Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 19:39)
Manau čia pačios odos išsausėjimas, bet kai ant tokios tepi pudrą, dar labiau sausėja rolleyes.gif



QUOTE(Cefeidė @ 2010 12 09, 20:06)
Šiaip sako kad kai kurioms sausina. Dar žiūrint kokia... Vienos sausina, kitos - ne. Bet tai gali būti ir šalto oro padarinys.

Ačiū 4u.gif Turbūt reikia ieškoti kokio riebesnio kremo smile.gif

Saphia, tu gyrei Dr. Hauschka rose light kremą: kokia tavo oda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 09, 20:38)
Saphia, tu gyrei Dr. Hauschka rose light kremą: kokia tavo oda? ax.gif


nenormali doh.gif vasara misri, todel naudoju lengvus kremus, o ziema labai issauseja nuo sildymo, visokiu vejeliu ir siaip salto oro.

Turiu rose light ir rose normalu. Rose light labai gerai susigeria ir ramina mano veido oda, ziema labai tinka. O va rose normalus, man per riebus, susigeria gal per koki pusvalandi blink.gif naudoju tik savaitgaliais.
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 09, 15:39)
na visuose internetiniuose puslapiuose si ingredienta su klaida raso.


Šiaip tin angliškai yra alavas. Tai visai kas kita nei cinkas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 09 gruodžio 2010 - 21:12
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 21:24)
g.gif  jei spuogai labai kankina, reiketu dar pasiaiskinti del alergijos, gal kazkam esi alergiska pvz tam tikriems maisto produktams.

Aš labai džiaugiuosi, kad dabar mano mišri oda pavirto į normalią, nebeblizga, viršutinė veido dalis išsivaliusi, švyti wink.gif Ir poros švaresnės, tačiau palei žandikaulį vis nuberta ir nuberta.. draugas kelis kartus kalbino pasitikrinti alergija, po jūsų posto rimtai žadu pasiskaityti kur tiria ir pagaliau išsitirti.. Gal man visai ne paaugliniai spuogai, visgi man jau 23..
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 12 09, 16:33)
Man dar levandu nesausino, tik per ilgai naudojau (pakaitom su kitais), tai parugo mazumele  smile.gif

o per kiek laiko jį reikia sunaudoti?
Atsakyti
Merginos, ar girdėti jums ingridientai Maris Sal ir Rhizobian Gum? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 21:24)
tutelej, induke man regis dar riebesnis, gal ir maisau, siaip ar taip vengiu kremu, kuriuo reikia pirstu kabinti.


Tai ir šitas riebus? blink.gif Aš norėjau jį išbandyti... Bet jei poveikio nėra... Aš labai siūlau pamėginti tą barefoot botanicals kur nuorodą įdėjau, iš aprašymo jis man super atrodo. biggrin.gif Ir kažkodėl aš jų gaminiais labai tikiu, gal kad pagaliau radau sau normalų tinkantį šampūną. biggrin.gif Parsiųsiu mamai tą paakių kremą, pati pasibandysiu, nors nežinau, ar man jau labai reikia tokio nuo raukšlių, bet paakių atgaivinimui ir pašviesinimui nepakenks. ax.gif

QUOTE(Flos @ 2010 12 09, 22:17)
Aš labai džiaugiuosi, kad dabar mano mišri oda pavirto į normalią, nebeblizga, viršutinė veido dalis išsivaliusi, švyti wink.gif Ir poros švaresnės, tačiau palei žandikaulį vis nuberta ir nuberta.. draugas kelis kartus kalbino pasitikrinti alergija, po jūsų posto rimtai žadu pasiskaityti kur tiria ir pagaliau išsitirti.. Gal man visai ne paaugliniai spuogai, visgi man jau 23..


Man irgi nebesiriebaluoja, bet inkštirai niekur nedingsta, spuogai irgi pakyla... verysad.gif Plaukais džiaugiuosi, kad atsigavo, o veido oda nesitvarko...
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 22:19)
Merginos, ar girdėti jums ingridientai Maris Sal ir Rhizobian Gum? unsure.gif


Maris sal - negyvosios jūros druska, Rhizobian Gum rašo Senegalo akacijos sakai. Abu nepavojingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 09 gruodžio 2010 - 21:40
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 22:19)

jūros druska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 09, 21:27)
Tai ir šitas riebus?  blink.gif Aš norėjau jį išbandyti... Bet jei poveikio nėra... Aš labai siūlau pamėginti tą barefoot botanicals kur nuorodą įdėjau, iš aprašymo jis man super atrodo.  biggrin.gif Ir kažkodėl aš jų gaminiais labai tikiu, gal kad pagaliau radau sau normalų tinkantį šampūną.  biggrin.gif Parsiųsiu mamai tą paakių kremą, pati pasibandysiu, nors nežinau, ar man jau labai reikia tokio nuo raukšlių, bet paakių atgaivinimui ir pašviesinimui nepakenks.  ax.gif
Man irgi nebesiriebaluoja, bet inkštirai niekur nedingsta, spuogai irgi pakyla...  verysad.gif Plaukais džiaugiuosi, kad atsigavo, o veido oda nesitvarko...


negaliu garantuoti, nes nemeginau ir labai seniai ji ziurinejau.
o tas barefoot botanicals turbut vyresnems tinka... as turiu tik po viena maza rausklele ax.gif tai ieskau gerai drekinancio kremo, kad daugiau neatsirastu biggrin.gif

o kuo sampunas patiko?
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 22:57)
o kuo sampunas patiko?


Mano labai jautri galvos oda, nežinau, ar čia paveldėjimas, ar alergija kažkokiam šampūnų ingredientui, bet praktiškai nuo visų šampūnų pleiskanų atsirasdavo... Tokia gryna seborėja su galvos niežtėjimu. Ir pas dermatologus ėjau... Nei sintetiniai šampūnai padėjo, nei Aubrey Organics jautriai galvos odai, o šitą pabandžiau ir nieko kol kas. Galva švari, nei vienos pleiskanos. Jau pusę buteliuko sunaudojau. ax.gif Negaliu atsidžiaugti. biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinot, ar Akomos avokadų aliejus nerafinuotas? Nerandu aprašyme, rašo tik, kad šalto spaudimo.. Ir dar, ar Akomos gėlių vandenys tas pats kas hidrolatai?
Atsakyti
Aš turiu avokadų aliejų, normalus. Šalto spaudimo, mano supratimu, negali būti rafinuotas. O šis aliejus dar be to sertifikuotas. ax.gif

Gėlių vanduo = hidrolatas.
Atsakyti