Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Rasma, labai ačiū už paaiškinimus 4u.gif

Dar šiek tiek apie Natuderm šampūną. Šiandien plaukai, kaip Rasma sakė, tokie kaip vata. Tikrai nėra purūs, bet labai švelnūs. Kitą plovimą pabandysiu dėti ir tos pačios firmos kondicionierių, žiūrėsim koks efektas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 06, 19:13)
Truputį ne į temą, bet gal galit įmesti nurodą, kur tokia info yra (apie nemokamą produktą)? Planuoju rytoj įsigyti natuderm produkcijos eurokose, bet niekur nerandu info apie šią akciją...

pirkau siandien duso zele ir kunui losjona,tai gavau dovanu uz 0.01cnt.2 kremkus po saules
Papildyta:
QUOTE(eja @ 2010 12 06, 17:25)
Na tokie dalykai Eurokos neprideda geros reputacijos...
O kaip nusipirktos priemones, kaip duske, kaip kremas? iki kada akcija?

as pirkau su alyvuogem,tai duso zele normali,o losjonas toks daugiau bekvapis
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2010 12 06, 12:10)
Sveikos, gal patartumėt tokiu klausimu:
kuo patept vaikui (4 m.) rankytes? Plaštakų viršus paraudo, suskilo, gal nuo šalčio, gal kiek nuo sauso ora (kaip man būna). Tepiau turimais likusiais vaikiškais kremukais(nemanau, kad ekologiškais, tiesiog kuo turėjau namie iš likučių, Esex daugiausia tepiau), tai raudonis ir skaudulys praėjo, bet dabar oda tokia sudiržusi, grubi.. nežinau kaip nupasakot, krokodilo oda tokia. Kaip suminkstint odelę ir apsaugot ateity nuo tokių dalykų?
Ačiū iš anksto  4u.gif

Aš tai paračiau kuo nors riebiu tepti- paprastu arba niliniu sviestmedžiu arba jau minėtu weleda žiemos kremu


Merginos, pamiršau pavadinimą to EA kur pūslelinę gydo, galit priminti? Ar tikrai toks efektyvus? Nes negaliu žiūrėt kaip močiutė kankinasi- visos lūpis net šašais nuėjo... doh.gif

Beje, kur Panevėžyje galima aptikti ekologiškos kosmetikos?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 06, 20:39)
Merginos, pamiršau pavadinimą to EA kur pūslelinę gydo, galit priminti? Ar tikrai toks efektyvus? Nes negaliu žiūrėt kaip močiutė kankinasi- visos lūpis net šašais nuėjo... doh.gif

Beje, kur Panevėžyje galima aptikti ekologiškos kosmetikos?


turiu daug patirties su pusleline. Buvau apsistojusi ties zovirax tepaliuku, labiausiai padedavo is tu, kuriuos galima pas mus vaistineje isigyti.
Pirmadieni sis dziaugsmas mane vel aplanke doh.gif , tepaliuko nebeturejau, tai internete paskaiciua, jog tinka arbatmedzio ea, o jo pas mane namie visuomet yra.
Rezultatas is ties greitas, po savaites laiko, tai yra siandien, ant lupos pusleliu nebera, tik raudona deme, sasas nukrites jau, dar pora dienu ir busiu "švari" bigsmile.gif tepiau 4-6 kartus per diena pusleles, nepazeista lupos dali uriagne vazelinu, nes nutekejes arbatmedis labai sausina.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 06, 20:39)
Beje, kur Panevėžyje galima aptikti ekologiškos kosmetikos?

Niekur... biggrin.gif o jei rimtai, tai galima ieskoti ir rasti eurovaistineje weledos, sarmoje madaros, dar eurokos'e yra pvz.natuderm. as pati asmeniskai naudojuosi interneto platybemis. Labai svajoju, gal kada savo atsidarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Gal naturalistes gali pakonsultuot, ar sitas Sodium Coceth Sulfate yra blogis? g.gif

ka galvojate apie Yes to carrots produkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amellie: 06 gruodžio 2010 - 20:54
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 06, 21:45)
Man regis dar kažkoks EA padeda, nu nors užmušk pavadimo nepamenu. Rašiausi kažkur, tačiau nerandu kur doh.gif

man nuo puslelines bergamotes EA padeda.. is tikruju tai koki po ranka turiu EA, tokiu ir patepu, aisku, EA tie kurie turi dezinfekuojanciu savybiu..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 06, 20:39)
Aš tai paračiau kuo nors riebiu tepti- paprastu arba niliniu sviestmedžiu arba jau minėtu weleda žiemos kremu
Merginos, pamiršau pavadinimą to EA kur pūslelinę gydo, galit priminti? Ar tikrai toks efektyvus? Nes negaliu žiūrėt kaip močiutė kankinasi- visos lūpis net šašais nuėjo... doh.gif

Beje, kur Panevėžyje galima aptikti ekologiškos kosmetikos?


As manuka tepu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 12 06, 23:16)
As manuka tepu  ax.gif

O sakykit kaip su ta manuka? Jauti, kad iššoks, patepi ir iššoka ar ne? Ar greičiau sugydo EA pūslelinę?
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 06, 19:13)
Truputį ne į temą, bet gal galit įmesti nurodą, kur tokia info yra (apie nemokamą produktą)? Planuoju rytoj įsigyti natuderm produkcijos eurokose, bet niekur nerandu info apie šią akciją...

Eurokose prie siu prekiu padetas reklaminis lankstinukas, kuriame parasyta, kad perkant......... kremukas tik uz 1 centa:)

QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 06, 22:31)
O sakykit kaip su ta manuka? Jauti, kad iššoks, patepi ir iššoka ar ne? Ar greičiau sugydo EA pūslelinę?

vos tik pJUNTI, KAD JAU NIEZTI, REZGASI, RUOSIASI ISDYGTI PUSLELE-IS KARTO TEPK ARBATMEDZIU ARBA MANUKA. mAN NET NEISDYGSTA, KAI TIK PAJUTISI TEPU ARBATMEDZIU
soriuks uz kapsus, tingiu perrasyti
kakavos sviestu apsirupinote nuo gerkles skausmu ir persalimu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 06, 23:42)

kakavos sviestu apsirupinote nuo gerkles skausmu ir persalimu?smile.gif


as tai prisipirkau to nevalyto. Tai vaikai puola ji valgyti, galvoja, kad sokoladas, o paskui isspjaudo doh.gif
Man tai su karsta arbata jis liuks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 12 06, 23:47)
as tai prisipirkau to nevalyto. Tai vaikai puola ji valgyti, galvoja, kad sokoladas, o paskui isspjaudo doh.gif
Man tai su karsta arbata jis liuks wub.gif

ir man su arbata, pienu , as ir viena ciulpiu, jei gerkle persti:) tu vaikams, palydziusi, su meduciu sumaisyk, kad saldu butu, tai ir ciulps:)
dedi i arbata karsta, as atsikandi ir uzgeri arbata?
Atsakyti