Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(shopingas @ 2010 12 07, 16:47)
Aciu  4u.gif
Sausa, bet su juo atrodo puikiai jauciasi. Noriu naudot, kad pabalintu veiduka.... Bet ziuresiu dar. Reikes pabandyt su citrinu EA - papildomai bus balinimas. ax.gif


mano oda normali i jautruma, tai man asmeniskai siuo metu nerolio aleksyras ne pakankamai drekina (pajauciau tik panaudojus gera savaite), tai atidejau ji vasarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 07, 21:43)
mano oda normali i jautruma, tai man asmeniskai siuo metu nerolio aleksyras ne pakankamai drekina (pajauciau tik panaudojus  gera savaite), tai atidejau ji vasarai  ax.gif

as tai sakyciau (cia skirta visoms (naujokems) kas sumaste naudot vietoj kremu aliejus), kad ziemos metu ne pats geriausias metas pradeti naudoti vien tik aliejus.. reikia ir kremo, nes kitaip issisauses oda ir sakysit, kad sh.. aliejai ir panasiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 gruodžio 2010 - 21:09
QUOTE(Palomina @ 2010 12 07, 22:02)
as tai sakyciau (cia skirtas visoms (naujokems) kas sumaste naudot vietoj kremu aliejus), kad ziemos metu ne pats geriausias metas pradeti naudoti vien tik aliejus.. reikia ir kremo, nes kitaip issisauses oda ir sakysit, kad sh.. aliejai ir panasiai..


esu naudojus ir subalansuota ekologiska alieju misini veidui is KN ir kt aliejuku, bet vistiek vien tik aliejaus mazai, galvojau cia mano oda tokia ax.gif

dar sorry kad ne i tema, bet prie kosmetikos gamintoju nerandu temos apie Natuderm kosmetika, gal kuri esat maciusi ar galetumet imest nuorodele? o gal is tiesu nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 07 gruodžio 2010 - 21:20
dar parasysiu MB atsiliepumus apie Weleda krema skutimuisi ir Feniqia muilo pasta skutimuisi..
Sake, kad abi priemones geros, patiko smile.gif Nei viena, nei kita priemone nedirgina odos, gerai putoja, peiliukas slysta taip pat gerai.. vertos demesio priemones thumbup.gif
dar sake, kad Weleda skutimosi kremas greiciau naudojasi, nei Feniqia muilo pasta..
kvapai patiko abieju.. Weleda kvepia levandom, o Feniqia - rozmarinais..
Atsakyti
MB dabar taip pat naudoja Weledos losjona po skutimosi, sake geresnio gyvenime nera turejes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 07, 22:24)
MB dabar taip pat naudoja Weledos losjona po skutimosi, sake geresnio gyvenime nera turejes  biggrin.gif

cia ta kur kaip tonikas? MB irgi naudoja, bet sake, kazkiek pasausina oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 12 07, 22:28)
cia ta kur kaip tonikas? MB irgi naudoja, bet sake, kazkiek pasausina oda  g.gif


Va sitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 07, 22:33)

aaaa.. MB va toki naudoja..
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 07, 21:33)

MB brangusis taip pat šitą labai giria, sakė kai baigs tik tokį vėl pirks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 07, 12:19)
Jau nebežinau, ką daryti su veidu, prasidėjo šildymas, oda išsausėjo, o beria siaubingai...


man ziama panasia doh.gif siltuoju metu laiko mano oda misri, dregmes labai netruksta, na bet ziema, kazkoks kosmaras. Labai issauseja.

Man vienintelis kremas, kuris ir drekina ir ramina veido oda yra
dr. Hauschka rose light
daug kremu isbandziau, bet ziema, tik sis kremas mane gelbeja.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 07, 23:00)
Man vienintelis kremas, kuris ir drekina ir ramina veido oda yra
dr. Hauschka rose light
daug kremu isbandziau, bet ziema, tik sis kremas mane gelbeja.


Nusipirkau mėginuką, kažkaip visai nieko ypatingo nepastebėjau. Bet šiaip fainas vien dėl to, kad labai lengvas.

Norėjau paklausti, kas tas GNLD? blink.gif

Jų puslapyje rašoma skambiai:
"Visi GNLD produktai yra natūralūs, organiški, netoksiški, nekenksmingi aplinkai,
biologiškai suyrantys, efektyvūs ir kokybiški."

Ai, nu jau pažiūrėjau produktų sudėtis, eilinis š, nesupratu, kaip jiems liežuvis apsiverčia taip rašyti. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 08 gruodžio 2010 - 00:35
QUOTE(Palomina @ 2010 12 07, 22:02)
as tai sakyciau (cia skirta visoms (naujokems) kas sumaste naudot vietoj kremu aliejus), kad ziemos metu ne pats geriausias metas pradeti naudoti vien tik aliejus.. reikia ir kremo, nes kitaip issisauses oda ir sakysit, kad sh.. aliejai ir panasiai..


As kremo netepu tik po aliejinio prausimosi - tada tik eliksyro kokio ir viskas. Man pakanka iki ryto. O visais kitais atvejais butina aliejus+kremas (na nebent vienetiniai atvejai kada tik aliejus). Kazkada seniai seniai teko apie naturaluma isgirst ir pirmas bandymas buvo aliejus (atrodo migdolu) - bandziau makiaza valytis ir oda vietoj kremo tepliot doh.gif Tai tik dar labiau nusausejo, nuserpetojo ir tt - mano tokia oda seniau ir budavo, kad megdavo paserpetot, tai po to ir meciau aliejus ilgam, nes glavojau, kad tikras s.... (dabar jau tik laaabai retais atvejais koki karteli per metus ar du)...
Atsakyti