Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Honey @ 2010 12 09, 15:32)
O kodėl manai, kad nepavojingas? Nes sertifikuotoje kosmetikoje naudojamas? mastau.gif

Nu pirma mintis tokia ir buvo, jei jau net Dr. Hauschkoj jo dedama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 16:40)
Nu pirma mintis tokia ir buvo, jei jau net Dr. Hauschkoj jo dedama unsure.gif

Logiškai galvojant, tai taip, pritariu tau, maniau gal daugiau kokios info žinai ax.gif
Atsakyti
Merginos, kas pagrindinis putoklis Ciel D'azur šampūnuose? ax.gif
Atsakyti
O kur dar be AN galima nusipirkti niliio sviestmedžio? Geriau būtų užsienio parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 16:53)
Merginos, kas pagrindinis putoklis Ciel D'azur šampūnuose? ax.gif

Bent jau tame, kur turėjau su moliu, buvo ALS. Man atrodo, kad ir kituose taip pat.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 09, 15:56)
O kur dar be AN galima nusipirkti niliio sviestmedžio? Geriau būtų užsienio parduotuvės.

materia aromatica, l. kokybiskas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 12 09, 17:31)
dėkui,
pasidairysiu rimi ,gal rožinį rasiu drinks_cheers.gif


Man dar levandu nesausino, tik per ilgai naudojau (pakaitom su kitais), tai parugo mazumele smile.gif
Atsakyti
Noriu paprašyti patarimo: gal kas žinot gerą kosmetologę Kaune, kuri būtų patyrusi probleminės odos valyme ir gydyme? g.gif Nes gydytojas dermatologas pasakė, kad mano odą serga paprastaisiais spuogais ir mažai pasirinkimų jos gydyme... verysad.gif Gal sakau nuolatinis valymas padėtų, tik nežinau koks valymo būdas efektyviausias... unsure.gif
Atsakyti
Dar noriu pasitikslinti: mineralinė pudra gali sausinti odą? Man oda nusausėjo, bet tokiais lopinėliais, ir mąstau dabar ar galima įtarti pudrą g.gif Naudoju EM.
Papildyta:
Gal žinote, kur būtų galima įsigyti Dr. Hauschka rose light kremo mėginuką internetu? Buvau SM susiradusi narę, kuri pardavinėjo, bet dabar niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 09, 18:17)
Dar noriu pasitikslinti: mineralinė pudra gali sausinti odą? Man oda nusausėjo, bet tokiais lopinėliais, ir mąstau dabar ar galima įtarti pudrą g.gif Naudoju EM.


Manau čia pačios odos išsausėjimas, bet kai ant tokios tepi pudrą, dar labiau sausėja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 09, 18:17)
Dar noriu pasitikslinti: mineralinė pudra gali sausinti odą? Man oda nusausėjo, bet tokiais lopinėliais, ir mąstau dabar ar galima įtarti pudrą g.gif Naudoju EM.

Šiaip sako kad kai kurioms sausina. Dar žiūrint kokia... Vienos sausina, kitos - ne. Bet tai gali būti ir šalto oro padarinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cefeidė: 09 gruodžio 2010 - 19:06
QUOTE(micefee @ 2010 12 09, 01:09)
O kurį turėjai, tą tutelėj ar induke?


tutelej, induke man regis dar riebesnis, gal ir maisau, siaip ar taip vengiu kremu, kuriuo reikia pirstu kabinti.

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 09, 13:46)
ir as tokiuose ieskojimuose:) Logona antiaging gelio puse pakuotes parduodu, nes jau kitas dvi priemones nusipirkau, irgi nerandu  ko noriu, nors pati nezinau ko noriu:)


dauguma savo priemoniu jau atradau, bet su paakiu kremu sunkiai man sekasi... o noriu tikrai nedaug - isvengti rauksliu ir tureti nuostabu zvilgsni lotuliukas.gif

QUOTE(dievinanti vaikucius @ 2010 12 09, 18:07)
Noriu paprašyti patarimo: gal kas žinot gerą kosmetologę Kaune, kuri būtų patyrusi probleminės odos valyme ir gydyme? g.gif Nes gydytojas dermatologas pasakė, kad mano odą serga paprastaisiais spuogais ir mažai pasirinkimų jos gydyme...  verysad.gif  Gal sakau nuolatinis valymas padėtų, tik nežinau koks valymo būdas efektyviausias...  unsure.gif


g.gif jei spuogai labai kankina, reiketu dar pasiaiskinti del alergijos, gal kazkam esi alergiska pvz tam tikriems maisto produktams. Turejau viena drauge, kuria is nieko pradejo pultu spuogai, visas veidas buvo nusetas, pasirodo ji netoleruoja gliuteno doh.gif o jo visuose miltiniuose produktuose yra, todel alergena vartodavo kasdien. Kai susitvake mityba, dingo ir spuogai.
Atsakyti