Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Katherina @ 2010 12 07, 12:46)
Ar skaistina nors kiek? biggrin.gif Nes mano oda tai tikrai probleminė, giluminiai spuogai  doh.gif
O kai pasausina, ką naudojate tada? Nes aš turiu dar su ežiuole kremuką, bet man atrodo, kad oda prie jo priprato nebėra tokio pirminio efekto, kaip buvo...
Gal galite parašyti, ką naudojate savo odai, nes kaip suprantu, mūsiškės panašios.
Aš iš Vilniaus, galvoju "žalia žalia" įsigyti pabandymui

Per mažai naudojau, kad pasakyčiau dėl skaitinimo... Turėjau nupilto prausiklio į buteliuką, bet teko perleisti sesei. O paskui nebuvo jo pirkt. Dabar nusipirkau, bet išsivežė kita sesė biggrin.gif Tai nepakomentuosiu, nors stebuklų nesitikėčiau smile.gif

Man ežiuolės labiau patiko nei varnalėšų, bet jį irgi išsivežė lotuliukas.gif

Kaip rašiau, man neišsausino Argital kremai odos, kaip kitoms. Bet tokiu atveju tepčiausi Ciel d'Azus aloe kremu arba Argital drėkinančiu rožių kremu.

Aš šiuo metu prausiuosiu DG muilu su anglimi, pakaitom su karšto aliejaus masažiukais (čia vakaro prausimas). Tada pasipuršiu laukinių morkų sėklų hidrolatu, kuris pagerintas šilkais, glicerinais, pantenoliu ir pan. Nakčiai dažniausiai vadovaujuosi principu netepti niekuo, kad oda pati regeneruotųsi. Bet dabar šildymo sezonu kartais pasitepu Ciel d'Azur aloe kremu arba nerolio eliksyru.

Ryte prausiuosi tik vandeniu, žiemai naudoju Burts Bees Carrot Day kremą - jis riebus, tinkamas šalčiams. Kai mažesni šalčiai - tepsiu vėl varnalėšų kremą. Beje, kremus tepu ant drėgnos veido odos 4u.gif Taip pat darausi namudines kaukes su moliais, arba iš vaisių miltelių. Žiūrint kokio poveikio noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 14:04)
Per mažai naudojau, kad pasakyčiau dėl skaitinimo... Turėjau nupilto prausiklio į buteliuką, bet teko perleisti sesei. O paskui nebuvo jo pirkt. Dabar nusipirkau, bet išsivežė kita sesė  biggrin.gif Tai nepakomentuosiu, nors stebuklų nesitikėčiau smile.gif

Man ežiuolės labiau patiko nei varnalėšų, bet jį irgi išsivežė  lotuliukas.gif

Kaip rašiau, man neišsausino Argital kremai odos, kaip kitoms. Bet tokiu atveju tepčiausi Ciel d'Azus aloe kremu arba Argital drėkinančiu rožių kremu.

Aš šiuo metu prausiuosiu DG muilu su anglimi, pakaitom su karšto aliejaus masažiukais (čia vakaro prausimas). Tada pasipuršiu laukinių morkų sėklų hidrolatu, kuris pagerintas šilkais, glicerinais, pantenoliu ir pan. Nakčiai dažniausiai vadovaujuosi principu netepti niekuo, kad oda pati regeneruotųsi. Bet dabar šildymo sezonu kartais pasitepu Ciel d'Azur aloe kremu arba nerolio eliksyru.

Ryte prausiuosi tik vandeniu, žiemai naudoju Burts Bees Carrot Day kremą - jis riebus, tinkamas šalčiams. Kai mažesni šalčiai - tepsiu vėl varnalėšų kremą. Beje, kremus tepu ant drėgnos veido odos  4u.gif  Taip pat darausi namudines kaukes su moliais, arba iš vaisių miltelių. Žiūrint kokio poveikio noriu smile.gif

Na, aš ir viską darau, bet nei velnio niekas nepadeda.. Pradedu įtarti, kad turiu veido erkutę, man atrodo, reikia eit išsitirt, tik prirašys aišku, visokių š...

Gal "Argitulbo" esat naudojusi? Atsimenu, lyg neblogi atsiliepimai buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 07 gruodžio 2010 - 13:20
QUOTE(AZURA @ 2010 12 06, 23:57)
ar Vilniuje yra kur pirkti mazu pakuociu (miniuku) Laveros mangu, roziu sampunu ir kaukiu? 4u.gif

maciau mindaugo maximoj damodaroj.
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 07, 13:10)
Na, aš ir viską darau, bet nei velnio niekas nepadeda.. Pradedu įtarti, kad turiu veido erkutę, man atrodo, reikia eit išsitirt, tik prirašys aišku, visokių š...

4u.gif Jei įtariat, būtinai išsitirkit. O gal jos visai nebus? wink.gif

Beje, mane giluminiai užkamuoja, kai valgau šlamštą. Turiu potraukį riebiam, nesveikam maistui, tai ojoj kaip ant veido pasimato, kai neatsispiriu norams...

O dar ir giminėj visos damos turi tą pačią problemą su bėrimu, kurią sieja medikai su hormoniniu sutrikimu. Todėl jaunesnės išbertos visos būna, o vėlesniam amžiuj moteriškos operacijos

Dėl kremo - aš Kaune, tai nebent turit kas paimtų to kremuko, nupilčiau - vis tiek nesunaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 12:25)
Varnalėšų kremas daugumai naudojusių sukėlė bėrimus, dažnu atveju giluminius.

Aš turiu našlaitės kremo pasibandymams pasiėmus. Visą praėjusią savaitę juo tepiausi veidą ir savaitgalio gale tiek prišoko giluminių spuogų ant kaktos, kad ne tas žodis doh.gif Aš net nelinkusi į tokius, tik pms'inius biggrin.gif Negi ir man nuo Argital kremo bėrimas pasireiškė, nors aš jį ir anksčiau panaudodavau, tokio poveikio nebuvo. Iš kitos pusės nieko iš priemonių nekeičiau. Bet man Argital labai patinka vis tiek rolleyes.gif

QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 13:04)
O paskui nebuvo jo pirkt. Dabar nusipirkau, bet išsivežė kita sesė  biggrin.gif

Kur radai? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, atėjau pasilabinti ir papasakoti apie savo ir mb naudojamas naująsias priemones.

[B]AO kremas po skutimosi (vyrams) - mb kvapas per stiprus ir ne labai patiko...
AO kremas veidui (vyrams) - taip pat užkliuvo kvapas ir šiaip ne labai...
Lavera men SPA aqua dušinė - skystoka, visai neskalsi, tą patį galiu pasakyti ir apie savąją lavera dušinę ir dar pridėt galiu, kad sausina odą...

Ciel D'Azur Veido kremas su 30% natūraliu alaviju - ir man, ir mano vyrui tikrai patiko, priekaištų beveik jokių, gal tik kad trumpai galioja ir nėra labai skalsus, nemažai vienu paspaudimu išsispaudžia, na bet tai "labai mažas kabliukas". Susigeria greit, nepalieka plėvelės efekto (jei taip galima išsireikšti), oda pamaitinta ir kartu jokio riebaliuko nematyt thumbup.gif

Pradėjau naudoti Speick deziką - pradžioje kvapas kiek erzino, bet greit pripratau. ir kągi, dar ne labai garsiai, bet panašu, kad jau galiu džiūgautiiiii, radau ekologišką deziką, kuris pateisino mano lūkesčius. Esu iš tų, labiau prakaituojančių, ypač dabar, kai dar hormonai po gimdymo tvarkosi. Dedu +

Natuderm anti fett šampūnas nėra labai blogas, bet tikrai neskirčiau pirmos vietos. Nelabai jis mano plaukams patinka, labai stipriai sausina, tad truputi patobulinau pripildama molio ir graikinių riešutų aliejuko smile.gif Dabar mano plaukai po plovimo blizga thumbup.gif Bet būtinai reikia ir kondicionieriaus.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 07, 13:27)
Aš turiu našlaitės kremo pasibandymams pasiėmus. Visą praėjusią savaitę juo tepiausi veidą ir savaitgalio gale tiek prišoko giluminių spuogų ant kaktos, kad ne tas žodis doh.gif Aš net nelinkusi į tokius, tik pms'inius biggrin.gif  Negi ir man nuo Argital kremo bėrimas pasireiškė, nors aš jį ir anksčiau panaudodavau, tokio poveikio nebuvo. Iš kitos pusės nieko iš priemonių nekeičiau. Bet man Argital labai patinka vis tiek rolleyes.gif
Kur radai? bigsmile.gif

Man tik nuo valomojo su varnalėšom bėrimas buvo smile.gif Nei nuo našlaičių, nei nuo ežiuolės taip neatsitiko. O tau nesausina odos Argital kremai? 4u.gif Tiesa, bandei Argital rožių? biggrin.gif Man jis fantastiškas, tokią matinę veido odą palieka wub.gif

Stepono g., kai Vilniuj darbo reikalais lankiausi smile.gif
Atsakyti
O sakykite, gal bandete kuri nors Alva kompaktine pudra, su sviesa atspindinciom dalelem? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 13:44)
O tau nesausina odos Argital kremai?  4u.gif  Tiesa, bandei Argital rožių? 

Nesausina, bet kai užsitepu našlaičių kremą po kažkiek laiko jaučiasi toks odos tempimas, bet ne tai, kad būtų sausa, bet lyg temptų ir lygintų odą biggrin.gif Paskui praeina... Man šitą kremuką Elytė pasiūlė kai pas ją lankiausi, aišku siūlė du variantus, ėmiau našlaites, nes kvapas priimtinesnis buvo smile.gif Rožių kremuko mažą tūbelę turiu, bet jis man toks riebus pasirodė, aš jį kartais vietoj maitinančios kaukės užsitepu ax.gif Gal reikės pabandyti grikio dydžio kruopelytę užsitepti kaip kremą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 12 07, 10:32)
naudoti krutines ar nugaros masazui, nerolis puikiai mazina itampa, veikia raminanciai 4u.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 12 07, 10:33)
tavo oda sausa? Jis šiaip labiau riebesnėms odoms smile.gif Kol kas jį atidėk, niekas varu neverčia tuojau pat sunaudoti, o uoslė su laiku keičiasi. Kad būtų skaniau, gali įsilašinti ko nors iš giminingų EA - apelsino, citrinos smile.gif


Sausa, bet su juo atrodo puikiai jauciasi. Noriu naudot, kad pabalintu veiduka.... Bet ziuresiu dar. Reikes pabandyt su citrinu EA - papildomai bus balinimas. ax.gif
Atsakyti
tik iš vakaro taip, o ne ryte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 13:25)
Varnalėšų kremas daugumai naudojusių sukėlė bėrimus, dažnu atveju giluminius. Manęs tai neišgąsdino, naudojau toliau. Jei jau kremas valantis, tai tegul ir valo. Po kiek laiko praėjo tie bėrimai, oda graži buvo. Taip pat daugumai merginų jis pasausino veidą. Man ne. Dabar kurį laiką nenaudojau, nes dėl alergijos nenaudojau nieko, o atėjus šalčiams naudoju riebesnį kremą. Iš esmės užskaitau, man tiko ir patiko. Katherina, iš kur esate? Galėčiau nupilti pabandymui. Nes jei daugumai sausino, gali sausinti ir Jums.
Prausiklis - vienareikšmiškai išgirtas, man jis tobulas, gerai nuplauna, skaniai kvepia, yra labai skalsus - su lašu nusiprausiu. Todėl dažnai būna sunku gauti jo įsigyti  biggrin.gif O po jo man vis tiek reikėdavo kažko odai - pagerinto hidrolato dažniausiai.


As naudoju drekinama maitinama Argital. Siaip patinka, bet smakra man nuo jo paberia, nors smakra tik jau ant galo perbraukiu, kai krem jau beveik nelike ant ranku g.gif NA ta vieta pas mane labiausiai pasikisusiom porom ax.gif
Atsakyti