Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

ar Vilniuje yra kur pirkti mazu pakuociu (miniuku) Laveros mangu, roziu sampunu ir kaukiu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 06 gruodžio 2010 - 23:33
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 06, 23:57)
ir man su arbata, pienu , as ir viena ciulpiu, jei gerkle persti:) tu vaikams, palydziusi, su meduciu sumaisyk, kad saldu butu, tai ir ciulps:)
dedi i arbata karsta, as atsikandi ir uzgeri arbata?


gera ideja su medum smile.gif
atsikandu ir uzgeriu. Istirpe riebalai arbatoje man kazkaip ne taip gardziai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2010 12 06, 23:57)
ar Vilniuje yra kur pirkti mazu pakuociu (miniuku) Laveros mangu, roziu sampunu ir kaukiu? 4u.gif

Laveros roziu kauke veidui, tikrai yra, bent jau Madoje yra
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 07, 00:04)
Laveros roziu kauke veidui, tikrai yra, bent jau Madoje yra


turejau omeny Laveros roziu ir mangu plauku kaukes smile.gif
Atsakyti
Ateinu pasiguosti ir pasiskusti JMO sampunu

man nuo jo baisiai niezti galva. Ir tikrai nuo jo, nes ploviau galva 4 kartus ir kaskart po plovimo niezejo galva. Manau, kad issausina galvos oda. Be to ir plaukus labai issausina.
Gal riebiems plaukams ir tikru, bet mano plaukai sausi, ties saknim greiciau susiriebaluoja. Maniau, kad pagaliau isspresiu sia problema, bet jauciu, kad neisnaudosiu viso buteliuko verysad.gif
Atsakyti
Isbandziau nerolio eliksyra is KN - visgi is buteliuko man skaniau jis kvepia, o ant veido uztepus, tai taip nekaip..... blush2.gif Netgi nelabai malonus man tas kvapas. Vakar aliejumi prausiausi, tai paskui neroli isbandziau, o kadangi nepatiko kvapas po to ir ilgai ji jauciau, tai dar vaniles eliksyro pasitepiau... Siandien paprastai po visu prausimusi nerolio eliksyru pasitepiau ir dar kremu, kad maziau jausciau. Galvoju gal priprasiu prie kvapo per laika.... g.gif

O jei kartais nepriprasciau, kur sunaudot butu galima ta eliksyra? Kunui? Voniai? Naudot kaip paprasta alieju?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 07, 05:14)
O jei kartais nepriprasciau, kur sunaudot butu galima ta eliksyra? Kunui? Voniai? Naudot kaip paprasta alieju?

naudoti krutines ar nugaros masazui, nerolis puikiai mazina itampa, veikia raminanciai 4u.gif

Saphia jei tau netiko, manau mielai priglausciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 12 06, 19:53)
nepazeista lupos dali uriagne vazelinu,


čia kalbama apie natūralios kosmetikos gamintojus smile.gif

QUOTE(shopingas @ 2010 12 07, 05:14)
Galvoju gal priprasiu prie kvapo per laika....  g.gif


tavo oda sausa? Jis šiaip labiau riebesnėms odoms smile.gif Kol kas jį atidėk, niekas varu neverčia tuojau pat sunaudoti, o uoslė su laiku keičiasi. Kad būtų skaniau, gali įsilašinti ko nors iš giminingų EA - apelsino, citrinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2010 12 06, 16:25)
Na tokie dalykai Eurokos neprideda geros reputacijos...
O kaip nusipirktos priemones, kaip duske, kaip kremas? iki kada akcija?

Aš pirkau alyvuojių ir šaltalankių dušo želes. Jos daugiau vyrui komandiruotėms, nes jis pas mane daug keliauja, o mūsų įprastinės duškės po 500 ml arba net 1 L. Todėl kol kas jokių atsiliepimų nėra smile.gif. O už 1 cnt gavau du SOS Repair kremukus. Jie skirti po saulės vonių, vabzdžių įkandimų, nuo žaizdelių. Tepu vaikui rankas dabar, nes baisiai nuo šalčių odelė suskilinėjo.

QUOTE(prokruste @ 2010 12 06, 23:15)
gera ideja su medum smile.gif
atsikandu ir uzgeriu. Istirpe riebalai arbatoje man kazkaip ne taip gardziai atrodo.

Aš su kakavos sviestu buvau padarius taip - sumaišiau jį su medumi ir dar cinamono pridėjau, tai vos nuo dubenėlio vaiką nukrapščiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė: 07 gruodžio 2010 - 10:57
Merginos, gal galėtumėt parašyti daugiau atsiliepimų apie šias priemones, berods, ernesin, dar kažkuri mergina esat naudojusios: http://www.zaliazali...sos-kremas.html ir http://www.zaliazali...uoju-moliu.html ar tas prausiklis nesausina odos? Jau nebežinau, ką daryti su veidu, prasidėjo šildymas, oda išsausėjo, o beria siaubingai...
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 12 07, 12:19)
Merginos, gal galėtumėt parašyti daugiau atsiliepimų apie šias priemones, berods, ernesin, dar kažkuri mergina esat naudojusios: http://www.zaliazali...sos-kremas.html ir http://www.zaliazali...uoju-moliu.html ar tas prausiklis nesausina odos? Jau nebežinau, ką daryti su veidu, prasidėjo šildymas, oda išsausėjo, o beria siaubingai...

Varnalėšų kremas daugumai naudojusių sukėlė bėrimus, dažnu atveju giluminius. Manęs tai neišgąsdino, naudojau toliau. Jei jau kremas valantis, tai tegul ir valo. Po kiek laiko praėjo tie bėrimai, oda graži buvo. Taip pat daugumai merginų jis pasausino veidą. Man ne. Dabar kurį laiką nenaudojau, nes dėl alergijos nenaudojau nieko, o atėjus šalčiams naudoju riebesnį kremą. Iš esmės užskaitau, man tiko ir patiko. Katherina, iš kur esate? Galėčiau nupilti pabandymui. Nes jei daugumai sausino, gali sausinti ir Jums.
Prausiklis - vienareikšmiškai išgirtas, man jis tobulas, gerai nuplauna, skaniai kvepia, yra labai skalsus - su lašu nusiprausiu. Todėl dažnai būna sunku gauti jo įsigyti biggrin.gif O po jo man vis tiek reikėdavo kažko odai - pagerinto hidrolato dažniausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsė: 07 gruodžio 2010 - 12:27
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 07, 13:25)
Varnalėšų kremas daugumai naudojusių sukėlė bėrimus, dažnu atveju giluminius. Manęs tai neišgąsdino, naudojau toliau. Jei jau kremas valantis, tai tegul ir valo. Po kiek laiko praėjo tie bėrimai, oda graži buvo. Taip pat daugumai merginų jis pasausino veidą. Man ne. Dabar kurį laiką nenaudojau, nes dėl alergijos nenaudojau nieko, o atėjus šalčiams naudoju riebesnį kremą. Iš esmės užskaitau, man tiko ir patiko. Katherina, iš kur esate? Galėčiau nupilti pabandymui. Nes jei daugumai sausino, gali sausinti ir Jums.
Prausiklis - vienareikšmiškai išgirtas, man jis tobulas, gerai nuplauna, skaniai kvepia, yra labai skalsus - su lašu nusiprausiu. Todėl dažnai būna sunku gauti jo įsigyti  biggrin.gif O po jo man vis tiek reikėdavo kažko odai - pagerinto hidrolato dažniausiai.

Ar skaistina nors kiek? biggrin.gif Nes mano oda tai tikrai probleminė, giluminiai spuogai doh.gif
O kai pasausina, ką naudojate tada? Nes aš turiu dar su ežiuole kremuką, bet man atrodo, kad oda prie jo priprato nebėra tokio pirminio efekto, kaip buvo...
Gal galite parašyti, ką naudojate savo odai, nes kaip suprantu, mūsiškės panašios.
Aš iš Vilniaus, galvoju "žalia žalia" įsigyti pabandymui
Atsakyti