Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 05, 19:22)

Panele, nebūkit tokia kategoriška biggrin.gif
Tik 45 proc. žinutės user posted image
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 05, 19:07)
o del kosmetikos,tai taip ir nesupratau,pagal jus,kad yra gerai ekologiskos priemones ar naturalios? ar ir cia jokio skirtumo? g.gif


o pati ką nors mąstai šia tema ar nieko? g.gif

užrašą natūralus gali dėtis ir gamintojas, tarp parabenų ir naftos darinių įlašinęs lašelį augalinio ekstrakto. Ši tema, kurioje kalbama apie natūralią kosmetiką, ją filtruoja labai griežtai ir priekabiai. Čia merginos žiūri, kad visi ingredientai daugiau mažiau būtų nepriekaištingi, nesvarbu, kosmetika turi sertifikatą, ar dėl kažkokių priežasčių neturi.

jei tau sunku atsirinkti, nepasitiki, tuomet ieškok ant pakuočių sertifikavimo agentūrų ženklų ir nesuk galvos.
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 05, 18:47)
mamytes parekomenduokit krempudra geriau maskuojancia, labiau matine, aciu  4u.gif

labai daug bandžiusi ax.gif
Ir galiu pasakyt, kad iš LT parduodamų, geriausiai maskuojanti ir galim tikėtis didesnio matiškumo - "Nvey". Tik sunku gaut norimą atspalvį..praktiškai visoms tinka vienas ir tas pats - 515 smile.gif

Aš dabar naudoju "Logona". Man ji nėra superinė, šiek tiek riebina odą, retsykiais pakemša poras (pradėjus naudot prisiminiau spuogus doh.gif ), bet kaip bebūtų keista, tačiau kai lankiau makiažo pamokas, tai teko neštis naudojamą dekoratyvinę kosmetiką ir kosmetologė dažydama man pusę veido labai išgyrė šią krempudrą - kad labai gerai dengiasi ir tinka mano veidui g.gif

"Marie Claire" geriausia 2010 metų krempudra pripažinta - "Inika" (Australija). Ir gerai maskuoja, ir neatskirsi nuo nenatūralių savo efektu (tačiau sudėtis natūrali ir labai gera, nėra talko, kas reta vertinant natūralias krempudras..). Deja, UK interneto parduotuvėse norimo atspalvio nėra, o siųstis iš Australijos - brangu..iš UK produktas su siuntimo kaina būtų apie 100 Lt, iš Australijos - beveik 200 (bet iš Australijos į LT tikrai siunčia).

Satura gyrė "Naturado", aš ją turiu, tačiau kol nepabaigiau turimos, tai net nepabandau naujos, nenoriu pradėti ir palikti stovėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 12 05, 10:38)
Aluminius potassium galbūt šifruojamas potassium alum, bet nebūčiau tikra..
Kartais nenorėdami parodyti blogo ingridiento sudėtyje gamintojai sąmoningai netiksliai parašo pavadinimą..aluminius potassium parašyta negerai ir nežinau kodėl.
Nes yra aluminium potassium sulfate ir jo geriau kosmetikoje nesutikti, o yra potassium alum, t.y. alūno akmenėlis.


Rasma, tai jei vis gi ten potassium alum, tai normalu jei jis randasi toniko sudėtyje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 12 05, 22:15)


aciu Rasma 4u.gif
pasieskosiu Nvey, Logonos man ir kremai nelabai tiko (turejau roziu ir morku), o pudra pagal tavo aprasyma irgi kazkaip nevilioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 05, 19:47)
mamytes parekomenduokit krempudra geriau maskuojancia, labiau matine, aciu  4u.gif
Papildyta:




as turiu lakshmi. Maskuoja gerai, matine. Ne visiems zmonems patinka jos tekstura. Ji tokia lyg su grudeliais, nes jos sudetyje yra abrikosu kauliuku pudros.
Atsakyti
Sveikos, gal patartumėt tokiu klausimu:

kuo patept vaikui (4 m.) rankytes? Plaštakų viršus paraudo, suskilo, gal nuo šalčio, gal kiek nuo sauso ora (kaip man būna). Tepiau turimais likusiais vaikiškais kremukais(nemanau, kad ekologiškais, tiesiog kuo turėjau namie iš likučių, Esex daugiausia tepiau), tai raudonis ir skaudulys praėjo, bet dabar oda tokia sudiržusi, grubi.. nežinau kaip nupasakot, krokodilo oda tokia. Kaip suminkstint odelę ir apsaugot ateity nuo tokių dalykų?

Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
merginos, o bare minerals cia naturali mineraline pudra? galvoju i nat. kosmetikos isparduotuve deti, tai net nezinau galiu ar ne.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 06 gruodžio 2010 - 10:44
O kodėl jūs taip mažai apie plaukų dažus diskutuojat? Niekas nedažo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 06, 11:42)
O kodėl jūs taip mažai apie plaukų dažus diskutuojat? Niekas nedažo?  ax.gif

Turbūt dažus mažai kas naudoja, nes jie brangūs ir mažai kam efektyvūs ax.gif
Atsakyti
Labai patiko Speick rankų kremas - gerai ir greitai susigeria, malonaus švelnaus kvapo, atstatė išsausėjusias rankeles per pora dienų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 06 gruodžio 2010 - 11:55