Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Nidulia @ 2010 12 01, 13:21)
pasibaige mano lubu balzamai, tai pastveriau Lavera Lip Blm SOFT ROSE, su spalvyte.

Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?
user posted image
Atsakyti
Sante, nemeginau. Bet jei tau patinka apskritai Sante balzamai, tai taip paciai ir su spalva patiks, nes spalva tokia svelni, kad ant lupu ji tik subtilu blizgejima, svytejima , duoda
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 12:58)
Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?

Atsiliepimų bloge yra.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 01, 14:05)
Sante, nemeginau. Bet jei tau patinka apskritai Sante balzamai, tai taip paciai ir su spalva patiks, nes spalva tokia svelni, kad ant lupu ji tik subtilu blizgejima, svytejima , duoda

Kitą kartą turbūt Lavera bandysiu. 4u.gif O kvapas koks? Laveriškas ar kitoks?

QUOTE(Pasaulė @ 2010 12 01, 14:07)
Atsiliepimų bloge yra.

Žinau, aš jį turėjau, bet norėtusi rasti kažkokį panašų kitos firmos variantą, nes Sante kvapas mane labai erzina.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 13:58)
Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?
[img]

man jis spalvyte tokia grazia, svelnia padarydavo, visai patikdavo, tik kvapas siaip sau
Papildyta:
o kaip lavera serbentinis lupu balzamas? padaro kokia spalvyte, kaip kvapas? bandet kasnors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 gruodžio 2010 - 14:21
Gal kas nors bandė žalią Sante maskuoklį? Bloge nematau...
user posted image

Kažin, kodėl taip spalvos skiriasi? Čia iš biologisch24, jau nebeatrodo žalias. Bet atspalvis olive, lyg ir turėtų būti į žalumą.

user posted image

QUOTE(dzemute @ 2010 12 01, 14:27)
man jis spalvyte tokia grazia, svelnia padarydavo, visai patikdavo, tik kvapas siaip sau

Tas kvapas ir man labai kliūva, nors spalva patiko. doh.gif Gal kas bandėt tokį Sante balzamą ir kitos firmos su spalva ir galėtų palyginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 01 gruodžio 2010 - 13:51
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 12:58)
Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?
[img]

Aš tokį nuolat naudoju. Vieną pabaigiu, kitą perku. Patinka jo teikiamas minkštumas, vos rausva spalva, svelnus blizgėjimas. Žodžiu gaunu ne tik balzamą lūpoms pamaitinti, bet ir švelnų blizgį, nes labai nemėgstu lūpdažių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 gruodžio 2010 - 14:22
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 13:58)
Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?
[img]



Man tai jis dziovindavo lupas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 gruodžio 2010 - 14:22
QUOTE(Atėnė @ 2010 12 01, 14:49)
Aš tokį nuolat naudoju. Vieną pabaigiu, kitą perku. Patinka jo teikiamas minkštumas, vos rausva spalva, svelnus blizgėjimas. Žodžiu gaunu ne tik balzamą lūpoms pamaitinti, bet ir švelnų blizgį, nes labai nemėgstu lūpdažių.

O gal galėtum nufotografuot, kaip ant lūpų atrodo? Nes bent jau foto viršuje jis atrodo perlamutrinis, kas man labai negražu ax.gif
Atsakyti

 i 
Žinutė apie nuolaidas čia
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 13:41)
Tas kvapas ir man labai kliūva, nors spalva patiko. doh.gif Gal kas bandėt tokį Sante balzamą ir kitos firmos su spalva ir galėtų palyginti?

Turėjau kažkokį panašų į Sante balzamą, bet užmušk neprisimenu firmos. Greičiausiai dėl to, kad nepabaigusi tiesiog išmečiau, nes labai vėlėsi ant lūpų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 01, 13:51)
O gal galėtum nufotografuot, kaip ant lūpų atrodo? Nes bent jau foto viršuje jis atrodo perlamutrinis, kas man labai negražu ax.gif

Ot užduotį gavau biggrin.gif . Na, čia nebent vakare namie, nes darbe tai niekaip. Bet galiu pasakyti, kad jis tikrai nėra toks perlamutrinis, kaip toje foto atrodo.
Atsakyti