Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Mitsė @ 2010 12 05, 14:31)
Nea, kažkaip nekilo net tokia mintis - bet būtinai dabar išbandysiu

Pienelį kaipo išbandžiau - poveikio irgi nepakomentuosiu  biggrin.gif

Aha, aplenkė  biggrin.gif Perduosiu mamai geras žinias  bigsmile.gif

Man jau seniai tokia mintis galvoje sukasi. Nors vakar gilinausi į šitą MB problemą dar labiau. Pagal požymius jam ir vitaminų trūksta (B2, B3, cinko, magnio). Reikia daug grikių, lapinių daržovių, riešutų valgyti. Na, pildyti racioną. Bet visvien juk galvą plauti reikia. Aliejinės kaukės tik trumpą efektą suteikia, po kelių valandų išplovus vėl sausa ir kas blogiausia jis pastoviai kasosi, taip dar labiau suerzindamas galvos odą. Actas tik odos atplaišėles išvalo iš plaukų. Problema didelė unsure.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 12 05, 14:35)
Dažo tikrai gerai, bet man labai išsausino plaukus, jie tapo 'nesutvarkomi' doh.gif  verysad.gif Laikėsi irgi normaliai, neprasčiau už cheminius ir jie palaipsniui 'nusiplauna' nesimato ryškių plaukų šaknų ataugimo thumbup.gif

Ir beje, dažant kirpykloje (aš nešiausi pas savo kirpėją), tai labai dejavo dėl mažo kiekio

Mama kolkas nesiskundė, plaukai blizga, nesivelia, bet jos apskritai nelinkę veltis smile.gif

Kirpykloje pastoviai "zirzia" kai savo dažus atsineši, dėl to visada mamai nudažau namuose plaukus, dar va ir susitaupo kitam kartui thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nusipirkau siandien Sante ta rausva lupu balzama, super thumbup.gif

matet eurokos parduotuveje visai Natuderm produkcijai nuolaidos ax.gif

kas gali patarti koki sampuna geriau rinktis Sante ar Natuderm? Kieno sudetis geresne? ax.gif nes nelabai man dar pavyskta gerais isanalizuoti sudeti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 06 gruodžio 2010 - 14:09
QUOTE(sigeika @ 2010 12 04, 12:08)
Taip pat naudoju Benecos tusa (is tikruju jau rasiau). Tai pasikartosiu, kad jis man nepatinka. Tikrai grauzia akis valantis, is pradziu grauze tik pasidazius. Kvapas yra ir man jis nelabai. Kazkada labai juokiausi ir istrysko asaros tai issitepiau paakius pakankamai. Pliusas tas, kad paryskina blakstienas neblogai, bet daugiau patepliojus labai sukieteja blakstienos. Kainos ir kokybes santyki, manyciau atitinka.


As tik bandziau Benecos tusa, tai tikrai pats sepetelis ir taip kaip jis pasiskirsto, tai nelabai man patiko, po dazymosi buvau apsimozojusi tusu smile.gif) nusiplove, nusivale tai tikrai neblogai, del to priekaistu neturiu. Bet blakstienos atrode nekaip...ir manau del to kaltas sepetelis smile.gif

Taip pat neseniai nusipirkau mineraline Benecos pudra, tai visai patiko thumbup.gif

Dar norejau pasiklaust merginu, o kaip del talko Benecos'e? Kazkur esu skaicius, kad tai nelabai gerai, o sudetyje jo uzmaciau sad.gif ar maisau kazka?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 12 06, 15:12)

Dar norejau pasiklaust merginu, o kaip del talko Benecos'e? Kazkur esu skaicius, kad tai nelabai gerai, o sudetyje jo uzmaciau sad.gif ar maisau kazka?


talkas kemsa poras, taciau jis ramina oda. Jo negalima ikvepti, kiek zinau. Man atrodo, kad vietoj jo kai kurie gamintojai deda kukuruzu krakmolo, bet kiek esu skaiciusi, kad ir jis kemsa poras.
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 12 06, 14:09)
matet eurokos parduotuveje visai Natuderm produkcijai nuolaidos  ax.gif

Papasakosiu savo savaitgalinius įspūdžius iš Eurokos Oze biggrin.gif
Pasiėmiau dvi dušo žele su nuolaida, bet jokios akcijos, kad jei perki vieną produktą, kažką gauni nemokamai, nemačiau. Tiesiog jos nebuvo. Tai gerai, kad čia forume prieš tai buvau "apšviesta" dėl tokios akcijos, tai prie kasos užklausiau. Ir ką jūs manot, pardavėja pasimetė, paskui pasakė, kad nueis kažkur kažką pasižiūrėti, tada grįžusi teisinosi, kad priepašas apie akciją padėtas kitoje vietoje. Žodžiu galiausiai ištraukė kremą, kuris priklauso ir jį padavė. Vyras klausia, o jei perktume tas dušo žele atskirai, tada gautume 2 kremus? Pardavėja vėl pasimetus sako "taip". Tai galų gale išsimušėm viską, kas mums pagal akciją priklausė biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė: 06 gruodžio 2010 - 14:59
Mergaites,apsvieskit mane,prasau-ar galiu aliejais tepliot veida ,o rytais teptis krema Dr.Hauschos?Ta prasme,ar nieko ,kad maisysiu?soriukas,jei kvailas klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 12 06, 15:52)
Mergaites,apsvieskit mane,prasau-ar galiu aliejais tepliot veida ,o rytais teptis krema Dr.Hauschos?Ta prasme,ar nieko ,kad maisysiu?soriukas,jei kvailas klausimas mirksiukas.gif


Na, aš tai taip ir darau, tik tepu rytais ne Dr Hauschka kremą, o aliejuką veidui riebiai odai. ax.gif Nežinau, kodėl blogai turėtų būti. Man atrodo daugelis taip daro, nes rytais vien maitinimo nepakanka, reikia ir drėkinimo odai.
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2010 12 06, 11:10)
Sveikos, gal patartumėt tokiu klausimu:

kuo patept vaikui (4 m.) rankytes? Plaštakų viršus paraudo, suskilo, gal nuo šalčio, gal kiek nuo sauso ora (kaip man būna). Tepiau turimais likusiais vaikiškais kremukais(nemanau, kad ekologiškais, tiesiog kuo turėjau namie iš likučių, Esex daugiausia tepiau), tai raudonis ir skaudulys praėjo, bet dabar oda tokia sudiržusi, grubi.. nežinau kaip nupasakot, krokodilo oda tokia. Kaip suminkstint odelę ir apsaugot ateity nuo tokių dalykų?

Ačiū iš anksto  4u.gif

Kaip krastietei pabandysiu atsakyti 4u.gif , nors nesu as jau ypatinga zinove. Pabandykit rankytems va toki Weledos kremuka nuo salcio, jis veidukui, bet labai gera sudetis
http://www.weleda.lt...c...&prod_id=10
yra Panevezy erovaistineje ir vaiku parduotuveje Nukas kazkada maciau:)
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2010 12 06, 11:10)
Sveikos, gal patartumėt tokiu klausimu:

kuo patept vaikui (4 m.) rankytes? Plaštakų viršus paraudo, suskilo, gal nuo šalčio, gal kiek nuo sauso ora (kaip man būna). Tepiau turimais likusiais vaikiškais kremukais(nemanau, kad ekologiškais, tiesiog kuo turėjau namie iš likučių, Esex daugiausia tepiau), tai raudonis ir skaudulys praėjo, bet dabar oda tokia sudiržusi, grubi.. nežinau kaip nupasakot, krokodilo oda tokia. Kaip suminkstint odelę ir apsaugot ateity nuo tokių dalykų?

Ačiū iš anksto  4u.gif


As savo leliui visas vietas, jei yra problemu, tepu svietsmedziu arba sviestmedzio ir medetku fitolio is AN misiniu ax.gif
Atsakyti
Dabao herbal ( vaistinių žolelių) kosmetikos serija apima odos priežiūros, preparatų nuo saulės nudegimo, plaukų priežiūros, dekoratyvinės kosmetikos, kvepalų ir klinikinių priemonių serijas ir daugiau kaip šimtą jų rūšių. Sukurta remiantis tradicinės medicinos mokslu, pritaikius šiuolaikinę technologiją, Dabao kosmetikos serija pasižymi savitomis nacionalinėmis ypatybėmis, o ypač produktais, turinčiais specialų gydomąjį poveikį: tai Plaukų stimuliatorius, Liekninamasis kremas, Krūtinės kremas, Žiedadulkių kremas, Kremas paakiams, Kremas nuo raukšlių, Ženšenio šampūnas ir Ženšenio dušo losjonas.
K1 galite pasakyti apie 6ios firmos gaminius?
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą. Planuoju pati gaminti lūpų balzamą (pirmas blynas). Gal galėtumėt pasakyti: į balzamą įeina bičių vaškas, o aš turiu žvakę iš gryno bičių vaško.Ar reiktų pirkti eko parduotuvėje tas plokšteles bičių vaško, ar aš galiu žvakę sulydyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 12 06, 17:30)
K1 galite pasakyti apie 6ios firmos gaminius?


Galiu pasakyt, kad eilinis s... - tikrai ne naturali/organiska kosmetika.
Atsakyti