Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Deissy @ 2010 12 09, 10:29)
na labiausiai uzkliuvo sios medziagos: talc, silica, limonene, linalool, tin oxide.

gal merginos, kurios ismano galetu pakomentuoti?  ax.gif

Talkas nieko blogo nedaro, jis labiau vengtinas pudrose, nes gali kimšti poras, sekantys trys irgi normalūs, tik paskutinį gal merginos pakomentuos, nes nelabai pažįstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 09, 10:29)
na labiausiai uzkliuvo sios medziagos: talc, silica, limonene, linalool, tin oxide.

gal merginos, kurios ismano galetu pakomentuoti?  ax.gif


o kodėl užkliuvo? Pats mąstymo procesas įdomus smile.gif

paskutinis ingredientas dar ir parašytas su klaida, čia cinko oksidas, viskas su juo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 00:34)
Vis dar ieskau gero ir veiksmingo paakiu kremo.


ir as tokiuose ieskojimuose:) Logona antiaging gelio puse pakuotes parduodu, nes jau kitas dvi priemones nusipirkau, irgi nerandu ko noriu, nors pati nezinau ko noriu:)
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 09, 13:47)
o kodėl užkliuvo? Pats mąstymo procesas įdomus smile.gif

paskutinis ingredientas dar ir parašytas su klaida, čia cinko oksidas, viskas su juo gerai.

na visuose internetiniuose puslapiuose si ingredienta su klaida raso.
Atsakyti
dar taip negirdėjau smile.gif Nors daug šešėlių per gyvenimą mačiau...

turi būti zinc oxide
Atsakyti
Merginos, gal kuri esat lankiusi bio-kosmetikos akademijos gamybos vakarelius? Ar siaip kokiu atsiliepimu apie ju produkcija? I Vilniaus KN neprivazinesiu, o Kaune tik jie organizuoja, labai norisi sudalyvaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 09, 15:42)
dar taip negirdėjau smile.gif Nors daug šešėlių per gyvenimą mačiau...

turi būti zinc oxide

Yra toks ingredientas kaip Tin oxide. Jis naudojamas ir sertifikuotoj, ir nenatūralioj kosmetikoj. Žinau tik, kad tikrai hauschkos lūpdažyje yra, nes pamenu kažkada ieškojau info apie jį, kai draugė nusipirkusi susidomėjo ir kreipėsi į mane, kad paaiškinčiau, kas čia toks (lyg aš viską žinočiau blush2.gif ). Jis, jei gerai pamenu, suteikia švytėjimą, tokį sidabrinį atspalvį. Be to, naudojamas keramikoj, dirbant su metalais (kažką daro su jų spalvą) g.gif Daugiau nieko negaliu pasakyt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 gruodžio 2010 - 15:02
QUOTE(Honey @ 2010 12 09, 16:01)
Yra toks ingredientas kaip Tin oxide. Jis naudojamas ir sertifikuotoj, ir nenatūralioj kosmetikoj. Žinau tik, kad tikrai hauschkos lūpdažyje yra, nes pamenu kažkada ieškojau info apie jį, kai draugė nusipirkusi susidomėjo ir kreipėsi į mane, kad paaiškinčiau, kas čia toks (lyg aš viską žinočiau blush2.gif ). Jis, jei gerai pamenu, suteikia švytėjimą, tokį sidabrinį atspalvį. Be to, naudojamas keramikoj, dirbant su metalais (kažką daro su jų spalvą) g.gif Daugiau nieko negaliu pasakyt schmoll.gif

as panasiai perskaiciau apie sia medziaga. g.gif
tai manau taip ir yra, nemanau kad visuose puslapiuose klaidingai rasytu sudetyje ax.gif
Atsakyti
Aš galvoju mamai paimti tokį paakių kremą ir dar kremą veidui anti-aging iš tos pačios serijos: http://www.barefoot-...-Eye-Serum.aspx

O sau noriu išbandyti plaukų kaukę. ax.gif Geros nuolaidos pas juos dbr, nuo nurodytos kainos su nuolaida dar 20% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 09, 15:11)
as panasiai perskaiciau apie sia medziaga.  g.gif
tai manau taip ir yra, nemanau kad visuose puslapiuose klaidingai rasytu sudetyje  ax.gif

Tuomet vadinasi yra toks ingridientas, kuris visiškai nepavojingas mirksiukas.gif
Atsakyti
sorry, dabar ir aš apsišviečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 16:24)
Tuomet vadinasi yra toks ingridientas, kuris visiškai nepavojingas mirksiukas.gif

O kodėl manai, kad nepavojingas? Nes sertifikuotoje kosmetikoje naudojamas? mastau.gif
Atsakyti