Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Saphia @ 2010 12 07, 23:00)
man ziama panasia  doh.gif  siltuoju metu laiko mano oda misri, dregmes labai netruksta, na bet ziema, kazkoks kosmaras. Labai issauseja.

Man vienintelis kremas, kuris ir drekina ir ramina veido oda yra
dr. Hauschka rose light
daug kremu isbandziau, bet ziema, tik sis kremas mane gelbeja.


As taip pat siuo metu si kremuka naudoju (Mano oda misri bei labai jautri). Tikrai geras, bet man noretusi sunkesnio. o kai riebesni pradedu naudot kisasi poros. Uzdaras ratas gaunasi smile.gif
Dar noriu pasidziaugti, kad susidraugavau su zaliu moliu(praskiedziu baziniu kokiu nors aliejumi+nerolio hidrolatas, nes vienas molis per stiprus man), darausi karta i savaite kauke, katais ant probleminiu vietu uzdedu ir dazniau. Labai pagerejo odos bukle, tapo skaistesne. Net koleges nustebo, sako cia tu taip su savo ekologiskais produktais pasidarai?!
Atsakyti
Sveikos. gavau ir aš savo pirmas prekes. Išplovus galvą, suaktivėjo seborėja rolleyes.gif Plaukus gal ir gerai išplovė, bet jie sausi kaip šiaudai ir kieti. Nors mano ir labai pažeisti, bet vis vien nepatiko
http://www.ekolinija...ojoba-400ml.jpg
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ką rekomenduotumėt nuo strijų? Laukiuosi, 5 mėnesiukas, gal reikia pradėt kažką naudot g.gif Turiu jų nuo pirmo nėštumo, norėčiau, kad daugiau neatsirastų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikolaitiene @ 2010 12 08, 09:40)
Sveikos. gavau ir aš savo pirmas prekes. Išplovus galvą, suaktivėjo seborėja rolleyes.gif Plaukus gal ir gerai išplovė, bet jie sausi kaip šiaudai ir kieti. Nors mano ir labai pažeisti, bet vis vien nepatiko
http://www.ekolinija...ojoba-400ml.jpg

Nuo fin sampunu daug kam pleiskanu atsirado ir pan. tikrai yra geresniu variantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2010 12 08, 10:20)
Sveikos  4u.gif
Ką rekomenduotumėt nuo strijų? Laukiuosi, 5 mėnesiukas, gal reikia pradėt kažką naudot  g.gif  Turiu jų nuo pirmo nėštumo, norėčiau, kad daugiau neatsirastų  blush2.gif

Wijokle, man tai neaktualu, nelabai ir sekiau komentarus šita tema, bet pamenu yra Weleda aliejukas nuo strijų. Tačiau nei viena priemonė negarantuoja, kad strijų neatsiras, pati turbūt žinai smile.gif Galima vadovautis principu tiesiog nuolat tepliotis odą aliejukais, sviestmedžiu, padedant jai išlikti elastinga.
Atsakyti
prisidirbau su moliu sad.gif
dėjau ant spuogų per naktį gasulo molį. Ryte tose vietose raudonos dėmės, aišku molis nenubirėjo, kaip Nidulia ir žadėjo, bet dbr mano žandas atrodo kaip guminių kulkų gavęs į kelias vietas doh.gif
kaip galvojat kada praeis? sad.gif
Atsakyti
gal sausą nuimti bandei? unsure.gif Nepatinę?

per dieną turėtų praeiti smile.gif
Atsakyti
ne, sausą be šansų, mirkiau su vandeniu, kol galėjau lengvai nuvalyt smile.gif neištinę, tik kad labai raudona, galvojau spuogai arba sulįs, arba išlįs, o jie nei pirmyn, nei atgal doh.gif
tikiuos, kad praeis ax.gif
Atsakyti
praeis, ledukais kokiais pabandyk pavažinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 08, 12:00)
prisidirbau su moliu sad.gif
dėjau ant spuogų per naktį gasulo molį. Ryte tose vietose raudonos dėmės, aišku molis nenubirėjo, kaip Nidulia ir žadėjo, bet dbr mano žandas atrodo kaip guminių kulkų gavęs į kelias vietas  doh.gif
kaip galvojat kada praeis? sad.gif

Man irgi netinka spuogų džiovinimas moliu, nes problemos nepanaikina rolleyes.gif
Kokiu maitinanančiu kremuku lengvai patapšnočiau tose vietose arba tamanų al. 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 12:30)
praeis, ledukais kokiais pabandyk pavažinėti smile.gif

Žinok gal geriau nežaisti su ledu, ne visiems jis tinka, gali tik dar labiau įerzinti odelę rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 gruodžio 2010 - 12:43
gali būti drinks_cheers.gif Man tai padeda smile.gif Abejoju, kad ji teps maitinančiu kremuku... Va, dar galima laiko patikrintą kaukę uždėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 08, 12:51)
gali būti  drinks_cheers.gif Man tai padeda smile.gif Abejoju, kad ji teps maitinančiu kremuku... Va, dar galima laiko patikrintą kaukę uždėti  bigsmile.gif

Reikia kuo mažiau dabar lysti prie tų vietų, jei yra galimybė tai nesipudruoti net šiandien, o drėkinantis arba maitinantis kremukas toms vietoms yra tiesiog būtinas(nebūtina tepti pačio spuogeli, tik paraudusią odą apie jį), nes čia yra stiprus nusausinimas, už tai ir paraudo.
Verdiktas: jei jautri oda geriau tokių ilgalaikių bandymų nedaryti!
Atsakyti