Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 08, 18:28)
Skaitinėju aš Natuderm to dovanotino 'sos repair gel' sudėtį


as irgi turiu ta zeliuka ir mastau kur man ji panaudot, nes pagal paskirti nelabai yra kur, gal vietoj ranku kremo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 08, 19:03)
Ačiū wink.gif Tai jei prierašo nėra kad natūralus, tai reiškia sintetinis? Nes natuderm daugumoj produktų yra parfum (fragrance).

Dažniausiai, bet mano supratimu BDIH sertifikatas (kurį turi Natuderm) neturėtų leisti sintetinių parfumų...
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 12 08, 17:20)
sveikutes,

o kaip is AKOMA sitas My Webpage ? ax.gif

Šitas nekoks aliejus, rašo, kad jis expeller pressed, kiek pasidomėjau internete, tai didelio slėgio spaudimas, apdirbama gal aukšta temperatūra. Turiu būtent šį aliejų, tai nors ir nesu mačiusi tikro lazdyno riešutų aliejaus, bet supratau, kad jis ne toks.. Jokio kvapo, šviesus.. o esu skaičius,kad lazdynų aliejus kvepia riešutais, yra rudas.
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 08, 20:20)
as irgi turiu ta zeliuka ir mastau kur man ji panaudot, nes pagal paskirti nelabai yra kur, gal vietoj ranku kremo ?  g.gif

Aš taip ir naudosiu, vietoj kremo smile.gif Tik lėtai įsigeria ir labai limpa, bet vėliau visai nieko man pasirodė.

QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 08, 20:21)
Dažniausiai, bet mano supratimu BDIH sertifikatas (kurį turi Natuderm) neturėtų leisti sintetinių parfumų...

Tai ramuma tada. Einu dar paskaitinėsiu apie tai.
Atsakyti

QUOTE(Saphia @ 2010 12 08, 20:57)
Manau, kad nuo LL pudros man cia  ax.gif  vis gi netinka ji man, labai sausina oda, nebent vasara galeciau teptis... o gaila



QUOTE(Palomina @ 2010 12 08, 21:00)
man taip pat labai sausina oda mineraline pudra  drinks_cheers.gif  kiek esu bandziusi (bandziau net 3) visos sausino oda..

viskas aisku, ko man cia serpetoja aplink lupas ir nosi-as kelias savaites jau naudoju EM mineralinepudra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 13:44)
gal ir aplink spuogą pritepei? Ar tik ant paties spuogo?

ir aplink papuolė, aišku smile.gif
dabar jau biški geriau, bet dar raudona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 08, 21:58)
ir aplink papuolė, aišku  smile.gif
dabar jau biški geriau, bet dar raudona  smile.gif

susijautrino oda? o spuoga bent nugalabijai??smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 08, 13:42)
nusipirkau Natuderm sampuna.
ziuriu sudeti  sodium coco-sulfate, panarsau internete, tai pasirodo cia tik labai praskiestos SLS forma, taspats S... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Aš ir tą patį pastebėjau, be to jo yra ir ALVERDE šampūnuose

QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 13:47)

Yra Alverde tema, tenai pasiskaitinėk atsiliepimų, šiaip su ja viskas gerai, ekologiška, sertifikuota mirksiukas.gif
Ar tikrai tai tas pats SLS? g.gif Ne tik Naruderm, ir Alverde, ir Lavera šampūnai su sodium coco sulphate, nejaugi visi tuomet prifarširuoti š.. mirksiukas.gif

Dėkui, jau perskaičiau, tik norėjosi info išgirst iš labiau patyrusių 4u.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 08, 20:21)
Dažniausiai, bet mano supratimu BDIH sertifikatas (kurį turi Natuderm) neturėtų leisti sintetinių parfumų...

O šis sertifikatas toks iš patikimesnių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 15:51)
tada pildau atsakymą Märchen: ten naftos produktas, makadamijų aliejaus tikriausiai kažkur gale lašas įdėtas...

užtat koks pavadinimas gražus ir skambus - natural gi wub.gif biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 12 08, 17:59)
Koks hidrolatas labiausiai tinka sausai odai?  blush2.gif

morkų sėklų first.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 08, 20:57)
Kazkoks kosmaras, siaubingai issausejo veido oda, o butent kaktas, aplink lupas ir skruostai  blink.gif  kaukes darau veiek kas antra diena, tepu dr. Hauschka rose light, kuris labai gerai drekina, o oda ir toliau serpetoja.

Prisidedu prie išsausėjusių būrelio rolleyes.gif Kakta ir nosis pasidengusios šerpetojančiais odos lopinėliais, pudros išvis negaliu tept, net atrodo nekaip (apie mineralinės naudojimą net negalvoju dabar, nes ir vasarą ji man pasausina šiek tiek, bet tada lengviau susitvarkyt). Dabar, kol mėginu išsirinkti kaukę, tepu vakarais drėkinantį aliejų koncentratą ir su nerimu laukiu, kad tik vėl viskas vidiniu bėrimu nepasibaigtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 08, 22:50)
Prisidedu prie išsausėjusių būrelio rolleyes.gif Kakta ir nosis pasidengusios šerpetojančiais odos lopinėliais, pudros išvis negaliu tept, net atrodo nekaip (apie mineralinės naudojimą net negalvoju dabar, nes ir vasarą ji man pasausina šiek tiek, bet tada lengviau susitvarkyt). Dabar, kol mėginu išsirinkti kaukę, tepu vakarais drėkinantį aliejų koncentratą ir su nerimu laukiu, kad tik vėl viskas vidiniu bėrimu nepasibaigtų ax.gif



Man tas pats buvo gal pora savaičių. Siaubingai šerpetojo kakta ir nosis. Vos ne kasdien pylingą dariau, bet niekas negelbėjo schmoll.gif Bet beveik jokių odos priežiūros priemonių nekeičiau išskyrus Madara prausimosi putas pakeičiau Logona prausimosi pieneliu sausai ir jautriai odai (beje labai superinis thumbup.gif ). Na ir praėjo dabar savaime ax.gif Tai nežinau, gal čia oda nuo tų didelių šalčių taip sureagavo ir dabar prisitaikė g.gif Beje mineralinę naudoju, tai man trupučiuką sausina, bet užtepus pudrą papurškiu terminiu vandeniu, tai gaunasi beveik kaip krempudros efektas ir ne taip sausina bigsmile.gif Tik maskavimo man trūksta šiai pudrai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 08, 14:46)
2010 12 08 - 2010 12 14 Rimi 25% akcija Urtekram produkcijai  thumbup.gif

Merginos,o Urtekram produktai natūralūs? ar šampūnas nesausina plaukų,mano ir taip nėra riebūs,todėl ieškau produktų kas suteiktų plaukam lygumo,nesigarbanotų,kaip pašėlę..
Atsakyti