naturaliais eteriniais aliejais, NS priemones mane erzina...
Papildyta:
Beje, kazkas klause apie ekolinija.lt tai viskas ten gerai su ju asortimentu, nes jie bent jau aliejus, hidrolatus ir pan. ima is Aromanatural o is ten priemones jau merginu naudotos ir patikrintos. Daug ka is ekolinijos perku dar ir del to, kad jie Kaune...
Atsakyti
Gal kuri esat bandziusi Ciel d'azur drekinanti kuno pieneli su molio vandeniu? Ar gerai drekina, susigeria?
Taip pat renkuosi tarp Druide sampunu Vitality ir Balance. Noreciau, kad padrekintu, paglotnintu plauka. Mano plaukai dazyti, linke i putimasi.
Aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus smile.gif . Dar turiu 1 klausymuka.. Kuo skiriasi tonikas ir hidrolatas? Kuris geriau? Kalbu apie sertifikuota tonika. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleStar @ 2010 12 01, 22:50)
Aciu visoms uz atsakymus  smile.gif . Dar turiu 1 klausymuka.. Kuo skiriasi tonikas ir hidrolatas? Kuris geriau? Kalbu apie sertifikuota tonika. Aciu  smile.gif


Hidrolatas yra distiliuotas augalu vanduo. Jei galima taip pasakyti - pirmine medziaga, kuri ieina i toniku, kremu ir kitu priemoniu sudeti, pakeicia vandeni.

Toniko pagrindas daznai buna distiliuotas vanduo, arba ju misinys + kiti ingredientai, gali buti prideta siek tiek glicerino, ektraktu ir tt Cia jau reiketu kiekviena imti ir ziureti sudeti.

Nesu visiska puriste, todel, ismeginus nemazai hidrolatu, griztu prie toniku. Hidrolatams galiu prikisti viena - man retai kada patikdavo kvapas, kaina kartais buna aukstesne nei toniko, o finale tai tera tik vandenelis ir kazkokiu stebuklu nedaro.
Hidrolatu pliusas - didesnis pasirinkimas nei toniku.

Hidrolatus, kurie liko, naudosiu ne pagal paskirti - naudosiu i vidu, jau isgeriau visa liepu hidrolata tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(LittleStar @ 2010 12 01, 21:27)
kazka gaminates. O koks Jusu poziuris i iprastus kvepalus? Teko girdeti, kad nagu lakas ir kvepalai yra patys baisiausi/kenksmingiausi dalykai. Jus naudojate iprastus kvepalus ar perkate irgi is sertifikuotu gamintoju? Labai idomu

as atsisakiau, nes panasu, kad butent per kvepalus ir sintetini aerozolini plauku laka, uzsidirbau bronchine astma:(
Papildyta:
QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 00:02)
Hidrolatu pliusas - didesnis pasirinkimas nei toniku.

Hidrolatus, kurie liko, naudosiu ne pagal paskirti - naudosiu i vidu, jau isgeriau visa liepu hidrolata  tongue.gif

kodel sakai, ne pagal paskirti?? juk prie hidrolatu raso, nuo kokiu ligu jie skirti, vartojant i vidu, reiskia net labai pagal paskirti vartoji:) o nuo ko geri liepu? sauksta i vandens stikline pili ar daugiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 01 gruodžio 2010 - 23:16
4u.gif Sveikos. jungiuos ir aš prie jūsų mirksiukas.gif Norėjau nuomonės apie šio tinklapio siūlomas ekologiškas prekes.
www. ekolinija.lt
Kažkaip palyginus su kitom parduotuvėm, kažko pigiau ir sviestai ir aliejai ir kosmetika rolleyes.gif gal yra tų, kurios užsisakinėjote, ar neteko nusivilti?
4u.gif ikeliau Mikolaitienes zinute is senos temos,nes ir paciai idomu pasidare,kode ekolinijoj tokios zemos kai kuriu produktu,pvz sviestmedzio al.kainos,ar uzsisakinejate is sios parduotuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 01, 23:15)
kodel sakai, ne pagal paskirti??  juk prie hidrolatu raso, nuo kokiu ligu jie skirti, vartojant i vidu, reiskia net labai pagal paskirti vartoji:) o nuo ko geri liepu? sauksta i vandens stikline pili ar daugiau?


na ne visai pagal paskirti, pirmine hidrolato paskirtis - gaivinti, drekinti oda. Bet jei ir kitu savybiu turi, liepu hidrolatas geriu vakare, nes jis turi raminanciu, antistressiniu savybiu. Dedu viena sauksta i liepu arbata. Mane daugiau veikia placebo efektas -tik uzuodziu liepu kvapa ir jau akys merkiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 00:02)
Hidrolatams galiu prikisti viena - man retai kada patikdavo kvapas, kaina kartais buna aukstesne nei toniko, o finale tai tera tik vandenelis ir kazkokiu stebuklu nedaro.

Na, nesutikčiau, kad tai tik vandenėlis ir nieko nedaro schmoll.gif Pvz pelargonijų hidrolatas man siaubingą veido alergiją padėjo numalšinti. Galbūt kai kurie tik neturi to akivaizdaus, tiesioginio poveikio. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 02 gruodžio 2010 - 00:43
QUOTE(ingridzi @ 2010 12 01, 22:21)
Beje, kazkas klause apie ekolinija.lt tai viskas ten gerai su ju asortimentu, nes jie bent jau aliejus, hidrolatus ir pan. ima is Aromanatural o is ten priemones jau merginu naudotos ir patikrintos. Daug ka is ekolinijos perku dar ir del to, kad jie Kaune...



QUOTE(liepa27 @ 2010 12 02, 00:24)
4u.gif Sveikos. jungiuos ir aš prie jūsų mirksiukas.gif Norėjau nuomonės apie šio tinklapio siūlomas ekologiškas prekes.
www. ekolinija.lt


Tam pačiam puslapyje buvo atsakymas, reikėjo tik nepatingėti poros ankstesnių žinučių perskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 00:28)
Na, nesutikčiau, kad tai tik vandenėlis ir nieko nedaro schmoll.gif Pvz pelargonijų hidrolatas man siaubingą veido alergiją padėjo numalšinti. Galbūt kai kurie tik neturi to akivaizdaus, tiesioginio poveikio. smile.gif


na juk hidrolatas yra distiliuotas geliu vanduo. Tai yra vandenelis. Zinoma, kiekvienas hidrolatas turi skirtingas savybes, vieni oda drekina, kiti atvirksciai tinkamesni riebiai odai nes ja siek tiek sausina, turi antiseptiniu savybiu. Bet tikrai jie jokiu stebuklu nedaro, kremo nepakeicia ir desimcia metu neatjaunina.
As ju nenuvertinu, pati naudoju, bet tikrai negaleciau pasakyte, kad jie turi kazkokiu ypatingu savybiu g.gif Jei tau padejo numalsinti alergija - saunu, bet esu linkus manyti, kad pasalinus alergija kelianti elementa ir atitaikius hidrolata, alergija dingo.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 01:51)
Jei tau padejo numalsinti alergija - saunu, bet esu linkus manyti, kad pasalinus alergija kelianti elementa ir atitaikius hidrolata, alergija dingo.

Čia buvo pirma pagalba, o ne gydymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 01:33)
Tam pačiam puslapyje buvo atsakymas, reikėjo tik nepatingėti poros ankstesnių žinučių perskaityti.

smile.gif nesupratau jusu,zmogus klausia,tai po jo zinute ir ieskau atsakymo,o ne pries klausima cool.gif
Atsakyti