Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 15:51)
tada pildau atsakymą Märchen: ten naftos produktas, makadamijų aliejaus tikriausiai kažkur gale lašas įdėtas...


Ingredients: Dimethicone, Cyclomethicone, Tocopheryl Acetate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Limonene.

Bet tai aš nesuprantu, kodėl žmonės tokie naivūs ir patiklūs? Kodėl nenori savo galva vadovautis? Moka didžiausius pinigus už placebo efektą - vienam patiko, atseit padeda, visiems prisireikia. Pasakai, kad geriau nusipirk natūralų makadamijų aliejų, tai dar dunduke dėl natūralumo išvadina. doh.gif biggrin.gif Čia gi ir kaina didesnė (todėl turbūt "geresis") ir pakuotė patrauklesnė ir plius nemokama marketingo reklama jau veikia.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 08, 14:57)
Kodėl nenori savo galva vadovautis?


o gal jie galvų neturi? wink.gif Arba jų galvos "nepaveža" tiek informacijos wink.gif Arba gal nesvarbu, kuo teptis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 16:51)
tada pildau atsakymą Märchen: ten naftos produktas, makadamijų aliejaus tikriausiai kažkur gale lašas įdėtas...

Viskas aišku. Nors aš turėjau galvoj kitas priemones, t.y. ne patį aliejų, o tos firmos šampūnus, kaukes ir t.t. Bet, aišku, čia turbūt tas pats niekalas ir natūralumo bei efektyvumo tikėtis nereikia. Nors aprašo kaip visada gražiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,reikia jusu patarimo...Turiu tokia problemele su galvos oda,kai issiplaunu galva,ja man niesti...Itariu,kad gali but koks dermatitas...Koki nekenksminga sampuna galetumet patart? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 12 08, 16:03)
Sveikos,reikia jusu patarimo...Turiu tokia problemele su galvos oda,kai issiplaunu galva,ja man niesti...Itariu,kad gali but koks dermatitas...Koki nekenksminga sampuna galetumet patart? ax.gif

o kokiu siuo metu plaunat galva?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2010 12 08, 15:03)
Nors aš turėjau galvoj kitas priemones, t.y. ne patį aliejų, o tos firmos šampūnus, kaukes ir t.t.


kad ten net aliejumi negalima pavadinti, ten silikonų mišinys, kuris neriebindamas užpildo plauką, jį suglotnina. Tikriausiai tada, kai šitą cheminį mišinį kažkas išmąstė, nesugalvojo nieko originaliau, kaip tik pavadinti tai aliejumi, nors su natūraliu aliejumi ir jo poveikiu tai nieko bendro neturi smile.gif

gamintojas natūralumo nesiekia, abejoju, kad kitos priemonės bus ypatingos wink.gif


QUOTE(sriukis @ 2010 12 08, 15:03)
Itariu,kad gali but koks dermatitas...Koki nekenksminga sampuna galetumet patart? ax.gif


o kaip čia mes per kompiuterį galim nustatyti, kas individualiai jautrina tavo odą ir atitinkamai koks šampūnas būtų nekenksmingas??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 08, 16:10)
o kokiu siuo metu plaunat galva?

siuo metu plaunu is Loccitane sampunu, o siaip esu plovus ir su nizoraliu ir dar visokiais is vaistines,bet nepadeda...Tai gal sakau,koki is ekologisku ar naturaliu pabandyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 16:12)
kad ten net aliejumi negalima pavadinti, ten silikonų mišinys, kuris neriebindamas užpildo plauką, jį suglotnina. Tikriausiai tada, kai šitą cheminį mišinį kažkas išmąstė, nesugalvojo nieko originaliau, kaip tik pavadinti tai aliejumi, nors su natūraliu aliejumi ir jo poveikiu tai nieko bendro neturi smile.gif

gamintojas natūralumo nesiekia, abejoju, kad kitos priemonės bus ypatingos wink.gif
o kaip čia mes per kompiuterį galim nustatyti, kas individualiai jautrina tavo odą ir atitinkamai koks šampūnas būtų nekenksmingas??

rasydama nekenksminga sampuna,turejau minty - ekologiska ar naturalu koki... blush2.gif buvau pas gydytoja israse nizorali ir jis man visiskai nepadejo,dar labiau oda uzerzino. jau minejau,kad esu isbandziusi nemazai sampunu ir is vaistines,bet nepadeda. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 12 08, 16:23)
siuo metu plaunu is Loccitane sampunu, o siaip esu plovus ir su nizoraliu ir dar visokiais is vaistines,bet nepadeda...Tai gal sakau,koki is ekologisku ar naturaliu pabandyti mirksiukas.gif
Papildyta:

rasydama nekenksminga sampuna,turejau minty - ekologiska ar naturalu koki... blush2.gif buvau pas gydytoja israse nizorali ir jis man visiskai nepadejo,dar labiau oda uzerzino. jau minejau,kad esu isbandziusi nemazai sampunu ir is vaistines,bet nepadeda. schmoll.gif

kad jusu visi sampunai, parabeniniai, naftiniai ir xemikaliniai (vaistinese taip pat naftinius parduoda)Nizoralis-vien xemija, kur gi ta oda neisijautrins. Pirkit koki svelnu naturalu ir i sauja (i sampuna) palasinkit kelis lasus arbatmedziu eterinio aliejaus , jis nuima niezejima, dal lyg rozmarinu ea padeda (Satura, pataisyk) Man obuoliu actas padejo niezejima nuimti (actas skiestas vandeniu)
Galvos niezejima ne vien sampunai gali kelti. Plauku laka purskiate? balzamas, kondicionierius, kvepalai. O gal oda labai issausejusi, tai ir niezti, reikia aliejiniu laukiu galvos odai ir t.t. Cia kompleksiskai reikia griebtis, bet po vieno plovimo naturalia priemone, tikrai nepraeis niezejimas, reikia laiko. As kelis menesius kankinausi, bet atsikraciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 08 gruodžio 2010 - 15:35
QUOTE(sriukis @ 2010 12 08, 15:23)
rasydama nekenksminga sampuna,turejau minty - ekologiska ar naturalu koki... blush2.gif


bet oda gali sujautrėti ir dermatitas atsirasti nuo BET KO. Tebūnie geriausias šampūnas, bet jei jame bus alergenas, baigsis taip pat....

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 08, 15:32)
dal lyg rozmarinu ea padeda (Satura, pataisyk)


kad levandų sakyčiau smile.gif

in general galima pasiūlyti pereiti per eko parduotuves ir pasižiūrėti, kas yra siūloma vaikams. Gamintojai jiems tikrai turi šampūnų - štai ir pasiūlytų kokį ypatingai švelnų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 16:37)
bet oda gali sujautrėti ir dermatitas atsirasti nuo BET KO. Tebūnie geriausias šampūnas, bet jei jame bus alergenas, baigsis taip pat....
kad levandų sakyčiau smile.gif

in general galima pasiūlyti pereiti per eko parduotuves ir pasižiūrėti, kas yra siūloma vaikams. Gamintojai jiems tikrai turi šampūnų - štai ir pasiūlytų kokį ypatingai švelnų smile.gif

pigiausias, sakyciau, Urtekram bekvapis arba vaikams
Atsakyti
sveikutes,

o kaip is AKOMA sitas My Webpage ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 16:37)
bet oda gali sujautrėti ir dermatitas atsirasti nuo BET KO. Tebūnie geriausias šampūnas, bet jei jame bus alergenas, baigsis taip pat....
kad levandų sakyčiau smile.gif

in general galima pasiūlyti pereiti per eko parduotuves ir pasižiūrėti, kas yra siūloma vaikams. Gamintojai jiems tikrai turi šampūnų - štai ir pasiūlytų kokį ypatingai švelnų smile.gif


As nzn ar man dermatitas,tiesiog pati pagalvojau,kad gali taip buti. na bent jau is pasiskaitinejimu sprendžiu mirksiukas.gif o siaip manau,jog pabandyti verta ir be to nebenoriu i savo oda kist visoki slamsta ax.gif
Atsakyti