Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(mikolaitiene @ 2010 12 08, 10:40)
Sveikos. gavau ir aš savo pirmas prekes. Išplovus galvą, suaktivėjo seborėja rolleyes.gif Plaukus gal ir gerai išplovė, bet jie sausi kaip šiaudai ir kieti. Nors mano ir labai pažeisti, bet vis vien nepatiko
http://www.ekolinija...ojoba-400ml.jpg


QUOTE(Etama @ 2010 12 08, 11:58)
Nuo fin sampunu daug kam pleiskanu atsirado ir pan. tikrai yra geresniu variantu smile.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi turiu šitą "džiaugsmą", FIN šampūnas kažkaip visai nevilioja, tikrai yra geresnių alternatyvų.
Atsakyti
į paštą reik, į biblę reik, jau su pudra sėdžiu.
maitinamojo kremo neturiu. O kaukes naudoju tik molį ir chemikalinę drėkinančią, nemanau, kad padės. Arbatmedžio aliejaus turiu g.gif
man molis kaip kaukė labai patinka, tik ne raudonas, bet nakčiai daugiau nedėsiu biggrin.gif

skaičiau Paulos psl., kad jei veidą vedžiojat su leduku, tai tą geriau daryt per marlę ar ploną medžiagą, bet ne tiesiogiai ant odos.
Atsakyti
merginos, gal zinote, kur dar be AN galima nusipirkti silko ir pantenolio?
[/quote]
Atsakyti
Sveikos. Gal galit pasidalinti nuomone apie ALVERDE kosmetiką? Ar reikia atidžiau studijuoti sudėtį, ar ji yra patikima? Ačiū kas nepatingės parašyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 08, 13:04)
į paštą reik, į biblę reik, jau su pudra sėdžiu.
maitinamojo kremo neturiu. O kaukes naudoju tik molį ir chemikalinę drėkinančią, nemanau, kad padės. Arbatmedžio aliejaus turiu g.gif
man molis kaip kaukė labai patinka, tik ne raudonas, bet nakčiai daugiau nedėsiu  biggrin.gif

skaičiau Paulos psl., kad jei veidą vedžiojat su leduku, tai tą geriau daryt per marlę ar ploną medžiagą, bet ne tiesiogiai ant odos.

Netepk arbatmadžio ir kokio kito EA, gali tik dar labiau pasausinti ir įjautrinti, vakare jei turi natūraliu jogurtu geriau patapšnok mirksiukas.gif

Pas ką kapiliarai arti odos paviršiaus ledas iš viso nerekomenduojamas, daugiau žalos nei naudos galima prisidaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Kur pigiausiai EA perkat?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 13:58)
Reikia kuo mažiau dabar lysti prie tų vietų, jei yra galimybė tai nesipudruoti net šiandien, o drėkinantis arba maitinantis kremukas toms vietoms yra tiesiog būtinas(nebūtina tepti pačio spuogeli, tik paraudusią odą apie jį), nes čia yra stiprus nusausinimas, už tai ir paraudo.
Verdiktas: jei jautri oda geriau tokių ilgalaikių bandymų nedaryti!


tai stai kodel pas mane dar ir paraude apie spuogus g.gif o vargeli...

o jei oda tempia,tai cia reiskia kad dregmes truksta?? nes pradejo tempt.. bet naudoju ir krema (argital su eziuole) ir hidrolata (rugiageliu),tai negi gali trukt dregmes? o gal cia del prausimosi rasulu gali taip but g.gif vis purskiu purskiu hidrolata,bet nepadeda.. g.gif
Atsakyti
nusipirkau Natuderm sampuna.
ziuriu sudeti sodium coco-sulfate, panarsau internete, tai pasirodo cia tik labai praskiestos SLS forma, taspats S... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 08 gruodžio 2010 - 13:43
QUOTE(dzemute @ 2010 12 08, 14:24)
Kur pigiausiai EA perkat?

aš perku čia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 08, 13:04)
nakčiai daugiau nedėsiu  biggrin.gif


gal ir aplink spuogą pritepei? Ar tik ant paties spuogo?

QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 13:13)
vakare jei turi natūraliu jogurtu geriau patapšnok mirksiukas.gif


man nuo molio nieko, užtat kažko jogurto oda nemėgsta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 08, 13:27)
o jei oda tempia,tai cia reiskia kad dregmes truksta?? nes pradejo tempt.. bet naudoju ir krema (argital su eziuole) ir hidrolata (rugiageliu),tai negi gali trukt dregmes? o gal cia del prausimosi rasulu gali taip but g.gif  vis purskiu purskiu hidrolata,bet nepadeda.. g.gif

Taip, jei tempia, vadinasi trūksta drėgmės, visi moliai ją tikrai šiek tiek sausina. Man patinka Argitulbo, nes jis su visokiais aliejukais paruoštas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilbur @ 2010 12 08, 13:13)
Sveikos.  Gal galit pasidalinti nuomone apie ALVERDE kosmetiką? Ar reikia atidžiau studijuoti sudėtį, ar ji yra patikima? Ačiū kas nepatingės parašyt  4u.gif

Yra Alverde tema, tenai pasiskaitinėk atsiliepimų, šiaip su ja viskas gerai, ekologiška, sertifikuota mirksiukas.gif

QUOTE(Deissy @ 2010 12 08, 13:42)
nusipirkau Natuderm sampuna.
ziuriu sudeti  sodium coco-sulfate, panarsau internete, tai pasirodo cia tik labai praskiestos SLS forma, taspats S... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ar tikrai tai tas pats SLS? g.gif Ne tik Naruderm, ir Alverde, ir Lavera šampūnai su sodium coco sulphate, nejaugi visi tuomet prifarširuoti š.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 gruodžio 2010 - 13:49
QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 14:47)
Taip, jei tempia, vadinasi trūksta drėgmės, visi moliai ją tikrai šiek tiek sausina. Man patinka Argitulbo, nes jis su visokiais aliejukais paruoštas smile.gif
Papildyta:

Yra Alverde tema, tenai pasiskaitinėk atsiliepimų, šiaip su ja viskas gerai, ekologiška, sertifikuota mirksiukas.gif
Ar tikrai tai tas pats SLS? g.gif Ne tik Naruderm, ir Alverde, ir Lavera šampūnai su sodium coco sulphate, nejaugi visi tuomet prifarširuoti š.. mirksiukas.gif

na nzn kaip cai yra, tik skaitineju apie sia medziaga kas parasyta ax.gif ir radau tokios info.
Atsakyti