Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Sky_diver @ 2010 12 03, 16:30)
Visos girian ta KN misini riebiai odai, gal kada reikes isbandyti  g.gif
Darant odos valyma aliejumi, is pradziu man atsirado tokiu baisiu spuogu aplink smakra, tad kuri laika pristabdziau valymus ir darydavau 1 karta per savaite arba dar maziau. Kai praejo tie berimai, o tai truko kokius 2 men., valymus darau gerokai dazniau (4-5 kartai per savaite) ir matau teikiama poveiki  bigsmile.gif  Poros tikrai sumazejo, inkstiru irgi neliko. Tad gal ir jus dabar padarykit siokia tokia pertrauka  mirksiukas.gif


Ačiū už patarimą, gal tikrai reikia odai pertraukos. Nes kokias dvi savaites dariau kasdien, kazkaip galvojau kad pradžiai dažniau reikia.
QUOTE(Dovish @ 2010 12 04, 13:40)
Man rodos jie labiau valantys, gal tada geriau kofeino milteliai? 4u.gif

O, tada man jų tikrai reikia biggrin.gif

QUOTE(micefee @ 2010 12 04, 14:16)
O antakiai patys susitvarkė. Jau pamiršau, ką reiškia sausa oda toj vietoj. Tiesiog darau vakarais aliejinius valymus ir naudoju Dr Hauschka liniją veidui riebiai odai.

Kokiu intervalu darai valymus, kiek jau laiko? Kokia oda tavo, ir beje, poveikis?
Atsakyti
Beje, šiandien gi buvau Kalėdinėje labdaros mugėje Vilniaus Rotušėje. Danijos stende mačiau, kad parduodama mineralinė pudra ir šešėliai, nepamenu gamintojo, bet tokia geltona pakuotė, lyg faraonė nupiešta ant viršaus. Šešėliai tik 10lt, pudra nežinau. Sudėčių ant pakuočių aiškų nėra. Perku sausainius, šalia stovinčiai moteriai pardavėja aiškina koks nerealus dalykas yra ekologiška ir natūrali kosmetika. Neišvėrusi paprašau parodyti sudėtį, pardavėja maloniai parodo ir priduria, kad joje nieko nenusimano. Ir ką jūs sau manot? Sudėtyje 4 rūšių parabenai ir dar bala žino kas (užteko vien tai pamatyti). Pasakau garsiai apie sudėtį, bet mergina vis vien stveria 2 pudras ir 4 šešėlius, atsikirtusi man, kad pardavėja geriau žino ką parduoda. Tai kad vargšai žmogeliai TV laidų prisižiūrėję šluoja viską iš eilės, net nesigilindami, svarbu pasakai jiems, kad natūralu ir ekologiška ir viskas "gerai, perku" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Renata @ 2010 12 04, 19:12)
Buvau Šiauliuose užsukusi į Lotosu jūrą, tai pardavėja juokiasi iš masinio pirkimo  lotuliukas.gif Lentynos pustuštės, norimų aliejų nei kvapo..


O kur cia tokia randasi? Radau adresa Dvaro 49-17, cia butas?

QUOTE(purpurinė @ 2010 12 04, 23:33)
Kokiu intervalu darai valymus, kiek jau laiko? Kokia oda tavo, ir beje, poveikis?


Darau turbut apie savaite be sustojimo... Mano oda misri, labiau i riebuma, bet antakiai budavo linke sauseti ir pleiskanoti. Valymas aliejais inkstiru kol kas neisvale, bet po jo oda atsviezejus atrodo, skaistesne. Pavalysiu ilgiau, ziuresiu, koks poveikis bus. ax.gif
Atsakyti
Pagaliau siandien turejau proga isbandyt LEAP Organics priemones - firma organiska (ekologiska), USDA sertifikuota, o ir randasi visai netoli nuo namu, tai ir tas dar idomumo prideda. ax.gif Iki siol jie gamino muilus ir tik neseniai isleido viedo prieziuros priemones. Foto nekeliu kiekvienos priemones, nes kam bus idomu, gales paziuret nuorodoj.

Visos priemones tinka visiems odoms tipams, nors visu aprasymuose (isskyrus krema) raso, kad labiau tinka normaliai - riebiai odai. Ta pati ir sios firmos atstovas sake ir sake, kad sausai ar jautriai odai nelabai tinkamos jos (o mano butent tokia ir yra). Na bet isbandyt man vistiek knietejo.

Taigi, pradejau aisku nuo prausiklio ('Organic Facial Cleanser') - jausmas ant odos buvo labai smagus, tiek prausiant, tiek nuprausus odyte buvo svelni, padrekinta ir labai gerai nuplove makiaza, negrauze akiu (cia man vienas is svarbiausiu kriteriju, kad praustu ir kad negrauztu). thumbup.gif Sveitiklis ('Organic Exfoliating Face Wash') man keistos konsistencijos pasirode (toks kisielius biggrin.gif ) ir kvapas maziausiai is visu priemoniu patiko, nors jis ir mazai uzuodziamas - na siaip manau tokio silpnumo kvapas po keliu kartu butu priprastas net jei tikrai neskanus butu. ax.gif Kazko labai apie ji nepasakysiu, bet velgi nusiprausus odyte maloni liesti buvo, neissausejus, svelni. O vat tonikas ('Organic Facial Toner') nepatiko man - virs lupos lyg ir padirgino odyte (na jautesi tas tepimas), siaip veidui nieko, bet greitai geresi, lyg alkoholio pagrindu butu. As paprastai naudoju hamameliu tonika, dabar hidrolatu nusipirkus, tai nuo ju ta dregme lieka kuri laika kol nudziusta, o sitas tonikas toks iskart isigeriantis. Tai dabar nebezinau nuo jo/po jo ar ne, bet kremas ('Organic Daily Face Lotion') nelabai patiko - butinai ji zadu bandyti artejant vasarai, t.y. kai odai nereikes tiek dregmes, nes kolkas tikrai jis man per lengvas. O apie krema, tai labai greitai geresi i oda, smagiai tepesi, bet po keliu minuciu lyg tempimas odos buvo (prie plauku augimo linijos, prie ausu - zodziu, veido sonuose taip), tai pasitepiau juo darkart. Dabar odyte labai svelni, drekinimo kolkas uztenka. Bet kaip ziemai, sausai odai jis tikrai per lengvas. ax.gif Uztai manau ieskancioms kazko lengvo, bet drkeinancio butu pats tas thumbup.gif Vyras irgi visas priemones isbande (jo oda misri), tai jam patiko viskas ir nesiskunde kaip as. biggrin.gif

Beje, visi kvapai labai neryskus, svelnus, naturalus, be jokiu sintetiskumu. Manau noreciau isigyt pilnus kiekius prausiklio ir kremo - bet kaip minejau dar ne dabar, reikia palaukt siltesniu oru. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 05 gruodžio 2010 - 04:46
QUOTE(micefee @ 2010 12 05, 01:51)
O kur cia tokia randasi? Radau adresa Dvaro 49-17, cia butas?
Darau turbut apie savaite be sustojimo... Mano oda misri, labiau i riebuma, bet antakiai budavo linke sauseti ir pleiskanoti. Valymas aliejais inkstiru kol kas neisvale, bet po jo oda atsviezejus atrodo, skaistesne. Pavalysiu ilgiau, ziuresiu, koks poveikis bus.  ax.gif

Taip, toks adresas. Čia daugiabutyje, bet iėjimas yra iš gatvės pusės.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 04, 12:40)
Mergaitės, vakar netyčia atradau, kad jau ir Kaune atsidarė "Juara" (PC "Savas", įėjus pro pagrindinį įėjimą, pasukus į kairę iš karto matosi). Turi Dr.Hauschka (visos priemonės+dekoratyvinės kosmetikos stendas), Argital, Lavera, Omnia Botanica ir dar kitos man nematytos firmos, taip pat kažkiek maisto. Iki šio 7dienio 20 proc. nuolaida visam asortimentui 4u.gif

MB irgi tas pats. Niekaip jo neįkalbėsiu plauti su vandeniu ne iš krano. Visgi dar bandysiu pirkti tokį vaikišką šampūną su sėlenomis gal tiks unsure.gif

Kur pirkai rankų kremą ir kokia kaina? Noriu ir aš vanilės wub.gif

Liuks thumbup.gif

Kad ir man sudėtinga - aš galvą kasdien plaunu, su labai retom išimtim... sad.gif

Mondebio, kaina apie 17 Lt:) Turiu dar ir pienelį kūnui tokį patį, bet normalioms sąlygom netestuotas, tai dar kol kas susilaikau nuo komentarų biggrin.gif

QUOTE(micefee @ 2010 12 04, 13:16)
Oi... Kiek aš vargau dėl to.  ax.gif Bet perėjus prie nat. kosmetikos kažkaip viskas susitvarkė. Galvos odai tikrai ne viskas tinka, net iš natūr. kosmetikos, tai jei pradeda pleiskanoti, imu ir keičiu. Turiu įtarimą, kad Weledos rozm. vanduo man taip pat šiek tiek pleiskanojimą sukelia.

Man niekada taip nebūdavo - kol neįsikėliau į naują butą sad.gif Nieko kardinaliai nekeičiau, naudojau mylimą FIN rozmarinų šampūną kaip visad. Ir še tau doh.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 04, 19:07)
Beje, merginos, kurios plaukams naudoja jūrų šilką- jis neriebina plauko?

Nea, neriebina, bet jo labai nedaug dėti reikia - kalbėdavom apie porą lašiukų kaukėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 04, 22:20)
Merginos, kaip šie ingridientai: Aluminius potassium ir Styrax benzoin? rolleyes.gif

Styrax benzoin, tai paprasčiausia benzoino derva arba benzoino EA.

Aluminius potassium galbūt šifruojamas potassium alum, bet nebūčiau tikra..
Kartais nenorėdami parodyti blogo ingridiento sudėtyje gamintojai sąmoningai netiksliai parašo pavadinimą..aluminius potassium parašyta negerai ir nežinau kodėl.
Nes yra aluminium potassium sulfate ir jo geriau kosmetikoje nesutikti, o yra potassium alum, t.y. alūno akmenėlis.

Geriau atsižvelkit į pilną sudėtį ir kokio gamintojo - tiesiog kiek patikimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 04, 21:55)
nieko dar is neobio nenaudojau, bet uzmaciau vienoj parduotuvej netoli namu, kad yra neobio. Kuri kauke tau patiko? su avokadu ar abrikosais?

Su abrikosais yra kaukė, su avokadais plaukų kondicionierius. Abu turiu ir esu labai patenkinta thumbup.gif

QUOTE(Mitsė @ 2010 12 05, 09:29)
Kad ir man sudėtinga - aš galvą kasdien plaunu, su labai retom išimtim... sad.gif

Mondebio, kaina apie 17 Lt:) Turiu dar ir pienelį kūnui tokį patį

Nebandei vaikiškų šampūnų? 4u.gif

Ačiū, kai išbandysi pienelį, parašyk įspūdžius smile.gif

Beje, mano mama jau išbandė Naturigin plaukų dažus, matyt aplenkė tavo mamą biggrin.gif Na, ką plaukus nudažė tikrai gerai (netgi žilus), žiūrėsim kaip laikysis ax.gif Beje trumpiems plaukams pakuotės keliems kartams užtektų. Iš esmės mamai patiko, pirks kitą kartą vėl thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 05, 13:09)
Nebandei vaikiškų šampūnų? 4u.gif

Ačiū, kai išbandysi pienelį, parašyk įspūdžius smile.gif

Beje, mano mama jau išbandė Naturigin plaukų dažus, matyt aplenkė tavo mamą biggrin.gif Na, ką plaukus nudažė tikrai gerai (netgi žilus), žiūrėsim kaip laikysis ax.gif  Beje trumpiems plaukams pakuotės keliems kartams užtektų. Iš esmės mamai patiko, pirks kitą kartą vėl thumbup.gif

Nea, kažkaip nekilo net tokia mintis - bet būtinai dabar išbandysiu (nors plaukai dažyti ir riebiom šaknim - todėl pirkdavau būtent tokiems) smile.gif

Pienelį kaipo išbandžiau, bet visai miegodama blauzdas tepiausi - pamenu kad kvapas patiko (kaip ir kremo), o kaip gėrėsi - nepakomentuosiu, ryte tiesiai į dušą bėgau - poveikio irgi nepakomentuosiu biggrin.gif

Aha, aplenkė biggrin.gif Perduosiu mamai geras žinias bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsė: 05 gruodžio 2010 - 14:33
QUOTE(Dovish @ 2010 12 05, 13:09)
Beje, mano mama jau išbandė Naturigin plaukų dažus, matyt aplenkė tavo mamą biggrin.gif Na, ką plaukus nudažė tikrai gerai (netgi žilus), žiūrėsim kaip laikysis ax.gif  Beje trumpiems plaukams pakuotės keliems kartams užtektų. Iš esmės mamai patiko, pirks kitą kartą vėl thumbup.gif

Dažo tikrai gerai, bet man labai išsausino plaukus, jie tapo 'nesutvarkomi' doh.gif verysad.gif Laikėsi irgi normaliai, neprasčiau už cheminius ir jie palaipsniui 'nusiplauna' nesimato ryškių plaukų šaknų ataugimo thumbup.gif

Ir beje, dažant kirpykloje (aš nešiausi pas savo kirpėją), tai labai dejavo dėl mažo kiekio (aiškino, kad nestandartinis dažams kiekis..atseit standartiškai būna keliom dešimtim ml daugiau g.gif ). Mano plaukai ploni, nesiekia pečių ir vos vos užteko tų dažų doh.gif Namie dažant, tai gal ir užtektų pakuotės porąkart dažyt, bet kirpykloje - tikrai ne. Nes namie tai tepi ant visos galvos, sumakaluoji ir normaliai, o kirpykloje, kai kilnoja po sruogelę ir kiekvieną individualiai tepa, tai tų dažų sueina gausiau...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 12 05, 10:38)
Styrax benzoin, tai paprasčiausia benzoino derva arba benzoino EA.

Aluminius potassium galbūt šifruojamas potassium alum, bet nebūčiau tikra..
Kartais nenorėdami parodyti blogo ingridiento sudėtyje gamintojai sąmoningai netiksliai parašo pavadinimą..aluminius potassium parašyta negerai ir nežinau kodėl.
Nes yra aluminium potassium sulfate ir jo geriau kosmetikoje nesutikti, o yra potassium alum, t.y. alūno akmenėlis.

Geriau atsižvelkit į pilną sudėtį ir kokio gamintojo - tiesiog kiek patikimas 4u.gif

Čia Jiva produkcijos, pirmasis ingridientas įeina į veido toniką, už tai ir nustebau, o antrasis į šampūnus, tik man tos sudėtys neįtikinamos, todėl kad čia nurašiau nuo išverstos lietuviškos etiketės, o tikrosios buvo jomis užklijuotos, tai nebuvo kaip vaistinėje pralupti rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, ar Dr.Organic dantų pastos gera sudėtis? Man atrodo visai nieko, išskyrus "kvapiasias medžiagas" g.gif Kiek žiūrėjau kitų produktų sudėtis, tai daugumoje ne kas, bet va pastos užkabino ir nebepamenu, ar buvo kalbėta apie jas ax.gif

Sudėtis: glicerinas, alavijų (Aloe barbadensis) lapų sultys, sorbitolis, hidruotas silicis, hidroxyethilcellulose, kvapiosios medžiagos, sodium lauroyl sarcosinate, paprastojo granatmedžio (Punica granatum) ekstraktas, mentolis, islandinių kerpenų (Cetraria islandica) ekstraktas, kalninės arnikos (Arnica montana) ekstraktas, Sodium monofluorophosphate, Escin, arbatmedžio (Melaleuca alternifolia) aliejus, ksilitolis, vanduo, Sodium hydroxymethylglycinate, Sodium benzoate, Potassium sorbate, citric acid, limonenas.
Atsakyti