Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 10, 14:52)
buvau ziurejus ir tamsiai zalia, man rods irgi su SLS unsure.gif

Kiek esu pirkusi nebūdavo, nebent dabar naujai atsiradę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 10, 16:30)
Kiek esu pirkusi nebūdavo, nebent dabar naujai atsiradę unsure.gif


na as ji naudojau pries tai,man kaip ir padejo nuo spuogu,nors labai sausino.bet kai ant naturaliu pasinesiau,paziurejau situ muiliuku sudetis,ir pasakiau "ate". cia buvo pavasari.nebent is to ikarscio blogai paziurejau ir praziurejau.siaip naudojau butent zalia,ta zolini.reiks vel patikrint sudeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 10, 15:42)
na as ji naudojau pries tai,man kaip ir padejo nuo spuogu,nors labai sausino.bet kai ant naturaliu pasinesiau,paziurejau situ muiliuku sudetis,ir pasakiau "ate". cia buvo pavasari.nebent is to ikarscio blogai paziurejau ir praziurejau.siaip naudojau butent zalia,ta zolini.reiks vel patikrint sudeti unsure.gif

Aš jau rudenį pirkau, gal dar sena partija pasitaikė rolleyes.gif Veidui jo nenaudoju, yra ir geresnių priemonių, bet rankoms plauti ar kojinaitėms praskalauti patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 gruodžio 2010 - 15:46
QUOTE(ernesin @ 2010 12 10, 16:45)
Aš jau rudenį pirkau, gal dar sena partija pasitaikė rolleyes.gif Veidui jo nenaudoju, yra ir geresnių priemonių, bet rankoms plauti ar kojinaitėms praskalauti patinka smile.gif


sunku patiket,bet as kolkas geresniu neradau.. aisku labai daug ir neisbandziau per si laika.bet nuleksiu paziuret vel sito muiliuko sudeti,ir jei gera,tai ciupsiu
Atsakyti
turiu tamsiai zalia jo sudety SLS nera, katik patikrinau
Atsakyti
isbandziau siandien Aubrey Organics skutimosi krema, tai visai patiko smile.gif
siandien galvoju issipaudysiu naudodama Weledos muiliuka, tai taip sualergizavo, tai vos tveriausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 10 gruodžio 2010 - 17:20
QUOTE(Deissy @ 2010 12 10, 18:20)
isbandziau siandien Aubrey Organics skutimosi krema, tai visai patiko  smile.gif


Man jis fainas, bet labai uzkemsa peiliuka, nes tirstas kaip koks balzamas. doh.gif Bet odai patinka - peiliukas slysta svelniai, nejautrina odos ir tt.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 10, 15:15)

o nvey nebera ar cia tik as nerandu?

nvey tusu yra tik ekobangoje, gedimino 9 IIIaukste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2010 12 08, 11:20)
Sveikos  4u.gif
Ką rekomenduotumėt nuo strijų? Laukiuosi, 5 mėnesiukas, gal reikia pradėt kažką naudot  g.gif  Turiu jų nuo pirmo nėštumo, norėčiau, kad daugiau neatsirastų  blush2.gif


Neseniai nusipirkau šį user posted image

iš ekopievos.lt, - patiko, aišku dėl poveikio dar nieko negaliu sakyti, o patiko kvapas, neįkyrus toks, ir labai skalsus, nes aš mėgstu gausiai pasitepti, tai jo gausiai nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 10, 17:34)
turiu tamsiai zalia jo sudety SLS nera, katik patikrinau

Labai ačiū už info, reiks pasipirkti.
Man labai tinka jis , nors kvapas toks aštrokas.
Atsakyti
Gal kas bandė šitą Wellments kaukę plaukams? Bloge atsiliepimų nėra.

Ankstesnes NKG temas, kaip supratau, ištrynė? Randu tik iki 33.
Ir Palominos blog'as neatsidaro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 10 gruodžio 2010 - 20:48
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 10, 20:46)
Gal kas bandė šitą Wellments kaukę plaukams? Bloge atsiliepimų nėra.

Ankstesnes NKG temas, kaip supratau, ištrynė? Randu tik iki 33.
Ir Palominos blog'as neatsidaro...


Man atsidaro, blogas ax.gif
Atsakyti