Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(sher @ 2010 12 04, 16:08)
merginos, o kur Elysambre perkat?


Aš vakar užsisakiau Loveluloj Elysambre nagų stipriklį, būčiau ir nagų laką ėmusi, bet nei vienos iš norimų spalvų neturėjo. Mačiau Naturisimo turi Elysambre, bet pas juos siuntimas 10£ g.gif
Įdomu būtų iš kitų, kurios neseniai siuntėsi sužinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 04, 02:43)
Nemanau, kad jis čia kaltas. Mn nei elektrinasi, nei ką...

O man žinok pastebėjau, kad elektrinasi, nors ir anksčiau netepdavau daug. Draugė tą patį sako, tai irgi sumažino kiekį ir tepa ne kasdien, o kas antrą dieną, tai susitvarkė elektrinimasis. O gal šiaip sutapimas? g.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 12 04, 14:40)
Aš rozmarinų vandeniu tik viršugalvį tepu, elektrinimosi tikrai nesukelia. Gal per visus plaukus dar brauki?

Ne, tepu tik pačias plaukų šaknis iš visų pusių, dabar jau tvarkoj viskas, nesielektrina taip, kaip per pirmuosius šalčius
Atsakyti
Ne tik siam puslapyje nauju nariu antpludis. Vakar ir siandien kazkaip uzejau i kelias eko parduotuves Kaune. Tai vienoj net aiktelejau, galvojau gal ispardavimas - sitiek zmoniu hihihi.gif Ir visi pilnais glebiais pastu, sampunu, skalbikliu. Bet nuolaidos tai nebuvo... Kai aptustejo uzklausiau savininku kas cia daros, tai sako "Stai ka daro su zmonem TV..." Net buvau pamirsus tas laidas... Sake KN nespeja fasuot alieju, tuoj tusti sandeliai liks doh.gif

Ir is artimuju, darugu rato sulaukiau skambuciu - tai kaip gi ten tuos aliejus, molius naudot, kokia pasta geriausia, kas geriausiai skalbia ir t.t. Net likau pamaloninta, nes iki siol, tai dar kreivo zvilgsnio sulaukdavau ar kokio juokelio. Kai dezes ivairiausiu milteliu, buteliuku is AN ir AZ pamatydavo ir ragana ir narkomane isvadindavo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 04 gruodžio 2010 - 16:46
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 04, 16:55)
O man žinok pastebėjau, kad elektrinasi, nors ir anksčiau netepdavau daug. Draugė tą patį sako, tai irgi sumažino kiekį ir tepa ne kasdien, o kas antrą dieną, tai susitvarkė elektrinimasis. O gal šiaip sutapimas? g.gif

Kiek girdėjau, tai plaukai elektrinasi, kai jiems trūksta drėgmės. Rozmarinų vandenyje yra alkoholio, kiuris sausina plauką, tai gal jis ir kaltas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 12 04, 15:08)
merginos, o kur Elysambre perkat?

Prieš metus pirkom http://greenlife.co.uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 04, 13:42)
nieko is nezinomu firmu nesu turejus. Perku Lavera, sante...
Pati ieskau geros kaukes plaukams. Jei rasiu apsiskelbius  tongue.gif

Man dar Neobio plaukų kaukė patinka. Gerai drėkina ir maitina plaukus. Beto labai patogus išspaudžiamas dozatorius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 12 04, 18:28)
Ne tik siam puslapyje nauju nariu antpludis. Vakar ir siandien kazkaip uzejau i kelias eko parduotuves Kaune. Tai vienoj net aiktelejau, galvojau gal ispardavimas  - sitiek zmoniu hihihi.gif Ir visi pilnais glebiais pastu, sampunu, skalbikliu.  Bet nuolaidos tai nebuvo...

Siaubas čia kažkoks, masinė psichozė. Vakar norėjau daryti užsakymą iš AN, bet tai kad nėra ką užsakyti- viskas ką dažniausiai naudoju yra išpirkta. Holos tai į paštą parašė nuolaidos koduką su prierašu, kad dalies svetainėje esančių prekių jie neturi- viskas išpirkta, nes juos užpūdo masė pirkėjų. Papildymas jau keliauja, bet kam reikia prekių čia ir dabar tai nežinau ką darys. Prekybininkams gerai, prieššventinis bumas pas juos, užsidirbs žmonės, bet, kaip sakė Etama, kad tik kainų nesugalvotų kelti, nes LT ir taip viskas brangu lyginant su užsieniu doh.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 04, 19:59)
Kiek girdėjau, tai plaukai elektrinasi, kai jiems trūksta drėgmės. Rozmarinų vandenyje yra alkoholio, kiuris sausina plauką, tai gal jis ir kaltas? g.gif

Šito tai negirdėjau, gal ir tiesa visgi g.gif

Beje, merginos, kurios plaukams naudoja jūrų šilką- jis neriebina plauko?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 04, 20:07)

Beje, merginos, kurios plaukams naudoja jūrų šilką- jis neriebina plauko?

Man neikiek neriebino
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 12 04, 15:08)
merginos, o kur Elysambre perkat?


LoveLula, Greenlife smile.gif

QUOTE(_Renata @ 2010 12 04, 17:07)
Nieko nepadarysi, esame reklamos aukos.


senbuvių prie tokių nepriskirčiau - jiems jau seniai atsivėrę akys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 04, 20:07)
Siaubas čia kažkoks, masinė psichozė.

Beje, merginos, kurios plaukams naudoja jūrų šilką- jis neriebina plauko?


As manau, kad nemaza dalis produktu butent dovanoms perkama g.gif

Juru silkas man neriebina plauku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 04, 18:41)
Man dar Neobio plaukų kaukė patinka. Gerai drėkina ir maitina plaukus. Beto labai patogus išspaudžiamas dozatorius thumbup.gif



nieko dar is neobio nenaudojau, bet uzmaciau vienoj parduotuvej netoli namu, kad yra neobio. Kuri kauke tau patiko? su avokadu ar abrikosais?
Atsakyti
Merginos, kaip šie ingridientai: Aluminius potassium ir Styrax benzoin? rolleyes.gif
Atsakyti