Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Mantilė @ 2010 12 08, 23:16)
Merginos,o Urtekram produktai natūralūs? ar šampūnas nesausina plaukų,mano ir taip nėra riebūs,todėl ieškau produktų kas suteiktų plaukam lygumo,nesigarbanotų,kaip pašėlę..

Urtekram-naturalus. Ju nemazai yra, rinkis nesausinati. Gal merginos pasakys, kurie urtekram sampun. normaliems plaukams. Roziu-tai tikrai nebus sausinantis.
Atsakyti
Sedejau ir nagrinejau Benecos seseliu ir tuso sudeti. Likau nustebus ir nusivylus, ypac seseliais. na dabar busiu pasimokius, kad pries perkant betokia nauja priemone lb atidziai isstudijuociau jos sudeti doh.gif
Atsakyti
mano plastaku isorine puse, keliai ir alkunes-buvo tragiskos bukles, nuserpetoje ir grubus. Tris dienas storai tepiau ir itryninejau paprastu sviestmedziu-bukle akivaizdziai pagerejo,alkunes jau nera nuserpe, nebekimba uz drabuziu, keliai taip pat nusvelnejo ir rankos susvelnejo:) geras dalykas tas sviestmedis, tiek paprastas, tiek nilininis
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 08, 23:56)
mano plastaku  isorine puse, keliai ir alkunes-buvo tragiskos bukles, nuserpetoje ir  grubus. Tris dienas storai tepiau ir itryninejau paprastu sviestmedziu-bukle akivaizdziai pagerejo,alkunes jau nera nuserpe, nebekimba uz drabuziu, keliai taip pat nusvelnejo ir rankos susvelnejo:) geras dalykas tas sviestmedis, tiek paprastas, tiek nilininis

pritariu thumbup.gif
as ji dar kartu su kokoso aliejumi issukau tai irgi lb thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 08, 21:50)
Prisidedu prie išsausėjusių būrelio rolleyes.gif Kakta ir nosis pasidengusios šerpetojančiais odos lopinėliais, pudros išvis negaliu tept, net atrodo nekaip (apie mineralinės naudojimą net negalvoju dabar, nes ir vasarą ji man pasausina šiek tiek, bet tada lengviau susitvarkyt). Dabar, kol mėginu išsirinkti kaukę, tepu vakarais drėkinantį aliejų koncentratą ir su nerimu laukiu, kad tik vėl viskas vidiniu bėrimu nepasibaigtų ax.gif


as jau nebezinau ko griebtis. Drekinu is vidaus, geriu daug vandens ir valgau avokadus net pasprinkdama biggrin.gif karta per savaite darau aliejine kauke, nes dazniau man neiseina, o ir odai nepatiktu. Dar dedu dr. Hauschka rejuvenating kauke ir Laboratoire Emeraude kauke. Rezultatai vos vos matosi, bet oda vis dar paserpetojus doh.gif o pudra tepiausi gal tik 5 dienas, dabar 5 savaites intensyviai drekinti reikes.

Visgi atsiprasiau dr. Hauschka skysto bronzato, kad buvau jam neistikima ir norejau ji iskeisti i mineralines pudras. Jis pats nuostabiausias, nesausina odos, ja siek tiek padrekina, nekemsa poru, leidzia odai kvepuoti, suteikia lengvo idegio atspalvi ir graziai susigeria i oda. Labai naturalus rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 00:09)
as jau nebezinau ko griebtis. Drekinu is vidaus, geriu daug vandens ir valgau avokadus net pasprinkdama  biggrin.gif  karta per savaite darau aliejine kauke, nes dazniau man neiseina, o ir odai nepatiktu. Dar dedu dr. Hauschka rejuvenating kauke ir Laboratoire Emeraude kauke. Rezultatai vos vos matosi, bet oda vis dar paserpetojus  doh.gif  o pudra tepiausi gal tik 5 dienas, dabar 5 savaites intensyviai drekinti reikes.

grynu sviestmedziu arba nilininiu,emeginai pritepti oda? as dar issitepu laveros roziu kauke ir nenuprausiu, taip ir einumiegoti, ryte neblogas odos vaizdas buna. Tik ryte hidrlatu nuvalau veida
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 08, 23:24)
grynu sviestmedziu arba nilininiu,emeginai pritepti oda? as dar issitepu laveros roziu kauke ir nenuprausiu, taip ir einumiegoti, ryte neblogas odos vaizdas buna. Tik ryte hidrlatu nuvalau veida

kad mano oda kazkaip nemegsta alieju ane sviestu. Nes sviestmedis neturio ypatingo poveikio, pernai metais meginau juo ranku oda drekinti ir nieko schmoll.gif
o nilininio nebandziau, visos tik giria koks geris, ypac paakiams. Noreciau ismeginti, reikes dabar ieskot. O kaukes as darau kai tik galiu. Laveros irgi labai gera thumbup.gif

Vis dar ieskau gero ir veiksmingo paakiu kremo.

dr. Hauschkos nepatiko, man per reibus, nesusigerdavo, aplink akis blizgedavo.

tureju Weledos ersketroziu - vienas is labiausiai patikusiu, nes neblogai drekino ir gerai susigerdavo.

Suki paakiu kremas/sviestas - kazkoks nesusipratimas, labai riebus. Sutepiau lupoms. Dar liko siek tiek, tai laikau tik del kvapo, man labai skaniai kvepia, laikas nuo laiko atsidarau ir uostau ax.gif

dabar naudoju Laboratoire Emeraude geli tiek pagyru jam isgirdau, bet man schmoll.gif jokio rezultato.

Noreciau, kad kremas drekintu, gerai susigertu. Tikslas - kad esamos rauksleles nepagiletu ir svarbiausia, kad neatsirastu nauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 12 08, 13:06)
merginos, gal zinote, kur dar be AN galima nusipirkti silko ir pantenolio?

AROMA-ZONE, prancuzija
QUOTE(dzemute @ 2010 12 08, 13:24)
Kur pigiausiai EA perkat?

Aromanatural
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 09 gruodžio 2010 - 00:10
QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 08, 17:28)
Skaitinėju aš Natuderm to dovanotino 'sos repair gel' sudėtį ir antru numeriu eina alcohol denat, nelabai gerietis, kaip suprantu?  g.gif Nerandu info kaip su parfum (fragrance)? Cosmetic check nurodytas puslapis man nieko neišmeta, kai įvedu parfum, o jo beveik visur yra..

Čia rasi atsakymą apie alkochol denat mirksiukas.gif

O dėl parfum, manau tą patė, ką iš FruitSalad -->

QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 08, 20:21)
Dažniausiai, bet mano supratimu BDIH sertifikatas (kurį turi Natuderm) neturėtų leisti sintetinių parfumų...



QUOTE(vilbur @ 2010 12 08, 21:32)
O šis sertifikatas toks iš patikimesnių? ax.gif

Aš BDIH labiau pasitikiu nei Ecocert smile.gif

QUOTE(Honey @ 2010 12 08, 21:41)
morkų sėklų first.gif

Pritariu, bet man ir rugiagėlių hidrolatas nuo jo neatsilieka wub.gif

QUOTE(Deissy @ 2010 12 08, 22:36)
Sedejau ir nagrinejau Benecos seseliu ir tuso sudeti.  Likau nustebus ir nusivylus, ypac seseliais. na dabar busiu pasimokius, kad pries perkant betokia nauja priemone lb atidziai isstudijuociau jos sudeti  doh.gif

O kas ten blogo tuose šešėliuose? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 08, 21:20)
as irgi turiu ta zeliuka ir mastau kur man ji panaudot, nes pagal paskirti nelabai yra kur, gal vietoj ranku kremo ?  g.gif

Po depiliacijos odai nuraminti galima.

QUOTE(Flos @ 2010 12 08, 21:25)
Jokio kvapo, šviesus.. o esu skaičius,kad lazdynų aliejus kvepia riešutais, yra rudas.

Kiek esu pirkusi lazdynų aliejų, tai jis nėra rudas, labiau geltonas, kaip ir dauguma aliejų. Ir kažkokio ryškaus riešuto kvapo neturi, irgi „aliejiškai“ kvepia. Pastaruosius kartus iš AN perku.

QUOTE(vilbur @ 2010 12 08, 22:32)
O šis sertifikatas toks iš patikimesnių? ax.gif

Mano požiūriu taip, aš juo pasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 09, 00:34)
dr. Hauschkos nepatiko, man per reibus, nesusigerdavo, aplink akis blizgedavo.


O kurį turėjai, tą tutelėj ar induke?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 09, 01:46)
O kas ten blogo tuose šešėliuose? unsure.gif

na labiausiai uzkliuvo sios medziagos: talc, silica, limonene, linalool, tin oxide.

gal merginos, kurios ismano galetu pakomentuoti? ax.gif
Atsakyti